Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Honzi77
Příspěvky: 12
Registrován: čtv čer 30, 2016 12:38 pm
Bydliště: Skuteč

stk multicar m25

Příspěvek

zdravim,chci se zeptat jak je to s stk u multicary...pry se to nevejde kvuli dvoumontazi na valce brzd....
pát srp 12, 2016 8:54 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Čau, dělal jsem ji minulý týden. Na válcích ti udělají jen přední nápravu, zadní nic, na válce se kvůli tomu že je úzká a dvojmontáž..
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
pát srp 12, 2016 10:22 pm

Honzi77
Příspěvky: 12
Registrován: čtv čer 30, 2016 12:38 pm
Bydliště: Skuteč

Příspěvek

mě bylo pravě řečeno ze musím sundat vnitřní kola aby se to tam vešlo....
pon srp 15, 2016 3:16 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak by tě vzali na osobáky 😛 Sundávat kola si dělaj srandu ne .
pon srp 15, 2016 8:09 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Byl jsem na STK jeste nez se vsecko fotilo a musel jsem sundat vnitrni tuplaky. Docela se mi to hodilo, protoze jsem mel jen ctyri pneu :D
pon srp 15, 2016 9:01 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Já byl na STK minulý týden, a nic o sundávání tupláků nebylo. Najel sem na osobní linku - Multikára je nákladní vozidlo do 3,5t tudíž patří na linku pro osobní vozidla.
Hned jak se otevřely vrata, tak se tam 3 technici sešli, a očumovali, rovnou pronesli, že na brzdy se najet zadní nápravou nedá, dál to vůbec neřešili.
Problém byl: klasika - čepy na přední nápravě, vysoké bočnice (mám na ní zvýšené), neoriginální poziční světla, ale mám na nich homologizační značku, takže nakonec OK, nemožnost seřídit světlomety, a označení povolené rychlosti je oloupané.
Největší průser byla nečitelnost VINka (ono čitelné bylo, ale nesouhlasilo s TP), vyhnali mě ven, půjčili mi raznice, a za cca 30 min bylo vše OK... STKčko na 2 roky v cajku..
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
úte srp 16, 2016 9:12 am

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Nechápu jak by si mohli dovolit mi říct at sundám tupláky. Auto bylo uvedeno- homologováno do provozu s nima, v TP je napsáno zdvojené, a já je mám sundat ? Na technickou? To bych se tam rozčílil a začal řvát. :lol:
úte srp 16, 2016 12:29 pm

BORJA
Příspěvky: 14
Registrován: čtv dub 19, 2012 2:11 pm
Bydliště: Ruzomberok

Příspěvek

Pred rokom som bol na STK skuska brzd prebiehala na dvore ,technik nasadol do kabiny na celne sklo prilepil prisavkou pristroj ,zapol kalibraciu a kazal rozbehnut na 25km a zabrzdit.Multicar zastal na mieste,technik sa nedrzal skoro vypadol cez predne sklo,potom si zapic...al a zhodnotil ze to brzdi.
úte srp 16, 2016 3:36 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Borja: tak se dělalo stk za jezeďáků :lol: jak byly 2 čáry OK jen jedna hurá na dílnu , jo a policajt měl chromové kladívko na metrové násadě na třmeny :wink:
úte srp 16, 2016 10:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů