Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Driver_1.9D
Příspěvky: 229
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

upevnenie okennych deflektorov/ofukov

Příspěvek

Caute na mercedes actros mp2 som si kupil okenné deflektory ale zo spodného predneho rohu furt za jazdy vyskakuje. Dal som tam aj tie montážne pliesky. Nemáte niekto nejaky napad ako co najlepsie upevnit ten deflektor aby sa za jazdy nevyberal?
Obrázek
Scania R450
čtv bře 14, 2019 4:41 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 229
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: upevnenie okennych deflektorov/ofukov

Příspěvek

nikto ziadne napady?
Scania R450
sob bře 23, 2019 1:10 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: upevnenie okennych deflektorov/ofukov

Příspěvek

Z tý fotky je to blbě vidět, ale ty deflektory jdou dovnitř dveří? Já je mám tedy ven a dovnitř jdou jen ty plíšky. Na jednich dveří se z toho vyvléká gumové těsnění, které je mezi vlastním deflektorem a dveřmi, pak to taky lehce popojíždí. Cca 1x za týden jedním pohybem ruky domáčknu a ok. Netuším co jsou zač, už jsem to s nimi dostal.
sob bře 23, 2019 4:06 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 229
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: upevnenie okennych deflektorov/ofukov

Příspěvek

ano idu do do vnutra tak ako na osobakoch a zo spodu za jazdy vietor ho podfukne a vybera sa odtial. najme ten spodok treba riadne pripevnit len neviem ako
Scania R450
ned bře 24, 2019 12:40 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: upevnenie okennych deflektorov/ofukov

Příspěvek

Driver_1.9D.. pokud to origo nedrží ... transparentní oboustranka, nebo silikon....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned bře 24, 2019 4:53 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 229
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: upevnenie okennych deflektorov/ofukov

Příspěvek

mali ste pravdu tou obojstrannou paskou to drzi uz dobre ale teraz nedavno mi pridelili druhy kamion tiez actros ale novsi a tie deflektory pasuju aj tam a mna by zaujimalo ze ako odlepit bez poškodenia te deflektory z predchádzajúceho tahaca, lebo ked ten deflektor sa snazim vybrat tak ako si sa nechce odlepit. Ďakujem
Scania R450
sob úno 22, 2020 4:58 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů