Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Išinu Ši
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 27, 2015 6:03 pm
Bydliště: Blansko

IVECO EUROCARGO MĚCHY

Příspěvek

Zdravím chlapy. Nevíte někdo, kde může být chyba, napred me prestalo Iveco vyrovnavat vysku a asi po mesici prestalo fungovat i rucni ovladani. U naseho sefa trva nez neco zaridi, tak to zkousim touhle cestou sam. Predem dik za tipy.
pon bře 30, 2015 5:10 am

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Od snímačů na nápravě, přes Ecas ventil až po přerušený drát, když ti to nejde ručně tak drát nebo Ecas, ten najdeš v rámu u z. nápravy, jdou od něj hadice do měchů a má zásuvku s 4 konektory. Já to měl tet 2x a byl to vždy drát. Skus je prosvítit, ale nepoužívej voltmetr ani diodovou skoušečku ta ukázala že je to Ok a nebylo, já to dělám žárovkou H4 mám jí zapojenou na obě vlákna.
pon bře 30, 2015 11:26 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

servis

Příspěvek

V autorizovaném servisu by měli vědět, kde se přesně drát proklepne a pokud jsou seriózní, tak bys měl za dvacet minut přebrat opravené auto. Je to jednodušší, než to hledat sám.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon bře 30, 2015 12:13 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

něco podobneho jsem měl na dafu a byl v pytli snímač vyšky co je namontovany mezi rámem a nápravou, byli tam už vydřene ty odporove drahy a blblo to, vyměna za pul hodky
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
úte bře 31, 2015 10:09 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů