Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Trapné, někdo je moc aktivní OMG, jen dotaz jestli ten aktivista taky ví něco o Liazech nebo jen pruda?
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
úte lis 05, 2013 6:57 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Byla tam fotka oskenovaná z nové knihy p.Václavíka :wink:
stř lis 06, 2013 6:36 am

Uživatelský avatar
mischicka
Příspěvky: 665
Registrován: ned črc 04, 2010 12:46 pm
Bydliště: různě

Příspěvek

cermakales: Tak příště víc koukej, co sem nahráváš a kde to bereš.

Toretto: Kromě tebe si tu na nic nikdo nehraje - autorská práva nejsou hra a autor té knihy se ke sdílení jejího obsahu v knize samé snad vyjádřil jasně, ne? Ono sesbírat data a podklady na tři knihy o Škodovkách - Liazech není záležitost týdne. Tu knihu máš, tak si jí pořádně prolistuj a zjistíš, že to není jen prostá kompilace čehokoliv nahraného odkudkoliv, ale spousta let práce. Takže by to chtělo trochu úcty a ne jen Tvoje blbé kecy, kecy, kecičky.
stř lis 06, 2013 9:00 am

Uživatelský avatar
cermakales
Příspěvky: 259
Registrován: pát lis 02, 2007 9:48 pm
Bydliště: VIR

Příspěvek

ale já to našel na internetu jako stažené tak jsem nemohl vědět že se to nesmí nikde publikovat tak sorry nejsem žádnej zloděj :cry:
stř lis 06, 2013 1:08 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Spousta fotek co jsou v knize jsou na netu. Aleš to určitě nikde neukradl!!! Dál tvoji aktivitu nebudu komentovat na to jsi pod mou úroveň!!!

jen poznámka, místo toho aby se tu radilo tak tady řádí toto omg.

přečetl jsem si pár příspěvků od misičky a nevím proč jsot tyhle lidi admini!
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
stř lis 06, 2013 5:09 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Aleši v pohodě, holt už to oskenoval někdo jiný a někam strčil - ty si to jen vložil sem - za zloděje Tě tedy nikdo neoznačuje. Fotku jsem odstranil aby z toho nebyl problém. Vím, co je to vydat knihu a sesbírat na ní materiály a proto jsem i já dost háklivý na fotky.

Toretto: Tu fotku neodstranil mischicka ale já. Pokud budeme knížky skenovat a dávat ty fotky na web, klesne jejich prodej a nikdo je nebude vydávat, protože se mu to nezaplatí, to je jednoduchá matematika. A pokud jsem pod tvou úroveň, OK, mě je to úplně buřt. Taky by se ti nelíbilo, kdyby Ti někdo kradl z auta naftu - přitom je to úplně to samé.

EDIT: Za veškerý obsaho fóra odpovídá jeho provozovatel - tedy David. Jakmile by na jakékoli porušení jakéhokoli zákona tady skočila Policie - průšvih má on, ne jen ten, kdo to sem dal :idea:
stř lis 06, 2013 5:49 pm

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Příspěvek

Tak k tomu bych se rád vyjádřil. Před časem tady proběhla fotka Tedom 8-kola oskenovaná přímo z knihy a nikdo neřekl ani slovo. Chápu, že je za tím spousta nečí práce a vážím si toho - hltám to jak detektivku. Pokud tu knížku nemám a najdu fotku někde na netu, težko asi můžu něco takovýho vědět a stačí to přeci normálně napsat. Ale když se chci na něco zeptat, co je v tý knížce vyfocený, tak mám napsat na str 96, 3 obrázek zleva ve spodní řadě? A co když tu knihu někdo nemá a neví co myslím? Přeci i ukázka z tý knihy je dobrá reklama... :idea:
stř lis 06, 2013 6:51 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Máš úplnou pravdu, je vidět, že jsou tu ještě rozumní lidé, co něčemu rozumí a ne jen plácalové :roll:
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
stř lis 06, 2013 8:10 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Nejsem tu pořád, zřejmě jsem tu fotku přehlédl, proto tu tehdy zůstala. OK, já toho docela klidně nechám, akorát mi to tu žere čas, ale pak se nedivte, až něchá nějaký naštvaný autor (a teď tím opravdu nemyslím kolegu Karla Václavíka, ale zcela obecně) nechá tohle fórum pro porušování právních norem smazat - ad absurdum se to může stát. A pak se budeme divit všichni. Stačí co se dělo kolem témat o firmách.
stř lis 06, 2013 9:39 pm

Uživatelský avatar
cermakales
Příspěvky: 259
Registrován: pát lis 02, 2007 9:48 pm
Bydliště: VIR

Příspěvek

no kdybych věděl co to tady způsobí tak to sem ani nedávám :cry:
čtv lis 07, 2013 8:06 am

Uživatelský avatar
mischicka
Příspěvky: 665
Registrován: ned črc 04, 2010 12:46 pm
Bydliště: různě

Toretto

Příspěvek

S těmi plácaly máš pravdu, jistě o tom spoustu víš, stejně jako o podvodníčcích a zlodějíčcích, když to tak vehementně schvaluješ, viď?

Ale na každou svini se vaří voda, tak dřív nebo později i Ty narazíš a spláčeš nad výdělkem, jen sem pak nepiš jak bys zlodějům sekal ruce, apod., jen si v tichosti vzpomeň, jak jsi krádeže veřejně a nepokrytě schvaloval.
čtv lis 07, 2013 11:31 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

aleši Ty se tím nezatěžuj, jsi v tom zcela nevinně.
čtv lis 07, 2013 6:11 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mišička prosím tě jen ti chci říct, že kvůli takovým chytrákům sem spoutu lidí co něco věděli a mohli ostatním poradit přestalo chodit. Tak si nech svoje poučování slepuj si papírky a mysli na to, že jsou tu dospělí lidi, kteří mají svůj rozum a něco za sebou. Proč ptám se proč, se tyhle rádoby radilo serou do úplně obyčejných lidí a jen přes net!!
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
čtv lis 07, 2013 6:29 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

HA! tady to je http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php? ... c&start=60

Je zajímavý, že ani pan Václavík se nečílil, že jsou dvě fotky z jeho knihy na webu... To je asi tak pro některý chytráky
čtv lis 07, 2013 6:43 pm

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Příspěvek

Celkem mi to připadá jak diktatura za komunistů... A ještě to vyhrožování co tě všechno čeká Toretto, no asi s tebou přestanu kamarádit než mi pokazíš reputaci... :roll:

Pánové zamyslete se nad tím co tady řešíte. Já sem třeba chodím pro to, že se dozvím něco co jsem ještě nevěděl a abych poradil těm, co jsou pozadu za mnou (no moc jich není). Mám rád Liaz a obdivuju co všechno zvládli. Líbí se mi práce Václavíků a spol a vážím si toho. Ale snad tady nebudou padat žaloby za oskenované fotky z knihy, která pojednává o tom samém, o čem toto fórum?! :idea:

cermakales vůbec nic si z toho nedělej a neřeš to. Ono se to přežene a bude to v klidu... 8)
čtv lis 07, 2013 10:58 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti