Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jajard
Příspěvky: 10
Registrován: sob lis 08, 2014 11:50 am
Bydliště: Přerov

pomoc s garminem

Příspěvek

ahoj všichni,potřeboval bych poradit,nebo vědět jestli někdo měl podobný problém...v poslední době se mi stává že se mi v navi vypne sám od sebe zvuk,nebo to nedokončuje věty a v hustším provozu to někdy bývá problém když se ozve odbočte v pravo a zůstante ???,nebo to nemluví vůbec,všiml jsem si že to většinou odejde cca po dvou hodinách jízdy a když navi vypnu a zapnu opět vše funguje,akorát je problém v tom že to člověk zjistí až v ten moment kdy to za jízdy řešit moc nejde...jednou se mi i stalo když jsem to vypl a zapl nic se nestalo a zkoušel jsem to asi 6.krát než se navi zase rozsvítila,může to být třeba nastávající konec životnosti?nebo to může být v něčem jiném?garmina mám cca 4.roky...Garmin 1390 lft dík a dobrej dolet....
sob bře 21, 2015 10:15 am

Uživatelský avatar
J.K
Příspěvky: 61
Registrován: ned úno 08, 2015 10:12 am
Bydliště: Přerov

Příspěvek

Podobný problém jsem měl u MIO po čase zemřelo.Prostě v tom zachrčelo a konec.Ovšem asi po půl roce jsem ji při uklidu opět našel,zapnul a co se nestalo,jede jak nová.Kolega ji užívá již půl roku bez problémů :lol:
sob bře 21, 2015 6:17 pm

Martyn
Příspěvky: 39
Registrován: ned kvě 15, 2011 1:19 am
Bydliště: Ústecký kraj

Příspěvek

Mě tohle dělá celý léta Garmin 1490T lifetime, ale ne teda každý dvě hodiny. Vždy po restartu je to v pohodě a to, že mi to neřekne celý mi zatím nikdy nevadilo... Používám hlavu a koukám na značky a nemám problém :D
sob bře 21, 2015 11:56 pm

moucka163
Příspěvky: 204
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:54 pm
Bydliště: k.vary

Příspěvek

já mám značku NAVIGON a dělalo mi to totéž jenže po 30 min. Měl jsem to ve dvou opravnách a nepřišli na to. Až mi to jeden známej kutil opravil. Vyměnil reproduktor a maká jako švýcary. Stejnej reproduktor neměl,tak mi tam dal z mobilu.
ned bře 22, 2015 12:47 am

Kořas
Příspěvky: 25
Registrován: ned pro 13, 2009 11:36 am
Bydliště: Jablonec nad nisou

Příspěvek

Zdarec já to řešil taky s Navigonem 5310 truck a bylo mi zděleno- výměna základní desky cca 1000kč a když to začalo dělat po třetí plus jiné závady tak šel. Zkus servis , ale spíš bych se poohlédl po nové. Budou z tebe tahat akorát prachy.
koras
ned bře 22, 2015 8:50 am

Michalhk
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 02, 2014 9:03 pm
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek

Mám stejnou zkušenost jako Martyn,vždy po restartu bez problému,stáří navigace cca 5 let.Jinak maká jak má.
ned bře 22, 2015 1:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů