Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Já jsem objevil tuto,co Vy zkušenější na to?:

http://www.funmoto.cz/product.php?id_product=187
sob pro 07, 2013 4:13 pm

0plik
Příspěvky: 127
Registrován: sob čer 12, 2010 6:28 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek

Pánové kdo už kameru máte, kolik má jedno vaše video MB ? Já v tom mám 2 GB kartu a je to dosti málo, chce to alespoň 16 GB. Tak jestli v tom nejsem sám :-)
Oplík_XF_106
sob pro 07, 2013 7:46 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

690MB jedno 15min video... mám 64GB kartu...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
sob pro 07, 2013 7:50 pm

0plik
Příspěvky: 127
Registrován: sob čer 12, 2010 6:28 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek

Supr díky za info. Zajímavý srovnání když mě 2 minuty dělaj 280 MB ..
Oplík_XF_106
sob pro 07, 2013 7:55 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte kvě 14, 2019 11:29 am, celkem upraveno 1 x.
sob pro 07, 2013 8:06 pm

0plik
Příspěvky: 127
Registrován: sob čer 12, 2010 6:28 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek

Mě tam píšou, že mám používat class 6 nebo vyšší. Nahrávám ve full hd. zatim největší mínus té mojí je ,že cykly jsou pouze 1, 2, 3 min a off .. mohlo bejt třeba 2, 5, 10 minut .
Oplík_XF_106
sob pro 07, 2013 8:25 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

No jo no ona Ta karta nejde přehrávat do nekonečna :cry:
sob pro 07, 2013 9:04 pm

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

tak jedno varování,určitě nekupujte toto:
http://www.kasa.cz/autokamera-genius-dv ... 3goddGEA8g

mám ji cca měsíc,kvalita videa velice špatná a zvuk ještě horší...za málo peněz holt málo muziky :?
ned led 19, 2014 11:25 am

grifin6

Příspěvek

ahoj kolegáčci.potřebuji od vas radu.vzhledem k tomu co uš se na cestach děje ( každý 2 nebo 3 telefon na uchu,vyhybame se zatačky zkracujicím osobakum ,přeborník z f. vitostav .sro. praha do mě na světlech nacouve a v klídku odjede firma se ani neozve zatim nedořešeno i když to řešila dopravka) tak si uš musim prostě pořídit tu kameru na okno.ale viděl jsem záznam z te asi nejlevnejsí na trhu co měl myslím globus nedavno v "akci".a řeknu vam nic moc.hlavně mi jde o to aby při zastavení záznamu bylo možno přečíst spz aut které mijím.jde tam asi o to rozlišení.doporučíte mi něco? ja tomu moc nerozumim.jsem spíš přes CB. prosím prosím.díky.david
stř led 22, 2014 8:34 am

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

já jsem v pátek k narozkám dostal kameru evolevo asi za cca 2 tis a docela spokojenost.zrovna byl takovej tejden blbec že sem rád že jí mám bez ní už ani ránu až se naučím dávat video tak budu spokojenej
2x Nissan atleon 210
čtv led 23, 2014 10:07 pm

topek2
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 07, 2011 11:22 am
Bydliště: Most

Příspěvek

..od vánoc používám tuhle kamerku a musím pochválit.Nenápadná,jednoduchá a s hodně slušným videem za dne(rychlé vyvážení světla).V noci záznam nic extra, o přečtení spz se nedá mluvit,ale z těchto cenových hladinách na tom dobře není žádná kamera.Zvuk záznamu slabší,ale jde především o video.Nedávno mě v ranní špičce u Norimberka vybrzdil hodně nepříjemně osobák....video je krásné,ostré a spz čitelná,záznam uložila kamera sama(díky g-senzoru) a už putovalo do emailu dálniční policie :evil: ..kartu používám class 10,4gb myslím,že není důvod uchovávat zbytečně smyčky kde se nic neudálo.

http://www.eva.cz/zbozi/67906/kamera-do ... rcam-hd-2/
sob led 25, 2014 12:25 am

paja.truck
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 13, 2010 11:03 am
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

Zdravím pánové.
Po delší době jsem se tady podíval na téme které jsem založil. Já si asi před rokem a třičtvrtě pořídil tuto kameru:
http://www.slevopolis.cz/cs/sleva/8469- ... gn=nabidka

Není to žádný výkvět techniky, ale mě slouží pouze pro případ nehody aby bylo vidět kdo od kud jel, kdo se jak zachoval a kdo je viník. To mě splňuje.
Jsem si jistý že i tyto produkty se skládají jako jiné, např. auta. Obal stejný, ale vnitřek jiný. V tomto případě parametry. Žádná kamera v rozumné cenové relaci nebude mít v noci super obraz, či spíše nebude možné na autech jedoucích naproti kvalitně číst SPZ. Ve dne jsem se byl schopný rozlousknout číslo i při mé rychlosti 90 km/hod a rychlost protijedoucího osobáku určitě né málo přesahovala stovku. Stejnou kameru si pořídil i můj příbuzný a už je vidět rozdíl v kvalitě záznamu. Naopak on má zase delší dobu záznamu. A ještě jeden postřeh. Nevybírejte kameru podle reklamního videa pořízeného ve městě. V malých rychlostech snímají pěkně skoro všechny. S tím jak klesají ceny elektroniky, za nějakou dobu budeme kupovat jinou kvlaitu za jinou cenu.
Už jen popřát aby jsme nepotřebovali záznamy z těch kamer jako důkaz, že za nehodu nemůžeme.
sob úno 01, 2014 11:52 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Já myslím že pomůže prakticky jakákoliv kamera, i ta nejhorší natočí alespoń průběh situace a i kdyby ste nepřečetli RZ, tak je to alespoň argument že jste neusnuli ale skutečně vás třeba někdo vytlačil :-) A ve většině nehod bývají účastníci nehod stejně známi. S tou kvalitou mám zkušenosti že ani nákup z jednoho místa a jeden typ nezaručí, že dostanete to samé, je to prostě všechno čína ˇad za 800Kč nebo za 5000kč....
ned úno 02, 2014 12:53 am

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

Hosi ja mel kameru za 12 tisic a uz davno nefunguje a je to pry tim ze ty veci sciny nejsou delany na silny mraz takze ty kamery pokud sinje kazdy den neberete domu jsou asi k nicemu.....jako dobra vec ale vyhozeny prachy ve finale....:-/
ned úno 02, 2014 8:35 am

noryn.k

Příspěvek

Kravina
ned úno 02, 2014 9:36 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 9 hostů