Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Martin440: Já ti tu nechci mávat "frčkama", sem osmaosmdesátej a jezdím vod školy a protože jezdí celá moje rodina, tak sem měl začátek hodně težkej, hodně sem měl vokoukáno a i když sem si nemyslel tak sem se v tom vykoupal fest, bo sem chtěl dokázat že umím :doh: A nechali mě v tom vod začátku a eště si ukázali. Všechno sem si musel pak vyšlápnout sám.. Nedávno sem vyhrabal svůj starej profil a přemejšlel ,že hodím svůj životopis do uživatelský sekce. Jenže to tam nikdo nepřečte bo mě tu neznáte, tak to tu tluču bez toho a sem to dát nemůžu..

Východ, zimy.. jen jestli si to nostalgicky nepřibarvujete na růžovo.. něco sem chyt z vyprávění a já vám nevím.. Hlavně tady na západě nám to tak domrskali ať uprchlíkama, pauzama, tabulkama a kokotinama že budem nakonec rádi že se tam vydáme, bo taji už zdravej rozum ne-e a ani kovaný trukery už to neba. I když mi zdaleka nejde vo flek, tak dobrou práci si držím a přes to všechno to jezdm rád a jako chlap s rodinnou nevím jak jezdit půl roku na východ kluci.. Zima mi to komplikuje i tady a to stačí natoš tam.. Dispo ví, že je to napikaču a taky mě podle toho platí, a jednou dvakrát to nedojede, rak zavelí a bude to dodrbaný..nikdo se mnou nehoupe, za ty leta tu mám slovo, ale raci to umí, vykoupat gastarbeitera a ani nemrkneš a deš :roll:

Edit: sory za ty zkratky a i, sem s těch jazyků doblblej a jak to někde vidím napsaný, beru to za svý(Dispo s tvrdým je jen v polsce) :roll:
Naposledy upravil(a) Prouza88 dne pon lis 11, 2019 8:11 pm, celkem upraveno 1 x.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 09, 2019 9:52 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Driver , díky za tip , terminátor vémola to nevyhrál tak jsem aspoň skouknul film , dobrý👍
sob lis 09, 2019 11:40 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

I.H. tak to je překvápko..kurzy favorizovaly Vémolu..asi ten natržený sval v rameni :?: ..stejně je to bejk :clap:

jinak taky super detektivní seriál ve sněhu ( v čR: Průsmyk)
ned lis 10, 2019 8:01 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Prouza.dispo je i...ne že bych byl učitel národů ale mlátí to do očí.ty další zkratky jak z 5 nekomentuje ale asi to je moderní.martin.to je běžný ruský kilometrovník...koukni na dálnici m11.co teď postavily.spadne ti brada😀skoro jak naše d1😂
ned lis 10, 2019 9:21 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

jose rabano ...pokud máš na mysli M11 do Sankt P..... tak ano.... ale opravdu jen skoro :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 10, 2019 11:58 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Jj přesně tu.paradni je.kdysi jsem jel liazkou z Moskvy do Peteru naložit to ještě nebyla ani M10 a jel jsem to od rána do rana :D .v režimu out
ned lis 10, 2019 12:21 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

To Pavel Šebek: Dnes náhoda, nebudeš mi věřit :lol: A3 kousek nad Regensburgem má Winterdienst dálniční stanoviště, poněkud zvláštně v posledním velkým kopci :think: Já byl eště dole pod kopcem a vidím nahoře odraz majáků, venku 2° pršelo a dělalo to na vokně takový velký, rozcápnutý kapky=skoro sníh. Na kopcu sem ho měl, solil a měl šipku doleva, tak sem ho sek. K dalšímu sjezdu ~8km sem dojel druhýho, solil a měl šipku doleva tak sem ho sek taky :D Jen jestli to ti helmuti nepřehánijou, pak sme rozmazlení a doma nevíme, co by sme eště nechceli :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 12, 2019 12:02 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Proč bych ti to nevěřil? Naši soláci taky včera jezdili.
BES - běs
úte lis 12, 2019 10:55 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Solili dva za sebou stejnej pruh o to šlo..mejt radlice tak to snad i hrnuli, jak sem psal předtím :wink: Budu museti přestat jako mistr Yoda psát :D Teď má dojít nějaká kalamita hlásili, tak se držte.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 12, 2019 11:33 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Jo, už máme přestrojeno všichni


Obrázek
BES - běs
úte lis 12, 2019 3:41 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Obrázek

Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte lis 12, 2019 11:34 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Peter kde? Votice :valetsesmihy:
:oops:
Už s tím tady taky blbnu a to sem si říkal, že je brzo a eště nemám plný paletový koše, naštěstí to taje :doh: Natankovat do plna sem ale stihl 8)
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 12, 2019 11:59 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Prouza - nórsko 😁😁😁 došiel ten Martin na bielom koni aj do CZ kukam👌🏻👍🏻😁
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř lis 13, 2019 8:46 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Tak u Humpolce D1 dojela.... čekal sem ze to pojede dyl
stř lis 13, 2019 11:05 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Sem se taji na třech stranách rozčiloval zbytečně, i ten peter v norsku jel dál, ale mohlo bejt hůř :wall:
https://www.google.com/amp/s/eurozpravy ... i.b5532a28
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 13, 2019 11:49 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 35 hostů