Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Mirďa

Příspěvek

DAVIDE

Já zas nejsem takový debilek, abych se tu vychloubal tím, co není pravda, v Holandsku jak jsem dělal testovacího pilota, tak mě naučili vhodnému chování!!!! :wink:
pát bře 03, 2006 6:36 pm

SCANIA

Příspěvek

Mirďa píše:DAVIDE

Já zas nejsem takový debilek, abych se tu vychloubal tím, co není pravda, v Holandsku jak jsem dělal testovacího pilota, tak mě naučili vhodnému chování!!!! :wink:
No konečně, žes jim to řek, že si dělal testovacího pilota pro Daf, ale svůj plat zde radši neříkej!! :lol: :lol: :lol:
pát bře 03, 2006 6:38 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mirďa píše:DAVIDE

Já zas nejsem takový debilek, abych se tu vychloubal tím, co není pravda, v Holandsku jak jsem dělal testovacího pilota, tak mě naučili vhodnému chování!!!! :wink:
Já jsem neřekl ani slovo o tom, že jsi debílek....to já nedělám. A říkám, třeba je to pravda....a o to víc budu překvapen až to vyjde najevo. A pak Ti dám za pravdu, neboj. :wink:
pát bře 03, 2006 6:38 pm

Mirďa

Příspěvek

SCANIA píše:
Mirďa píše:DAVIDE

Já zas nejsem takový debilek, abych se tu vychloubal tím, co není pravda, v Holandsku jak jsem dělal testovacího pilota, tak mě naučili vhodnému chování!!!! :wink:
No konečně, žes jim to řek, že si dělal testovacího pilota pro Daf, ale svůj plat zde radši neříkej!! :lol: :lol: :lol:

Já se za to nestydím :lol: 190 000Kč za měsíc, to jde!!Ale to je všechno díky mému otci, který je hlavní technik u Dafu!!
pát bře 03, 2006 6:39 pm

Mirďa

Příspěvek

DAVID

Já jen tak, aby sis nemyslel, že se zde snažím být zajímavým!!
pát bře 03, 2006 6:40 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

SCANIA: my dva jsme si psali po ICQ včera, že? Připoj se, prosím, chci s Tebou něco probrat.
pát bře 03, 2006 6:41 pm

SCANIA

Příspěvek

david píše:SCANIA: my dva jsme si psali po ICQ včera, že? Připoj se, prosím, chci s Tebou něco probrat.
Tak to musí být nějaký omyl!!Já včera byl ještě v Budějovicích, vez sem tam ovoce s mrazákem, to sis mě asi splet!!
pát bře 03, 2006 6:42 pm

SCANIA

Příspěvek

david píše:SCANIA: my dva jsme si psali po ICQ včera, že? Připoj se, prosím, chci s Tebou něco probrat.

Jaké máš icq číslo, já ti napíšu???
pát bře 03, 2006 6:44 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

SCANIA píše:
david píše:SCANIA: my dva jsme si psali po ICQ včera, že? Připoj se, prosím, chci s Tebou něco probrat.

Jaké máš icq číslo, já ti napíšu???
264-663-552
pát bře 03, 2006 6:50 pm

Globe

Re: Nový Liaz

Příspěvek

david píše:
Mirďa píše:Nazdar lidi, pozval si mě tu SCANIA, prý nevěříte, ano je to tak, v roce 2007 se začne vyrábět zmodernizovaná řada 400 Xena, název bude jiný, ale model bude vycházet z tohoto vozu, já jsem se to dozvěděl od ta?ky, když jsem se stavil za ním v servise, protože on je hlavní technik a liaz by měl spolupracovat s dafem a na převodovkách by se měla podílet scania!!
Nechci se Tě Mirďo dotknout, třeba máš pravdu...a v roce 2007 budu za osla...ale mě se tozdá nějaký nepravděpodobný. :?
Davide, vyjimecne s tebou souhlasim... mam pocit ze nas tu akorat scaniatici tahaj za nos
sob bře 04, 2006 8:41 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Re: Nový Liaz

Příspěvek

Globe píše:
david píše:
Nechci se Tě Mirďo dotknout, třeba máš pravdu...a v roce 2007 budu za osla...ale mě se tozdá nějaký nepravděpodobný. :?
Davide, vyjimecne s tebou souhlasim... mam pocit ze nas tu akorat scaniatici tahaj za nos
Kliid nechme se překvapit možný je všechno :wink:
sob bře 04, 2006 11:44 am

Globe

Příspěvek

Mirďa píše:DAVIDE

Já zas nejsem takový debilek, abych se tu vychloubal tím, co není pravda, v Holandsku jak jsem dělal testovacího pilota, tak mě naučili vhodnému chování!!!! :wink:
Aha, a co si pilotoval? Boeing?
ned bře 05, 2006 12:24 am

Návštěvník

Příspěvek

david píše:
Mirďa píše:DAVIDE

Já zas nejsem takový debilek, abych se tu vychloubal tím, co není pravda, v Holandsku jak jsem dělal testovacího pilota, tak mě naučili vhodnému chování!!!! :wink:
Já jsem neřekl ani slovo o tom, že jsi debílek....to já nedělám. A říkám, třeba je to pravda....a o to víc budu překvapen až to vyjde najevo. A pak Ti dám za pravdu, neboj. :wink:
Ale ja to s oblibou delam, a ted k tomu nemam daleko :D A co jako ze nekdo delal testovaciho ridice u DAFu (podle me keca, ale to je fuk) za 190 mesicne... pro me (a rek bych nejen pro me) je daleko zajimavejsi umastenej JZDak co delal testovaciho ridice LIAZu za 7000 mesicne :wink:
ned bře 05, 2006 12:26 am

Globe

Příspěvek

Anonymous píše:
david píše:
Mirďa píše:DAVIDE

Já zas nejsem takový debilek, abych se tu vychloubal tím, co není pravda, v Holandsku jak jsem dělal testovacího pilota, tak mě naučili vhodnému chování!!!! :wink:
Já jsem neřekl ani slovo o tom, že jsi debílek....to já nedělám. A říkám, třeba je to pravda....a o to víc budu překvapen až to vyjde najevo. A pak Ti dám za pravdu, neboj. :wink:
Ale ja to s oblibou delam, a ted k tomu nemam daleko :D A co jako ze nekdo delal testovaciho ridice u DAFu (podle me keca, ale to je fuk) za 190 mesicne... pro me (a rek bych nejen pro me) je daleko zajimavejsi umastenej JZDak co delal testovaciho ridice LIAZu za 7000 mesicne :wink:
Sem se zapomnel podepsat =)
ned bře 05, 2006 7:41 pm

Kabi
Příspěvky: 51
Registrován: pát bře 03, 2006 12:20 pm
Bydliště: Mnichovo Hradiště / Liberec

Příspěvek

rad bych byl optimistou..ale v tomto pripade mam pocit, ze tu na nas nekdo sije kachnu. Jen si vezmete, zacatkem 90.let stal tahac s liazackym motorem 1 200 000 a s Detroit dieselem kolem 2 000 000. Myslite si, ze je realne aby se na nove "Xene" podilely dve evropske automobilky?? Kolik by to pak stalo??
Utopie..jedina cesta je ta kterou se dal Macik..vlastni motor a prevazna vetsina dilu...

Fandim mu. Stejne jako vsemu ceskemu.. :!:
pon bře 06, 2006 9:00 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů