Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

úte srp 25, 2015 10:54 am

Uživatelský avatar
Matlafousek
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 11, 2011 8:56 pm
Bydliště: Valachy

Příspěvek

Dneska člověka špehuje i lednička, tak co. Já se nebojím, bo o takového ocasa, jak já, se stejně nikdo nezajímá a jestli chtěj vědět, jaký péčko jsem si dneska pustil, tak ať :lol: Jinak W 10 jsem nainstaloval, po instalaci hned prolezl veškerá nastavení a pozakazoval tomu skoro všechno, takže by měl být celkem klídeček. Ale co mě neskutečně sere je, že od té doby se noťas seká, každou chvíli vypadne nějaký ovladač nebo tak a vrchol byl, když to posledně na ventilátoru zařadilo zpátečku (podle zvuků, co to vydávalo :lol: ) a pak se mu nějak ztratil harddisk (po tvrdém vypnutí ho zas našel, tak dobrý) No ale vracet sedmičky nebudu, to už je holt ten pokrok a stejně, jak mě poslední dobou sere, jaké se montujou auta na dvě věci, tak s tímhle je to to samé, tak si raděj už zvykám :lol:
Karosa mi umřela, dali hnuSORku ... hnuSORku mi sebrali, dali Yutonga ... Yutonga sebrali, nedali nic ... já se na to můžu tento, koupil jsem si raděj Scenica aby bylo aspoň za volantem to samý, co na kapotě
sob led 23, 2016 6:23 pm

Milangan

Příspěvek

ono zalezi jaky mas hardware. Ja mam celkom slusny notas a w10 mi ide v pohode, ziadne sekanie, problemy a nemusel som instalovat ziadne ovladace, jedine grafiku. Vsetko si to nainstalovalo samo. A pri instalacii som zakazal vsetky tie povolenia
úte led 26, 2016 5:20 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 38 hostů