Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

to je práv to nejhorší že ty díly nic nevydrží :x ...pořád sama kovovýroba někde v byvalem JZD nebo kde ale je to všechno na hovno....už ty díly na ty cizý auta z číny nebo z polska vydrží (rozuměj ještě sem je neměnil) ..... liazka je z 80% špatná tím že ti co na to dělaj díly jsou lemply a chcou na tom vyrížovat maximum takže kvalitní material tu nenajdeš, 10% je špatná jen proto že je česká :o :lol: :lol: a zbylých 10% je kvuli staré koncepcy motoru na kterej práskly turbo , jen s minimálnimi upravami.....
stř bře 23, 2011 9:20 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Už zase vrčím zítra vezu jen lehkou nějaký dřevo tak jsem zvědavej, ale taky trošku vystrašenej
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
stř bře 23, 2011 9:57 pm

Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Příspěvek

Maňásek dostal nové věcičky.............je to divné,ale levněji než na Liaz.....jeden den práce a je to v suchu,,ale dřina..............všechno od výroby snad lepené šrouby..................ale žádný autogen....jen sada gola z trhákem to zvládla :P

Obrázek

Obrázek

Akorát si připadám jako Pat a Mat....když,něco opravím tak taky něco zkazím.trošku jsem se pod autem opřel do čidla a upadlo.. :mad:
Ani nevím,jestli ty prachy mají cenu,za kterou to všichni děláme
ned dub 03, 2011 11:44 am

ondrasek
Liazák až do dna
Příspěvky: 435
Registrován: stř úno 06, 2008 5:45 pm
Bydliště: Vsetín

Příspěvek

Mě na Liazce 111 co mame v praci, se rozletela v prevodovce zelva-zajic;-) uz to bylo asi unaveny ale za den uz jela opet jako drak
ned dub 03, 2011 7:57 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já zase stojím vyndaný výměník ve vodě asi 10 litrů olejové emulze a ještě jsem si myslel, že to špatně maže tak jsem vyndal vačku, vačka dobrá mazalo to asi špatně jen kvůli tomu, že olej nebyl tam kde měl a šel se mrknout do vody tak uvidíme zítra :-)
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
ned dub 03, 2011 8:33 pm

Uživatelský avatar
Šurda
Příspěvky: 457
Registrován: pát pro 01, 2006 6:23 pm
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já mám pro změnu zas vodu v oleju. :D
Pujde ven vana a snad se to ukáže, předpokládám že to jde gumkama, nebo zas vodní kámen to je prevít ten vám vyžral do vložky dírku.
ned dub 03, 2011 8:56 pm

ondrasek
Liazák až do dna
Příspěvky: 435
Registrován: stř úno 06, 2008 5:45 pm
Bydliště: Vsetín

Příspěvek

Liazka se dnes dokonale proverila a jede, akorat mame jen problemy ze co cvhila se prodre nebo vyzere hadice do topení, za rok vymena asi 5x- bo to tma je docela brutalne zalomeny tak asi bude inovace :D
pon dub 04, 2011 3:33 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

ne jen brutalně zalomený ale brutálně blbej výměnik topení :? ...ten mosazný nátrubek co tam drží na jednom šroubku je dobrý tak akorát ulomit což se mi parkrát stalo...vyměník stál 800kč.....hadice na místě prodření je dobrý omotáät textilni lepici paskou za pul roku se prodře páska tak omotáš znovu :D

ale vyděl sem ted nedavno v uherském hradišti v tom kovošrotu u majáku v te prodejně "armyshop" vevnitř asi 5 kusu těch výměníku za stovku kdyby měl někdo cestu tama tak na lizu se hodí....
stř dub 06, 2011 6:57 pm

Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Příspěvek

už jsem myslel,že snad zapomenu něco opravit.....naštěsti jsem si to připomněl


Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Ani nevím,jestli ty prachy mají cenu,za kterou to všichni děláme
úte črc 05, 2011 7:59 am

Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Příspěvek

Dejte někdo nějaky info o Rakousky Liazce Steyer

Bylo to dobry?


Obrázek
Ani nevím,jestli ty prachy mají cenu,za kterou to všichni děláme
stř srp 10, 2011 9:13 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Mně se vždy hodně líbil Steyr,přezdívám tomu žehlička podle zkoseného a zalomeného čumáku,ale co jsem na to slyšel od lidí co s tím jezdili-Zastaralá a nepohodlná kabina,prej i v Liazce se sedělo líp,dost slabý motor,a žralo to jak tank,jinak zbytek docela spolehlivej aby ne,spousta dílů byla z MANu :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř srp 10, 2011 11:44 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 44 hostů