Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
pata.s
Příspěvky: 145
Registrován: čtv led 08, 2009 4:32 pm
Bydliště: nestarejse kde bydlím

Příspěvek

jojo přesně tak photoshop :lol:
čtv úno 05, 2009 4:33 pm

Uživatelský avatar
socoman
Příspěvky: 193
Registrován: ned črc 06, 2008 7:11 pm
Bydliště: Humenné
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

pekna praca, ja by som na to nemal nervy.
PS: ako dlho ti to asi trva, kym to dokazes takto upravit?
Ritero Xaperle Bax
čtv úno 05, 2009 8:16 pm

Uživatelský avatar
pata.s
Příspěvky: 145
Registrován: čtv led 08, 2009 4:32 pm
Bydliště: nestarejse kde bydlím

Příspěvek

podle toho jak se daří nebo jak na to jdou sehnat věci jde tam o to hodně hrát si stěma uhlama a stínováním at to má ten pocit jako by to tam bylo namontováno origo.Někdy něco udělám piplám se stím pul hodinky třeba z napasováním světelné rampy nebo nárazníku a potom se mi to nelíbí nebo to nevypadá reálně.Tak to smažu a snažím se najít lepší fotku z které bych něco vyříznul.Takže je to různé třeba tu scanii jsem měl vytuněnou za hodinku a ten medák jsem dělal dva dny ale čistá hodinová práce na tom asi 6 hodin.fakt aji podle nalady no ale měl jsem třeba i drsnější tuning osobáku to jsem dělal 8 hodin a to jsem předělal kompletně cele auto jsem vyřiznul a dal ho na jine pozadi na parkoviště.Rozsvítil mu světla,změnil barvu,dokonce jsem otevřel dveře a musel najít nějaké auto z otevřenýma dveřma ve stejném úhlu a ořezat interier a napasovat ho tam hodně jsem si stím pohrál.
čtv úno 05, 2009 11:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti