Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

SCANIA

Příspěvek

Liazáci, vy vůbec nejste nadšeni, že se budou vyrábět i nové vozy liaz i fox, teď mi kámoš napsal, že se bude modernizovat řada 400, tak to chci vidět ten tahač!!
pát bře 03, 2006 6:09 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

SCANIA píše:Liazáci, vy vůbec nejste nadšeni, že se budou vyrábět i nové vozy liaz i fox, teď mi kámoš napsal, že se bude modernizovat řada 400, tak to chci vidět ten tahač!!
TAHAČ?!?! No tak to je bomba,já vim akorát že Macík říkal,že do Xeny se pouštět nebudou,ale že to je jinak to nevim.To je senza
pát bře 03, 2006 6:11 pm

SCANIA

Příspěvek

Martin-Happy píše:
SCANIA píše:Liazáci, vy vůbec nejste nadšeni, že se budou vyrábět i nové vozy liaz i fox, teď mi kámoš napsal, že se bude modernizovat řada 400, tak to chci vidět ten tahač!!
TAHAČ?!?! No tak to je bomba,já vim akorát že Macík říkal,že do Xeny se pouštět nebudou,ale že to je jinak to nevim.To je senza
Řek mi to kámoš, jeho otec dělá hlavního technika v Dafu, protože se tam s nima spojil jeden technik, který se bude podílet na tom novém tahači, jsem zvědav, aspoň budem mít co porovnávat!! :lol: :lol:
pát bře 03, 2006 6:13 pm

SCANIA

Příspěvek

Martin-Happy píše:
SCANIA píše:Liazáci, vy vůbec nejste nadšeni, že se budou vyrábět i nové vozy liaz i fox, teď mi kámoš napsal, že se bude modernizovat řada 400, tak to chci vidět ten tahač!!
TAHAČ?!?! No tak to je bomba,já vim akorát že Macík říkal,že do Xeny se pouštět nebudou,ale že to je jinak to nevim.To je senza
Mohu mu napsat, on ti to poví přesně, už vás tu taky navštívil na tomhle foru, on by ti vysvětlil, jak to má vypadat!!
pát bře 03, 2006 6:16 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

SCANIA píše:
Mohu mu napsat, on ti to poví přesně, už vás tu taky navštívil na tomhle foru, on by ti vysvětlil, jak to má vypadat!!
Díky,bude bezva,když mu napíšeš
pát bře 03, 2006 6:20 pm

SCANIA

Příspěvek

No jak vidím, tak vás tahle zpráva moc nepovzbudila, že se má znovu začít vyrábět zmodernizovaná řada 400 Xena, no nic, já myslel, že se budete radovat :cry: :cry:
pát bře 03, 2006 6:20 pm

SCANIA

Příspěvek

Martin-Happy píše:
SCANIA píše:
Mohu mu napsat, on ti to poví přesně, už vás tu taky navštívil na tomhle foru, on by ti vysvětlil, jak to má vypadat!!
Díky,bude bezva,když mu napíšeš
Dobře, tak počkej, je na icq ja mu napíši, momentíček
pát bře 03, 2006 6:21 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No je to super.Jestli bude úspěšnej tak to bude super!!!!!!!!!!
pát bře 03, 2006 6:22 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

SCANIA píše:
Martin-Happy píše:
SCANIA píše:Liazáci, vy vůbec nejste nadšeni, že se budou vyrábět i nové vozy liaz i fox, teď mi kámoš napsal, že se bude modernizovat řada 400, tak to chci vidět ten tahač!!
TAHAČ?!?! No tak to je bomba,já vim akorát že Macík říkal,že do Xeny se pouštět nebudou,ale že to je jinak to nevim.To je senza
Mohu mu napsat, on ti to poví přesně, už vás tu taky navštívil na tomhle foru, on by ti vysvětlil, jak to má vypadat!!
Podle oficiálních informací Tedomu se do tahače (Xeny) pouštět nebudou. Ale třeba víš víc než já.
pát bře 03, 2006 6:22 pm

Mirďa

Nový Liaz

Příspěvek

Nazdar lidi, pozval si mě tu SCANIA, prý nevěříte, ano je to tak, v roce 2007 se začne vyrábět zmodernizovaná řada 400 Xena, název bude jiný, ale model bude vycházet z tohoto vozu, já jsem se to dozvěděl od ta?ky, když jsem se stavil za ním v servise, protože on je hlavní technik a liaz by měl spolupracovat s dafem a na převodovkách by se měla podílet scania!!
pát bře 03, 2006 6:23 pm

SCANIA

Příspěvek

Tak co už mi věříte?? :wink:
pát bře 03, 2006 6:25 pm

Mirďa

Příspěvek

david píše:
SCANIA píše:
Martin-Happy píše: TAHAČ?!?! No tak to je bomba,já vim akorát že Macík říkal,že do Xeny se pouštět nebudou,ale že to je jinak to nevim.To je senza
Mohu mu napsat, on ti to poví přesně, už vás tu taky navštívil na tomhle foru, on by ti vysvětlil, jak to má vypadat!!
Podle oficiálních informací Tedomu se do tahače (Xeny) pouštět nebudou. Ale třeba víš víc než já.
Je tady malý háček, jaký tam v tom bude motor, kolik koní??To nikdo nezveřejnil, na motorech by se mělo trochu podílet Volvo, mimochodem daf dělá pouze úpravy náprav, nic jiného!!
pát bře 03, 2006 6:28 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Liaz

Příspěvek

Mirďa píše:Nazdar lidi, pozval si mě tu SCANIA, prý nevěříte, ano je to tak, v roce 2007 se začne vyrábět zmodernizovaná řada 400 Xena, název bude jiný, ale model bude vycházet z tohoto vozu, já jsem se to dozvěděl od ta?ky, když jsem se stavil za ním v servise, protože on je hlavní technik a liaz by měl spolupracovat s dafem a na převodovkách by se měla podílet scania!!
Nechci se Tě Mirďo dotknout, třeba máš pravdu...a v roce 2007 budu za osla...ale mě se tozdá nějaký nepravděpodobný. :?
pát bře 03, 2006 6:28 pm

Mirďa

Re: Nový Liaz

Příspěvek

Jak říkám, nemusíš mi věřit, já tátovi taky nevěřil, jak mi to řek, jsem se mu vysmál, ale tak to neřeš, však sám uvidíš!!
pát bře 03, 2006 6:34 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo, třeba je to tak. Prej že jsou nějaký prospekty...psal SCANIA, že je viděl.
pát bře 03, 2006 6:35 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů