Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Melda
Příspěvky: 630
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:16 am
Bydliště: Na severu

Jaký SW používáte pro vyhodnocování kotoučků?

Příspěvek

Chtěl bych se zeptat jaké zkušenosti máte s SW pro vyhodnocování kotoučků tachografů.Já zkoušel Tachospeed a narazil jsem na problém se skenerem.
http://tachospeed.cz/cz_o_programu.php
sob úno 28, 2009 7:10 pm

fatal_netware

Příspěvek

Nepoužívám žádnej. Ale ten tachospeed nevypadá špatně. Ale za ty peníze, je to pro mě neužitečné. Nač potřebuji analyzovat kolečka? Já se na něj podívám a vidím jestli jsem dodržel 561/2006 nebo né :D a za měsíc ty kolečka dám sekretářce at je zaarchivuje do šanonu. Smad od toho je policie, aby si je procházela a kontrolovala jestli jsem dodržel 561/2006 nebo ne. Přece jim nepůjdu naproti :D
sob úno 28, 2009 8:03 pm

Uživatelský avatar
Melda
Příspěvky: 630
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:16 am
Bydliště: Na severu

Příspěvek

"Tachospeed Vám pomůže vyřešit problém shromažďování a archivace dat, což v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 561/2006 je povinností subjektů podnikajících v oblasti silniční dopravy"???????? Tak teď nevim...
sob úno 28, 2009 8:23 pm

fatal_netware

Příspěvek

Můj názor je ten že je to pěkný jak to ten program zpracuje. Být majitel firmy a mít padesát aut a jestliže bych chtěl všem řidičům kontrolovat kolečka, tak to možná zrychlí kontrolu. Ale archivace? To si myslím, že není pravda protože naskenovaný kolečko mi nikdo neuzná, všichni budou chtít vidět originál, kterej je v šanonu. A abych nezapomněl sekretářce které dávám kolečka tak je putna jestli jezdím podle 561/2006 tu zajímá aby byly kolečka v šanonu. A když udělá policie hloubkovou kontrolu tak ať si to zjistí. Teda tak to běhá u nás ve firmě. Je možné, že na ČR se vztahuje jiná 561/2006 :D :D :D
sob úno 28, 2009 8:47 pm

dandys
Příspěvky: 324
Registrován: pon říj 16, 2006 7:28 pm
Bydliště: Bystřička

Příspěvek

jak dlouho musíš archivovat kolečka někde sem četl že rok. Víte to jak to je???
sob úno 28, 2009 9:49 pm

Uživatelský avatar
Melda
Příspěvky: 630
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:16 am
Bydliště: Na severu

Příspěvek

1 rok. Kapitola VI. článek 26,odst.3.nahrazuje v článku 14.odst.2. nař. 561/2006. Nepatří to ale do tohoto vlákna.Martinovi_100 se touto cestou omlouvám.
úte bře 03, 2009 8:39 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů