Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Rozhodně budu s novým výměníkem klidnější, dík...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
pon dub 13, 2009 9:50 pm

Janik
Příspěvky: 450
Registrován: pát říj 20, 2006 10:51 pm
Bydliště: Spiska Nova Ves SLOVAKIA

Příspěvek

A uz ked to mas dole tak si omrkni aj vodnu pumpu ci nieje nahodou vybehana, ci domcek pod voddnou pumpou neni prasknuty a take somariny. ono sa to teraz robi lepsie ako sa tam potom sparat za chladicom a hovorit si ja debil lenivy preco som to nepozrel ked som to mal dole
úte dub 14, 2009 7:59 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vodní pumpu mám v plánu, rozebrat a preventivně vyměnit aspoň těsnění... ložisko se zdá být ok, pumpa jde lehce a tiše, nerachotí, nevrtí se to...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
úte dub 14, 2009 3:04 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ještě bych se chtěl zeptat kolěm těch výměníků, byl jsem se zeptat na nový, ale na krámě měli jen výměník podobný (já mám konec seseknutý, tenhle ho měl rovný) a nevím, jestli jsou rozměry stejné a dají se zaměnit či nikoli.

Jsou ty výměníky stejné na 100 i 110? V katalogu na 100 i 110 jsou nakreslené krapet jinak než vypadají a navíc v katalogu ND na 100 mám ještě starý objednací čísla :? tak jsem z toho krapet jelen...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
úte dub 14, 2009 4:15 pm

Janik
Příspěvky: 450
Registrován: pát říj 20, 2006 10:51 pm
Bydliště: Spiska Nova Ves SLOVAKIA

Příspěvek

No skus sa dohodnut nejak v tom obchode ze ci by ti ho len tak nedal a ked ti tam zapasuje tak ho namontujes. a ked ne ta ho vratis. u nas sme mali dohodu s jednym obchodom. bezne nam dali diely a ak nepasovali tak sme ich mohli vratit. samozrejme neposkodene a ciste. lebo sa moze stat ze prave ten urezany koniec ta v bloku nepusti niekam a nezalozis to
čtv dub 16, 2009 9:20 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů