Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
ŠT-180N
Příspěvky: 398
Registrován: pon led 08, 2007 6:00 pm
Bydliště: Kojetín

Liaz 29.33 D/ADR

Příspěvek

Nedávno se tady na liaz.cz objevily fotky teho speciálního valníka 6*4 na výbušniny, no musím se vám pochlubit co se mě stalo...... tož měl sem trabanta a říkám si že musí z domu, tak sem dal inzerát a ozval se chlápek ze Slavičína že to jako bere ale že si pro to nemá jak dojed, tak mu říkám že podvalník mám, že mu to dovezu (rád tahám podval :-D) a tož sem vyrazil chlápek mě čekal ve Zlíně a pokračoval se mnou do teho Slavičína, jak tak jedem tak se ptám co dělá za prácu a on že ve výzkumným ústavu na výbušniny a takový ty hebla, tož sem se trochu polekal jestli neveze aji jeden granát sebo ale dobrý pohoda :-D najedno jak tak jedem na cestě klasická čára oleja jak když praskne třeba trubka na mazání turba, říkám no za chvilu dojedem asi k nejakýmu odstavenýmu verglu, no rychtyk na zasávce karoska s fotbalistama ale už zadřená a chlápek mě říká no taková repase motoru to musí být drahý, to my ve výzkumáku sme měli takovo krásno veliko upraveno liazku s ADR a na té se nám vysypal diferák a stálo to 90 000kč jakmile to řekl tak mě vystřelily uši a vyhrkl sem a byla červená ne??? a on na mě čumí jak to hergot víš??? říkám a měla ruku a za kabino takové štít kdyby na korbě neco bochlo, chlap udiveně přikyvoval a až sem mu vysvětlil že liazkám tak nějak hovím, tak začal vykládat, no šak ted není to dloho si ju tady jeden nadšenec fotil a byl z teho stejně unešenej jak ty :-D říkám aha tož to so asi ty fotky na stránkách liaz :-D no atož z chlapa vylezlo že ju teď museli prodat, že už na ňu nebylo tolik práce a jenom stála a že on přímo byl vedocím toho šoféra kterej s ňou jezdil a nemohl si to vynachválit, že pré to měli od novoty a hodně jim práce udělala holka bez jakéch koliv problémů. Takže musím říct že to byla pěkná sobota a chlápek říkal že kdyby sme chtěli ještě nějaký informace ať se určitě ozvu :-) :wink:
pane řidiči co to je za značku?? zákaz vjezdu nakláďáků ..... no a tak proč ste sem teda vjel?? šak to je avia ...
sob bře 28, 2009 9:49 pm

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 1729
Registrován: stř bře 01, 2006 6:32 pm
Bydliště: Slovakia

Příspěvek

No ten valnik fotilo asi viac ludi, ja som ho fotil ked uz bol v sukromnych rukach.
sob bře 28, 2009 10:03 pm

ŠT-180N
Příspěvky: 398
Registrován: pon led 08, 2007 6:00 pm
Bydliště: Kojetín

Příspěvek

no možný to je, protože říkal že už ho chvilu nemajo, ale libylo se mě jak to furt do nebe vychvaloval
pane řidiči co to je za značku?? zákaz vjezdu nakláďáků ..... no a tak proč ste sem teda vjel?? šak to je avia ...
sob bře 28, 2009 10:14 pm

Tomas6
Příspěvky: 2
Registrován: čtv pro 03, 2009 7:55 pm
Bydliště: Slušovice

Příspěvek

Su tady nový.Ale tu Lízu znám.Koupil ju jeden můj známý.Mockrát jsem měl možnost si ju půjčit a převézt co jsem potřeboval.Bomba svezení.Jen má strašně pomalý zadek.Jet s ní 80 je už docela nápor na motor.Nevím kolik těch otáček měla přesně ale kolem 2000 určitě.Ruka je tam slabá a pomalá.Jim na těch pár beden s nábojema to stačilo.plánuje se nákup Fassi F210.Jestli k tomu dojde těžko říct.Pan majitel ji má jen pro vlastní potěchu a vlastně celou dobu stojí prakticky nevyužitá.Ale jinak je to fakt bomba.
tady odkaz na ty fotky: http://www.truck-forum.cz/6x4_adr.php
čtv pro 03, 2009 8:11 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jestli se nepletu má to SPZku s Olomouckou poznávací značkou.Vím že to může mít někdo třeba z Prahy a nechat na Mkových značkách, jezdí tady kolem okolí Olomouce a nebo někde jinde?
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
čtv pro 03, 2009 8:16 pm

Tomas6
Příspěvky: 2
Registrován: čtv pro 03, 2009 7:55 pm
Bydliště: Slušovice

Příspěvek

Je na zlínsku-valašskoklobouckou na Mkových značkách pořád.A spíš nejezdí než jezdí.Je v soukromých rukách.
čtv pro 03, 2009 8:42 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů