Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo FH12 - ztrácí se voda při pauze

Příspěvek

Tech sroubu co pise martin jsem vymenil snad deset,strihal se jak z papiru.Je pravda za jsem stim jezdil jen od Moskvy na vychod ale i tak.Kolik stal netusim,tehda vsak zadny gugl prece neexistoval a kupovala se co bylo.To stou horcici jsem zkusil taky,taky na slipce 143hV8,ucinek vicemene nulovy.Na ceste kazdy opravuje jak umi prece.Ctyrcestak ventil jsem taky z demontoval a rozebral,ale uz neslozil :mrgreen: ,vyleteli z nej pruzinky a byl klid,hotovo.V lese na ceste :D
Neřeším...
ned úno 18, 2018 11:35 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Volvo FH12 - ztrácí se voda při pauze

Příspěvek

S tema pruzinkama me Jozine pripomnelo jak mi obcansky zamestnanec na vojne poradil at si zpravim spinaci skrinku na avii:) tak ja aktivni vul to rozdelal vyleteli jakesi pruzinky a bylo po oprave :D tak mu pak rikam jestli mi to muze pomoct dat zpatky dohromady. Tak na me koukal ze to nikdy nedelal... Osel.
ned úno 18, 2018 4:30 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo FH12 - ztrácí se voda při pauze

Příspěvek

njn,stane seJa jel z Ufy,v tom nejvetsim lese se zpustila sedacka dolu,auto se postupne zabrzdilo a bylo.Fajn zavada.Jsem ho vymontoval za svetla,sundal nejakou segerovku a bylo to,uz jsem to nenasel :D .Nejlepsi je pak udelat baypass a spojit nektere hadice k sobe,hlavne at se to odbrzdi,ze nejdou pulky nebo sedis dole chuj stim.Jen musis mit spojky a vedet co mas propojit :D
Neřeším...
ned úno 18, 2018 6:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 3 hosti