Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Arktik je vlastně "elitou mezi řidiči" tak to pak je jasný :lol: :lol: :lol: tak to at nás dál oblažuje svým pohledem na demokracii,peprnými výrazy a životě :thumbud: :thumbud: :thumbud:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned led 11, 2015 11:44 am

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

nedělejte si starosti s elitou, těchto článků se objevuje čím dál víc.
http://pctuning.tyden.cz/component/cont ... utopilotem
operátor LKW, něco jako operátor skladu :D
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
úte led 13, 2015 4:59 am

bihouz

Příspěvek

Osobně jsem názoru že elita nějaká je.

Vzít návěs natočit Španělsko, Anglii a domů. Mi dnes přijde jako normální věc.

Ale vzít si vlek, couvat do esíček na stavbu a tam se rukou skládat to jsou machři-s klestema to není žádná prd... A vlek taky ne. A tím i dřevaři a všichni co ještě delaji s autem kromě řízení!!!

Nebo nadměrka opravdu nadměr ne o 20 cm na každý straně.

Pak odtahovky to jsou machři taky.

Tak to vidím já peníze jsou někde lepší za jedno a jinde horší záleží na firmě....
sob říj 17, 2015 8:42 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Do Spaneska zajede i ma dcera,co vtom v zivote nesedela,jak ji do te skrinky zadam Barcelona...Na tom neni zadna frajerina,nic co by me dostalo ci presvedcilo.Naopak,takovyto ,,Spanel,,neumi treba precist dopravni znacku na A6 v Norimberku,ze to ma objet po A9,protoze on takto jezdi furt prece.... :shock: .Extraliga u me jsou ti co jezdi hodne daleko za Moskvu,sam,vse resi sam a za pochodu.Dale drevari,co si to samy nakladaji v lese rukou po cestach necestach.Na opacnem miste u me je frigo,zmineny Spain,dale giterboxari a jejich x let stare stabilky,automobilky.
Neřeším...
sob říj 17, 2015 1:45 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

daleký východ to je jiná liga.

už jen sehnat dobrýho vnitráka je problém, každej lital západ,eu, jen dálnice, a na vnitru po šoustkách a kotěhůlkách je v koncích

no a mít víc jak jednu nakl denně, tak to už radši končí a vrací se zas na EU :)
sob říj 17, 2015 2:37 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

hehe 3 kompletní nakládky denně včetně zakurtování, vykládka někdy jedno, jindy dvě místa, tak třeba 8x za den rozplachtovat a zas zaplachtovat klasiku plachtový návěs, to není pro každého, kolega má zas 7tunku s rukou ale zaplachtovanou :-D je tam sice shrnovačka dozadu ale tu stejně ještě musí rozdělat, super :-D když si člověk u těhle prací spočítá, kolik toho najezdí nebo stráví na nakládkách a vykládkách, tak je to tak 40"60 :-)
sob říj 17, 2015 4:01 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

vašek-tak nejak.Znam truckeri co jezdi il nez ja,treba v nasi firme a on ti rekne-uplne nesnasim ty ceske okresky a vykladky,na to nejsem staveny,jo takove NL jina liga,tri pruhy bahn bez jedineho kopce az do firmy :shock: .Ja dostal,za odmenu,stary bocnicovy naves,asi za pyskovani na sefa :D ,a kupodivu jsem jediny asi co to neresi na firme.Sehnal jsem si Al tyc pres tri metry,vyhodit plachtu stim je sranda.A ma to sve vyhody aj,nizke bocnice pevne drzi paletu a hlavne jak tu plachtu vyhodim,a nakladam treba role papiru,nemusim ji tahat tam a zpet jak shrnovacku :D .Mit vzadu vrata na nem,nemenil bych za nic uz asi,navic muze byt tajfun jakykoliv a neodnese mi to strechu jak na nekterych stary shrnovackach je zvykem.
Neřeším...
sob říj 17, 2015 4:24 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mě se jeví jako největší peklo fakt ti lesáci, stačilo mi pár převozů vyvážeček a LKT, tam si jednou špatně najet, tak v životě už nevycouvám, navíc jsem fakt ocenil ty lakované špígle :lol:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob říj 17, 2015 4:31 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nekde i Kaplic jsem jednoho sledoval,Man 480 za tim klasicky vlek trioosak tun asi 35 nalozene,bahna po kolena,a dopredu ani vzad.Oje zlomene tak ze zadni lampy na aute rozbite temer,ale vyjel stimPravda,nedalo mi a sel mu ukazat,delal jsem pauzu stejne,auto stalo na pumpe,ale jak jsem ho videl nedalo mi to tam nezajit.Nevim asi bych nemel odvahu to oje tak zlomit stema tunama,ale vyslo to.
Neřeším...
sob říj 17, 2015 5:06 pm

pirát
Příspěvky: 63
Registrován: čtv kvě 20, 2010 8:15 pm
Bydliště: Hlučínsko

Příspěvek

Před lesáka určitě klobouk dolů.
S frigem nemám zkušenost, ale nemyslím že by to byla zase taková pohoda. Ono i ve Španělsku umí být prekérní nakládky, nebo v Itálii. Na druhou stranu souhlasím s těma stabilkama, to je asi opravdu ta nejjednodušší možnost. Je fajn když člověk jede někam kde už byl, ale nesmí to být pořád, aspoň u mě. Každý to má jinak, já se radši týden motám po vnitru, jiný jede 2000+km po dálnicích a udělá víkend venku.
Jinak co si budeme povídat, rozdíl v hledání nakládek/vykládek u nás a třeba právě ve zmiňovaném NL je patrný asi každému. Vždy je lepší za stejné peníze mít méně práce. :D
sob říj 17, 2015 5:37 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

pred par dnami som pozeral na jednej fb stranke ako par Slovakov od Mullera ( 3x scania A čisla + frigo Sk čisla) ako išli do Teheranu :shock: , išli tam niekedy začiatkom septembra a teraz by sa mali nachadzať v madarsku, celkom JA mam rešpekt pred tými čo jazdia tieto destinacie ( Iran, Iraq, Turecko, pred vojnou Syria, Kaukaz, Kazachstan)
sob říj 17, 2015 6:40 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

sob říj 17, 2015 6:48 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

teheran jezdi Betz bezne,nejaka jejich letka.
Neřeším...
sob říj 17, 2015 8:15 pm

bihouz

Příspěvek

Mám kolegu Chorvata a ten lital kazachstan, Rusko, i Irák super kluk. Říkal vše dobrý, než mu letos v Kijeve rozstříleli návěs. Tak řekl že má rodinu a už jezdit východ nebude...
sob říj 17, 2015 8:22 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

V Kijeve?Jako UA?Ja tam chrapal nekde u pivovaru a nestalo se nic,naopak Kiev je celkem kultura bych rekl.
Neřeším...
ned říj 18, 2015 9:31 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů