Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

já mám starou danitu a jsem nadmíru spokojenej, akorát jsem si koupil menšího majka bo ten originál pádlo mi štvalo, a hlavně se rozbilo...
pon čer 11, 2007 8:00 pm

l.kazda

Příspěvek

Tak uz ji mam,jmenuje se President Taylor 3

ale jeste to bude chtit antenu,ta origo je na nic :-(
Obrázek
sob čer 16, 2007 4:34 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dneska jsem byl na rudný ,protože nastal problém . ochota, rychlost opravy , cena. nemělo to chybu. už podruhý jsem tam byl s problémem a pokaždý spokojenej
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
stř srp 01, 2007 9:53 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

mates píše:dneska jsem byl na rudný ,protože nastal problém . ochota, rychlost opravy , cena. nemělo to chybu. už podruhý jsem tam byl s problémem a pokaždý spokojenej
Váážně :shock: :shock: :shock: :?:

Před lety mi na Rudný sprasili anténu - po jejich seřízení jsem se nikam nedovolala. Před tím jsem příjimala i na 40 km.

Čas jizvy zahojil, v Allamatu měli dovolenou, tak jsem jim dala v Průhonicích opravit squelch a vyměnit nečitelný tlačítka. To bylo v polovině června. Čas ubíhal, byla půle července a já začala urgovat. Vysílačka stále nebyla hotová a ještě mě zaráželo, jak to vždycky hledají, než mně to řeknou. Čas běžel. Mezitím jsem se dotápala, že ač jsem jim dala vysílačku v Průhonicích, vyzvednout si ji musím na Rudný.
V pondělí mě došla trpělivost a nechala jsem si zavolat k telefonu p. Mizeru. Podle něj vysílačka je dávno opravená, chyba je údajně u mne, že jsem si ji nevyzvedla. To jsem nadskočila poprvé. Ale to nejlepší teprve příjde!!

Přišla jsem tam, předala opravenku a paní na mě rovnou chtěla peníze. No tak snad ji můžu nejdřív vidět, ne?!
No tady je, to ji nevidíte? Před váma! Podrážděně..
Ne to není moje.
Ale je, slečinko.
Ne to není moje.
Je.
NE, není, já měla plně programovatelnou, se selektivou a výrobním číslem 96000003!
Ticho. Tu se vynořil p. Mizera. Zkoumají, zkoumají, breptají a mizejí všichni vzadu za závěsem. Po čtvrthodince vycházejí s úsměvem, že se omlouvají, ale MOJI VYSÍLAČKU VYDALI NĚKOMU JINÉMU!!!

Předávající nezkontroloval výrobní číslo ani jméno, a ten dotyčný si ani nezkontroloval co přebírá? Ani neví, co tím získal! Ta jeho, co na mě zbyla, byla totiž pěknej šunt.

Takže když jsem se probrala z kolapsu, vybrala jsem si bazarovou vysílačku, oni mi ji zkontrolovali a šoupli do ní aspoň základní selektivu. Ale tu mojí mi to už nenahradí. Nic jsem neplatila. Ale víckrát mě tam neuvidí. Dvakrát mě to stačilo, víc zruinovat nechci.
čtv srp 02, 2007 11:08 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no já jsem vycházel tak nějak z toho že jsem byl s anténou na milíně a po zjištění že je v tahu mě našroubovali jinou za 1200. po asi čtvrt roce se mě opět zadařilo a fláknul s tim o větěv a byl jsem pro změnu na rudný a tam jí vyndali , odnesli do dílny něco tam kutili , pak řekli tady to máte a 150. já byl tak vykulenej že jsem se ptal jestli je to v eurech nebo korunách. ještě tři dny potom jsem měl pocit že jim něco dlužim.

jinak andy chápu , to muselo bejt na infarkt. a že nepřijímáš jsem slyšel v úterý nebo ve středu, protože na tě někdo hulákal ve kbelích. motal jsem se na kbelský a v čakovicích a dotyčnej hulákal dost dlouho a nic :D :D
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pát srp 03, 2007 5:12 am

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

palics píše:Tak uz ji mam,jmenuje se President Taylor 3

ale jeste to bude chtit antenu,ta origo je na nic :-(
http://www.ukazto.com/?img=taylor3.jpg
Jak ses s ní spokojenej? taky ji mám v merku. a co to ASC? dá se to vypnout a pouzivat rucni squelch?
diky
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
pát srp 03, 2007 2:09 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

andy píše:
mates píše:dneska jsem byl na rudný ,protože nastal problém . ochota, rychlost opravy , cena. nemělo to chybu. už podruhý jsem tam byl s problémem a pokaždý spokojenej
Váážně :shock: :shock: :shock: :?:

Před lety mi na Rudný sprasili anténu - po jejich seřízení jsem se nikam nedovolala. víc zruinovat nechci.
Fakt asi pech,já tam s nima mám jen ty nejlepší zkušenosti,namontili cb i anténu,v interieru nic nesprasili a poladili.Anebo jsem vyjímka.
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob srp 04, 2007 12:44 am

l.kazda

Příspěvek

jog!n píše:
palics píše:Tak uz ji mam,jmenuje se President Taylor 3

ale jeste to bude chtit antenu,ta origo je na nic :-(
http://www.ukazto.com/?img=taylor3.jpg][img]http://www.ukazto.com/img/taylor3.jpg[/im[/URL]
Jak ses s ní spokojenej? taky ji mám v merku. a co to ASC? dá se to vypnout a pouzivat rucni squelch?
diky
ja? dobry,spokojenej,asc se vypnout da
sob srp 04, 2007 8:57 am

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

taky asi do ni pujdu u nas ji prodavaji kolem 3800 za kolik si ji sehnal?
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
sob srp 04, 2007 12:57 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

K čemu se využívají pásma 25.165 - 29.655 MHz, nebudu-li počítat běžnou frekvenci 26.965-27.405 MHz, resp. koho na nich můžu slyšet?
čtv srp 09, 2007 8:42 pm

l.kazda

Příspěvek

jog!n píše:taky asi do ni pujdu u nas ji prodavaji kolem 3800 za kolik si ji sehnal?
me stala 3900
sob srp 11, 2007 7:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

pokud se chce někdo domluvit a nepotřebuje beztak většinou nepotřebný funkce tak je jedno co si koupí -důležitá je antena a sladění anteny na pokud možno co nejblíže poměru 1 ku 1 až1,5 max zbytek sou bludy a keci :mad:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned zář 09, 2007 1:50 am

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj mám na vás prosbu potřeboval bych poradit. Chtěl bych si koupit jen takovou menčí do ruky protože hodně střídám auta. Tak bych se chtěl zeptat jak to vydíte a zdalibyste mi nemohli nějakou vhodnou dopotučit. předem díky za rady :wink:
stř pro 05, 2007 3:29 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

Stryko píše:Ahoj mám na vás prosbu potřeboval bych poradit. Chtěl bych si koupit jen takovou menčí do ruky protože hodně střídám auta. Tak bych se chtěl zeptat jak to vydíte a zdalibyste mi nemohli nějakou vhodnou dopotučit. předem díky za rady :wink:
kup si k ní ještě externí magnetku antenu, protože faradyova klec je neúprosná
sob pro 15, 2007 9:31 pm

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To ano na to mám také v plánu abych nemluvil sám k sobě :lol:
Jinak moc díky za radu
pon pro 17, 2007 7:18 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů