Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

ty 3 dny v D byli krásný...mě se to moc líbilo :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 26, 2021 4:38 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Pockej ve ctvrtek zas nakype,tak budem driftovat.dnes v kratasich,a a pak beru svou zeleznou lopatu do akce...ta ma cenu zlata:-)
pon bře 01, 2021 8:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

A já se zas musim rozčílit :wall:

Plný noviny novýho ministra dopravy jak se bude předsolovat a je to to samý jak loni, neposypaný jedničky, namrzlý dálnice, nesjízdný.. Já fakt nevim co tam vy kuci silničářský děláte :doh:
Někde to je v pohodě ošetřený, odbočíš na hlavní, první třídu a stojíš :roll: Viz včera Želetava v 9večer.. jeden led..

Už se styďte kurňa :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 30, 2021 1:14 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Tvl. vyčkej času vláda se ještě nevyměnila :wink: Až se vymění na pětiblbinec tak to poznáš a my všichni :pray:
úte lis 30, 2021 6:33 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

"Majku", dyť to vidíš sám.. Stojí půlka Vysočiny a kde sou cajti aby nařídili řetězy jako v rajchu :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 30, 2021 6:41 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

To je pravda Lukyne. Policajti jsou stejně shnilý jako řidiči. Mají něco udělat, ale proč by to dělali vždyť.... bla bla bla to už všichni známe
úte lis 30, 2021 7:45 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

V cz žádná policie neexistuje.k těm řetězům,alfa omega je optimální rozložení váhy,já měl teď úplně vše vzadu na návěsů,ve Švédsku,dál jsem keten stejně jsem se nerozjel od rampy do kopce, takže poctivá lopata a invert 50 m vysypat
stř pro 01, 2021 6:41 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Přesně jak píšeš :clap:
Není to jen o pneu, dezén, výrobce atd. Ale hlavně jak máš naloženo. Ty keci - máš blbě naloženo tak se nebudeš pouštět do kopce abys to tam zastavil taky miluju. Budu teda stát pod každým kopcem? Blbost. Důležity je si poradit a něco pro to udělat a ne jen lamentovat na internetu. Na zimu mám výbavu: řetězy, lopatu, řetízky a sůl plus klín na najetí tupláku. Jinak ještě solný roztok a rozprašovač. Ale to už je pro mě aby mě nezamrzla pilina kdybych náhodou ten den nesložil, když si jiný řidiči neumí v kopci poradit.
stř pro 01, 2021 8:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Názorná ukázka pro naše nesypače..

Dnes v 8:00 kolega u Ybbs směr Zwettl, kopec, trocha sněhu a pod tym led.. Vzdal to preventivně, za 20minut dojela Polizei a schneektten, jinak 100€ :idea: Za 20 minut průjezdno a posoleno..

Proč to nende u nás?

No zeptám se dopraváka jak dojedu :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 03, 2021 10:56 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Rozložený nákladů je základ úspěchu,já včera složil třetí vykládku na Ostravsku, poslední Luhačovice.pres Sirákov,nevím zda to znáte,vzal paletami a deset palet ze zadku natáhl na čelo,v Ostravě je sucho,ale jak to vypadá tam netuším.mr to nic neudělá, dvacet minut práce a takto nalozeny mužů doslova na Gerlach vyjet
pát pro 03, 2021 12:52 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

u nás musí být v lkw řetězy?? nemusí, tsk co chces nasazovat
pát pro 03, 2021 4:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Jo nemusí :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 03, 2021 4:43 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Bohužel nemusí. Většina je ale má, ale když nemusí tak je vlastně raději nemá. Pokud jdu do nové práce tak se ptám: mám v autě násobič, řetězy...atd. Snažím být nezávislý tak to chci v autě mít
pát pro 03, 2021 11:29 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

A tyhle značky z auta nad 3,5t nejsou vidět nebo jak?

Obrázek

Namátkou třeba Praha - Brno žejo, a zákon praví, že je lze nahradit řetězy a jestli si pamatuju dobře tak na Jiřikově byla ta druhá s řeťezama :think:


Já Vám dám, nemusí..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob pro 04, 2021 6:53 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Prouza88 píše:
sob pro 04, 2021 6:53 am
A tyhle značky z auta nad 3,5t nejsou vidět nebo jak?

Obrázek

Namátkou třeba Praha - Brno žejo, a zákon praví, že je lze nahradit řetězy a jestli si pamatuju dobře tak na Jiřikově byla ta druhá s řeťezama :think:


Já Vám dám, nemusí..
co to je ??? :think: :think: :think: koupání zakázáno ??? :mrgreen: dyť je tam nakreslenej osobák :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 04, 2021 8:47 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů