Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Příspěvek

Na okraji Prahy bydlíme

jinak jak je ta fajfka na svíčku , tak ta má takový oplastování a to mám rozlámaný , že je jakoby fajfka odhalená. jak je to starý , tak to ztvrdlo , popraskalo to a pomalu se to rozpadá :? :?
L I A Z 18.33 SB
sob úno 01, 2014 10:02 pm

bufikar
Příspěvky: 63
Registrován: pon dub 30, 2012 6:16 pm
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

aaa,uz to zacina. Tak to vyresime jinak.Svicka a ta pripojka vychazi na celkem balik. Ja jsem vymyslel jine a daleko ucinnejsi reseni. Kde to konkretne je,ten okraj PHY ??
sob úno 01, 2014 10:18 pm

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Příspěvek

1km vedle Říčan :) 7 km od dálnice D1
L I A Z 18.33 SB
sob úno 01, 2014 10:23 pm

bufikar
Příspěvky: 63
Registrován: pon dub 30, 2012 6:16 pm
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja byl zrovna v uteryservisovat v Uhrinevsi na kontejnerovem terminalu. Zitra jedu do ky pokec v centru PHY a pak mazu zamerit topeni do lodicky na Slapy.Pak zpet do centra neco vyzvednout Podle toho jak budu hotovy,tak bych ti cinknul a na zpatecni cestu bych se stavil aspon na cumendu.PHY. Hod mi do SZ tvuj tel a pak bych ti cinknul. Jinak dalsi pokec budem resit pres SZ at tu neblokujem seriozni forum o necem dulezitejsim.
sob úno 01, 2014 10:51 pm

Aloislukas
Příspěvky: 38
Registrován: ned zář 11, 2011 9:27 pm
Bydliště: Slezsko (CZ-PL)

naftove topeni 24V 6 CON3

Příspěvek

nevíte někdo, nebo nemáte možnost nabídnout elektromotor (ten co pohání ventilátor uvitř bufiku). Je to staré topení myslím s Tatry a nefunguje mi motorek ventilatoru, jinak by mělo být vše OK. Nedělá někdo takovou opravu motorku, nebo nemáte někdo na prodej starý funkční motorek. Pokud víte o někom kdo to opravuje tak prosím z okolí Č. Těšína. díky :wink:
pon úno 03, 2014 10:57 am

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Aloislukas, děám servismana topení v servisu Tatra. Motorky topení již nejsou skladem. Jako alternativní nezávislé topení nabízíme toto: http://www.youtube.com/watch?v=ztrgPO0wcgI Shlédni pozorně čas 2:30.( SUCHÉ ŠTÍPANÉ DŘÍVÍ KOUPÍŠ NA KAŽDÉ VĚTŠÍ PUMPĚ)
Lesu zmar!
pon úno 03, 2014 7:13 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

bufikar

Příspěvek

tak to sakra když si byl v uhříněvsi to ses mi mohl podívat na multivana přestal mi makat příhřev motoru. respektive funguje jen se nevypíná.podle mě vněm odešla řídící jednotka :roll:
2x Nissan atleon 210
pon úno 03, 2014 10:22 pm

bufikar
Příspěvky: 63
Registrován: pon dub 30, 2012 6:16 pm
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ted v nedeli vecer jsem byl v Nedvezi u LUKA konzultovat oziveni jednoho veterana.Urco tam jwste pojedu,tak muzem se potkat a dat rec.Na tom Multivanu mas EBRA. Rid jednotky se serou celkem bezne,ale je to resitelne. Hod mi do SZ tvuj tel a jak tam pojedu,tak se predem avizuju.
... a propos,co to znamena,ze nevypina??
pon úno 03, 2014 10:34 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

ano ebra.auto jsem koupil s nefunkčním.je tam externí čidlo aby to spínalo když je pod 5st celsia.to jsem propojil a nic,tak jsem ho rozebral a zjistil jsem že je upálený perko uhlíku ve dmychadle.to jsem vyrobil nový takže dmychadlo funguje.normálně topení naběhne běží topí,pak topit přestane a už jen fouká z výfuku studenej vzduch.vypnu klíček a běží to furt a pořát.vypnu to rozpojením konektoru a když konektor připojím tak se zase sepne až při startu při studeným motoru. ta řídící jednotka je zalitá v nějákym lepidle to se opravit snad ani nedá ne? nová snad stojí kolem 4tis
2x Nissan atleon 210
úte úno 04, 2014 5:16 pm

bufikar
Příspěvky: 63
Registrován: pon dub 30, 2012 6:16 pm
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak to je potreba nabodnout na diagnostiku a zeptat se ho proc vypina. To jak ti pripada,ze jede porad,tak to je nejaky divny. Nepletes si to s beznym vyvetravanim? Bufik po zhasnuti plamene jeste 3 min vyvetrava.Vyzkousej to. Normajne vypni klicek a pockej az ten buf normalne vyvetra. Mozkovna je sice zalita tmelem,ale s tim si umim poradit. Koupi nove jednotky si moc nepomuzes.Porad je vyrobena s tou vyrobni vadou a driv nebo pozdeji se problem objevi znova. Zitra jedu do PHY na vystavu do Letnan.Potom bych se mel stavovat u Lukase v Nedvezi.Dam ti vedet a muzes tam doletet aspon diagnostiku.
úte úno 04, 2014 7:12 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

vypnu klíček a beží pořad.po půl hodině jsem vytrhnul konektor :wink: zejtra budu lítat po ouřadech tak k lukovi dyštak slítnu
2x Nissan atleon 210
úte úno 04, 2014 11:02 pm

bufikar
Příspěvky: 63
Registrován: pon dub 30, 2012 6:16 pm
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak to je fakt divne. Ja tam zitra nebudu. Mel jsem tu jeste o pul 8. auto na neplanovanou opravu a jeste dodelaval Midluma ktery se nepovedl.Tak to musim dodelat rano.Pro LUkiho jsem to nestihl nachystat,tak PHA se odklada na nejaky jiny den. Dam vedet kdy tam pojedu.
úte úno 04, 2014 11:30 pm

fialakojetin
Příspěvky: 102
Registrován: sob zář 03, 2011 9:26 pm
Bydliště: petrovice

Příspěvek

Aloislukas - pokud je kotva v poradku, tak ostatni dily pasuji ze stresniho vetraku z Karosy, SQR, nebo vetrak chladice Favorit
stř úno 05, 2014 7:45 pm

Jakub_2510
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 28, 2011 3:03 pm
Bydliště: Pata

Příspěvek

Potrebujem pomoc, v Scania R420 je kúrenie Eberspacher a pri štartovaní zle chytá, hrkoce a potom ledva naskočí a beží ďalej viac-menej dobre. Co s tým môže byť?
pát úno 21, 2014 10:20 pm

bufikar
Příspěvky: 63
Registrován: pon dub 30, 2012 6:16 pm
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pokud zle chyta,tak je problem v zanesenem roraku a pokud hrkoce,tak jsou loziska po smrti. Oboji je resitelne za celkem prijatelny peniz.
sob úno 22, 2014 8:34 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů