Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Jak jste spokojeni s urovni servisu v CZ

skvělá
0
Žádná hlasování
dobrá
6
15%
ujde to
17
41%
je to tragédie
18
44%
 
Celkem hlasů: 41

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Vše o LKW servisech,kvalita,ůroveň,cena,spokojenost.

Příspěvek

Vše o LKW servisech,kvalita,uroveň,cena,spokojenost.
pát lis 01, 2013 7:52 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Založil jsem toto vlákno,jelikož jsem zde nic podobného nenašel.Podle mě by bylo dobré podělit se o zkušenosti s praktikama našich servisu,každému z nás se stane že je donucen opravovat na druhé straně Republiky a teď kam?
pát lis 01, 2013 8:05 am

Uživatelský avatar
dave1988
Příspěvky: 129
Registrován: stř kvě 18, 2011 11:04 am
Bydliště: Košice

Příspěvek

škoda, že ste nepočítali aj so servismi na SK mal by som čosi na srdci :D
pát lis 01, 2013 5:26 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Klidně mužeš i SK,já že už léta jezdim vnitro tak jsem na vás pozapoměl,pardon.Já sem pak taky přidam tip na MB,Renault,Scanii,Iveco a ted už i Man.
pát lis 01, 2013 7:51 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já jezdím s Magnumem do Kartan s.r.o. v Mladecku u Opavy. Mají solidní hodinovou sazbu (tuším okolo 300kč) a zatím mi tam všechno vyřešili. Zrovna se tam v půběhu 14 dní chystám na výměnu některých částí řízení, brzd. desek a tlumiče výfuku. Termín dle domluvy vždycky klapnul.
Dělají hodně Renaulty a Many, ale myslím, že jim tam jezdí i další značky.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát lis 01, 2013 9:51 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Tak jo jdu na to,tak jak jsem ty auta měl a pro začátek vemem jen ty autorizované .Iveco-Loděnice,šlo to.Měl jsem jen 7,5tuny.Oprava brzo,dobře,dost to stalo.
MB na Chodově,naprostá tragedie.Každej tam má kravatu,naučtujou 70tis.bez dph,zaplatiš,dostaneš kliče a koplet nedodělaná elektrika ti leží rozebraná na podlaze.Když MB u Prahy,jedině Hofman Žižák.Byl tam pan Brož a vždy opraveno ale za dost.
Renault kapitola sama o sobě.Za mě jedině Pan Malec v Valkém Meziříčí.Dovedu ocenit když majitel veme montérky a jde kutat s klukama na dílnu za mě 1!!!Tragédie Renault ve Vestci u Prahy.
sob lis 02, 2013 7:17 am

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

Jo pan Malec je borec
sob lis 02, 2013 7:54 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Iveco - nedoporučuju Strojservis ,sice to vždy nějak opravili,ceny hrozný ale po tom,co nám někdo na jejich dvoře ukradl cca 80 litrů nafty a auto nešlo nastartovat,protože bylo zavzdušněné - servis se vyjádřil že jsme si to vymysleli a auto se nám zavzdušnilo samo :wink:

Naopak můžu doporučit PEMA u Prahy,tam jsem neměl žádný problém :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob lis 02, 2013 8:07 am

bajker
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 25, 2013 8:31 am
Bydliště: Jílové u Prahy

Příspěvek

Mám čerstvou zkušenost. Ve čtvrtek mi Actros skočil do nouzáku. Bylo to v 6 večer a byl jsem v Karlových Varech. MB na Chodově i ve Stodůlkách by mě vzali až v úterý. Tímto chci pochválit VSP Auto v Praze 9. Vzali mě hned jak jsem se doploužil v nouzáku do Prahy. Ve 22.00 jsem odjížděl ze servisu s novým NOx čidlem. Super přístup, vrhli se na auto ihned jak jsem přijel.
sob lis 02, 2013 9:57 am

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

MAN Čestlice- komunikace díky technikovi p. Svědíkovi dobrá,oprava provedena velice rychle,dobře,cena odpovídala předpokladu

naproti tomu NeoMAN servis ČSAD Tišnov- katastrofa,arogance především u přijímacího technika(nebudu jmenovat) na úrovni,že máte sto chutí se ve dveřích otočit a jet si to opravit sami někam na dvůr,pokud si vás už vůbec po 20 minutách čekání všimne a má náladu komunikovat.Mechanici až na jednu vyjímku mistři světa až na půdu,neochotní vůbec odpovědět na dotaz co že vám vlastně opravovali.Kvalita práce ucházející,ceny vyšroubované hodinama by při spočítání skutečného času mohly být i o třetinu nižší podle mě.Tam už mě neuvidí nikdo.

Už zmiňovaný Renault servis Malec Vel. Meziříčí- i za mě jednička s hvězdičkou,měl jsem od nich repasovanej motor a v případě problému(moc jich nebylo) komunikace s p. Malcem perfektní:"Hned jak pojedete kolem,zastavte se a mrknem na to" jak řekli-tak udělali.Na dílně spousta mladých kluků,ale šikovní,poradili.Cena na značkový servis velice slušná.

Teď jezdím do WABCO IMPS Brno-Komárov,technik Roman Procházka velice šikovnej především přes elektriku,i v noci po telefonu kdykoliv poradí,komunikace bez problémů.Po dobu opravy si můžete dělat na autě co potřebujete.Cena 400/hodina práce mechanika je v porovnání se značkovým servisem myslím rozhodující.
sob lis 02, 2013 10:05 am

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

Tak já musím pochválit Volvo servis Loděnice je to sice servis na stavební stroje, ale když se něco pokazí tak jen zavoláme a do pár dnů přijedou. Je teda pravda, že dampry jsou ještě v záruce, ale přístup mechaniků je suprovej.
sob lis 02, 2013 11:57 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já bych vás chtěl mít jako zákazníky, my když nepřijedem na poruchu do pár hodin, tak je držková a vy jste spokojení s pár dny :lol:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob lis 02, 2013 1:37 pm

Uživatelský avatar
dave1988
Příspěvky: 129
Registrován: stř kvě 18, 2011 11:04 am
Bydliště: Košice

Man + Volvo SK

Příspěvek

Tak za sk Man Prešov .. clovek si tam pripada ako totalny debil oproti panovi ktory to tam vedie ... ked na koniec dna pride s uctom 1,8k€ a vy ho zaplatite cash tak uz sa aj spyta ci si nedate kavu ... nebolo to prvy raz a uz boli upozorneny ze nie su jediny ... a pomaly na to doplatia podla mna skoda .. Volvo Presov a Zilina ********** musim pochvalit uroven ako sa patri a Man by sa od nich mohol ucit... tolko ochoty profesionality a chuti som davno nikde nezazil .. maju velke plus !!!
sob lis 02, 2013 3:58 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

No co odstavím auto a vezmu si jiné :wink:
sob lis 02, 2013 8:36 pm

Uživatelský avatar
pitrs
Příspěvky: 42
Registrován: úte črc 22, 2008 10:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek

Do servisu Renault jezdíme podle toho kde máme stavbu, Renault Nýřany: maximální spokojenost, velice rychlí a ochotní lidi na servisu, hlavně super domluva s p.Stuchlíkem, teď servisuju v Lancaru u Brna, zatím všehno v pohodě, rychlé objednání a přes víkend auto hotové. Jezdilo se taky ke Špindlerovi v Ústí, ale tam to je katastrofa, arogantní jednnání, všechno na dlouho, jen olej v převodovce mi měnili skoro tři dny! Ještě, že tady v Ústí Renault servis provozuje i Volvo a tam prý podle kolegů, zatím taky pohoda.
Man TGS 35.440 8x6 + tandemáček Schmitz
EX: Renault Kerax 8x4 + tandemáček Schmitz
EX: Renault Premium Lander 6x4 + návěs Bodex
EX: Tatra Terrno 8x8 alias zelená Esmeralda
ned lis 03, 2013 7:12 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů