Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Lamax C9

Příspěvek

tak mě odešla kamera (YI xiaomi) říkám koupim jinou .... nějaký recenze sem prolouskal a vzal tohle, no tak rychle v kostce :
+ kvalita i obraz si myslím gut ..... ale tím to končí
- wifi není, jako u xiaomi aby to mohl člověk nastavovat přes apku v mobilu
-GPS k čemu ??? když udajné upozornění na radary funguje sporadicky ...možná sem to jen blbě nastavil a není to pro mě dúležitý
-GPS neukládá se do videa např na začátku smyčky , nebo na konci :wall: ani z videa nelze vytahnout ...demence výrobce :wall:
-stahování videa do PC .. jednak přes další usb kabel , samo se to nepřepne na "storage" (vym. disk) musí se vypnout ... po stažení se musí zapnout, kterej blb tohle vymyslel :cry: :wall: :wall: :wall: -a to nemluvím o rychlosti dat směrem do compu
-přísavka - držák na sklo , tady se výrobce výřádil jak se patří skoro nelze dát na svislý okno tak aby si to člověk nastavil, jak potřebuje ( patrno z videa ) nebo idiot co to kreslil vůbec nepočítal s použitím v nákladním voze ????? kde kvalita záznamu i kamery je při jakékoliv "příhodě " podstatná ... :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
-přístup do menu? běs po xxxx promáčkání všech 6 ti čudlíků :roll: :roll: :lol:
-
- aktualizace ..nefunguje ani po registraci ..na cz stránkách lamaxu jsou jen zbytečný hovna, který jsou uživateli ...k hovnu.... podpora= 0000 hovno ..asi tak

-----------------------------------------------------------------
4 min...noc+den

https://youtu.be/VlVfVD0pyE4


pokud sem se spletl, nebo mám něco blbě ...uvítám zkušenosti s lamaxem a taky jakej dojem na Vás působí kvalita obrazu ,,, jestli to radši nevrátit a vzít něco jinýho ....dík za váš čas pokud jste dočetli až sem

fakt přemejšlim že to vrátim :think: :think: :think: :think: mám na to 60 dní (radši sem si připlatil) naivně sem si myslel, že výrobce s dobrým jménem to bude mít vymakanější ...hold chyba ...nebo sem moc náročnej :pray: :think: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon říj 05, 2020 8:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Lamax C9

Příspěvek

Martin0,44: Doporučuju, bo seš "náročnej", aby zkusils toto :mrgreen:

Obrázek

Peter Jackson na tom natočil, a poněkud impozantně, Hobita ve 3D o 60fps 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte říj 06, 2020 7:16 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Lamax C9

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte říj 06, 2020 10:54 am

mr65
Příspěvky: 167
Registrován: pon kvě 27, 2013 5:15 pm

Re: Lamax C9

Příspěvek

Ty jo, Martine, jaké jsi nastavil v menu rozlišení ? Pokud nejnižší, tak to pochopím, ale jestli 2K ( které má ta kamera umět ), tak je to děs, video ve dne i v noci naprosto příšerné, žádné detaily ( SPZ, dopravní značky, info cedule..) - nic není čitelné. Anebo tam máš SD kartu s pomalým zápisem, pro kvalitní záznam videa je nutná rychlost minimálně class 10. Obecně se musí do autokamer dávat kvalitní značkové vysoko rychlostní karty ( které jsou drahé, 64GB za cca 1000 Kč a více ), ty levné karty mají mizerný záznam videa a za chvíli odejdou, levné kamery ti ani nedají hlášku, že karta je nefunkční, takže ani nevíš, že nic nenatáčíš.. No a co se toho držáku týče, na několika různých stránkách na netu v recenzích je psáno, že tento konkrétní typ není vhodný na rovné čelní sklo autobusu, nebo kamionu...
Co se celkově autokamer týče, mám tento názor : o těch nejlevnějších do dvou tisíc se ani nemá cenu zmiňovat, šunt bez ohledu na značku. Střední třída za 3-5 tisíc je použitelná, ale jsou to kompromisy a občas nervy, člověk musí dobře vybírat a mít štěstí na konkrétní kus, že mu brzy neodejde ( další nervy a starosti s reklamací ). No a pak je špička za 6 a více tisíc, prostě první liga. Já používám značku DOD, v osobáku 4 roky model integrovaný přímo do zpětného zrcátka, v kamionu 3 roky model na držáku na okně, včetně polarizačního filtru. Obě bez poruchy a záznam videa super.
úte říj 06, 2020 6:09 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Lamax C9

Příspěvek

mr65... video je na max ...karta kingston 32 gb rychlá +50Mb /sec a ještě hobčas hodí hlášku, že pomalá karta :wall: ...asi tu kurwu vrátim ....a vezmu jinou ....sem docela zklamanej ... na youtroubovi si musíš nastavit v jaký kvalitě chceš koukat :wink: myslim že to neni nejhorší ale ale ..... to asi radši připlatim dvojku ....YI za dva litry mi připadá lepší teda, co máš ty ? pošli nějakej odkaz jestli máš něco na youtroba...dík
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte říj 06, 2020 6:51 pm

mr65
Příspěvky: 167
Registrován: pon kvě 27, 2013 5:15 pm

Re: Lamax C9

Příspěvek

No, nastavil jsem na YouTube nejvyšší kvalitu videa a jo, jde to, sice to není úplně ideální, ale pro potřebu dokazování nějaké události v provozu by to stačilo, nicméně SPZ stále nečitelné, kdyby viník ujel, je záznam k ničemu. Já na YouTube videa z kamery nedávám, je "nová doba" někdo tam uvidí svoji SPZ, nebo svůj pitomý ksicht, nahlásí to na VB a máš problém. Vlastně na YouTube ani nekoukám, jen se občas doma na velké televizi připojím a pustím nějaký klip od AC /DC, to mi zvedne náladu...
Používám tohle : https://www.dod-tec.org/dod-ls470w-prem ... autokamera
a do ní kartu Samsung EVO plus, s tou mám nejlepší zkušenosti.
stř říj 07, 2020 3:02 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Lamax C9

Příspěvek

mr65... v pátek tu svini vrátim ....asi koupim co sem měl před tím , nebo nějakou 4k ...ještě uvidim ... ta značka mě silně zklamala ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř říj 07, 2020 3:49 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů