Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No jo, když ty jsi měl vlastně tu čest s jednou z těch horších...to jí nemůžeš mít tak za zlý. Najdi si ten test Truckeru, jak tam o ní mluví..
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
pon bře 07, 2011 7:39 am

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

No jo dnešní šoféři sou banda zhýčkaných slečinek .. :-) Žádní pravý chlapi co něco vydrží .. :lol: V dobách kdy jezdily skuteční dříči na Liazkách nebylo tolik průserú na dálnicích s kamionama a šoféři byli páni šoféři dneska kluci lítaj na fajnovkách pak za jízdy chrápou a dělaj průsery .. :-( , pamatuji na vedoucího v mlíkárně ten měl něco naježděno na Liazech a byl to jeden z těch machrů co dokázaly dojet s tahačem i bez spojky a řadily tak že nikdo ani nepoznal že spojku nepoužívají .. :wink:
Škoda era Liazek dávno skončila :cry:
Co se týče startů v zimě . A věty typu když vedle mne nastartoval měl jsem chuť mu prokopnout nádrž krumpáčem .. Jak si myslíš že to po ránu nejen v zimě vypadá když se na place nastartuje několik Karos vedle sebe :lol: chlapče to by jsi umřel hned při prvním nádechu .. :roll:
pon bře 07, 2011 12:03 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Chrásta Jiří-v inzerci je k mání vodní Webasto za sedmičku,neváhej,Líza si to zaslouží ! :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
sob bře 12, 2011 8:14 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

A jakou srandu si z nás dělali skopčáci,když nás odstavili na řetězáku pod Altenbergem,v noci,zimě,po 6hodinách šli potichu bez baterek k výjezdum,ty byli asi 4,potichu odendali řetezy a z dodávky zařvali megafonem že můžeme jet.Začal boj o zrcátka,hustý jatka to bývali,a my s Liánama se vzpínali na místě se zabrzděnejma návěsama,policajti se smíchy mohli potrhat,byly to srandy,ale vždycky jsme ty naše holky nějak zdrátovali,a dostali se domu.Dnska se tomu už jen smějem,na lepší se dobře zvyká.
sob bře 12, 2011 11:53 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Petersen,ono já nevím myslíš si že je opravdu chlapské dýchat splodiny jen kvůli tomu že se někomu líbí liazka :?:
jak jsem psal mě se s tím jezdilo dobře,a měl jsem slušnou liazku ale prostě dneska už je to dávno překonaný vůz.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned bře 13, 2011 9:19 am

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

prostě pravda Liaz už je za zenitem a keci, že je konkurenceschopný meleou jenom lidi co se jim třeba líbí, ale každej den s ní nejezdí a neřeší jak se to sere a to stačí maličkosti!!! Nehledě na to, že když to ráno nastartuješ tak se musíš jít hned převlect nebo budeš smrdět celej den :_(
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
ned bře 13, 2011 11:57 am

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Prý sere :-D. Jediný, co se například u našich stopadesátek řeší, je jednou za rok to umýt a vyměnit olej. Pravda, že letos jsme to ani neumyli :-D. Konkurence schopný určitě nejsou (tedy jsou, ale konkurenci v pravém slova smyslu - přes dvacet let starým autům ostatních značek), ale na motání okolo komína není lepších aut.
ned bře 13, 2011 12:01 pm

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Příspěvek

jojo,kdo nezažil,nepochopí :lol: :lol: :lol:

ještě že teď mám E2 a to si lehce pokouří teď v zimě,jinak nic.. když si vzpomenu se 150 starty v zimě,to bylo labůžo :lol: :lol: :lol: když zamnou ještě po 10 km jízdy nebylo vidět

TeSi: jen jestli náhodou oni neopravují když ty zrovna sedíš ve škole :lol: :lol: :lol:

ono totiž s liazem tě překvapí vždy něco na cestách co se nedá odložit "na později" :lol: :lol: :lol:
L I A Z 18.33 SB
ned bře 13, 2011 12:03 pm

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Pche, od toho mám informátory :o.
ned bře 13, 2011 12:21 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

S tím kouřením u Liazu. Pár let nazpět se tradovala na Mikulově historka jak na naší straně nastartovalo ráno (rakušáci přes noc nedělali) pár týpků Lijány a rakouští celníci volali naši celníkům ať honem zavolají hasiče že jim tam něco hoří :D
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
ned bře 13, 2011 12:34 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tomu bych i věřil stačí jeden típek s lízinou v Ledvicích jak to tam nastartoval a nechal bublat at se zahřeje tak to bylo jako by se 10 tanků zadymovalo :lol: :lol: :lol:
prostě je to fajn,ale život jde dál a jednou .... :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned bře 13, 2011 2:39 pm

Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Příspěvek

Celý svět a celá Česká republika jsou rozmazlené slečinky,protože nejezdí v Moskviči,Spartaku,Minoru,Tudoru,MB 1000 či 100...........................


tak proč by se jezdilo s V3S,S5T,Robur,Garant,RND,MTS nebo Liaz.........

To je pokrok,a kupodivu k dobrému,šetří zdravi,prostředí a okolí


Já za to děkuji,jsem přímej učastník,jezdil jsem 24 tis. měsíčně a v Ereně bych to nedal..........a ani by dnes to tempo nevydržela..........................
pon bře 14, 2011 7:40 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Přesně tak, proč by se v tom jezdilo?
BES - běs
pon bře 14, 2011 9:33 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

:lol: Oro,tedka tu o Karkulce,s těma 24 000km měsíčně :roll:
pon bře 14, 2011 10:25 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

to asi má bejt 2-4tis měsíčně
2x Nissan atleon 210
úte bře 15, 2011 4:57 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů