Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Machala
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 16, 2009 7:13 pm
Bydliště: Valašské Klobouky

Vysílačka INTEK

Příspěvek

Nevlastnite někdo vysílačku INTEK,asi po ročním provozu sní mám problém,,každé ráno než se žahřeje (asi 1 hodinu) je pořád v šumu a nejde nijak doladit.Píjmá všechny kolem ,ale nevysílá.Jestli s tín máte někdo stejné zkušenosti, prosím o radu, díky. Když jsem ji kupoval,řekly mi, že je na stejné urovni jako PRESIDENTKA, ale zdaleka to není srovnatelné. :(
pon dub 27, 2009 8:18 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

do noveho mi ji daly taky a po dvou mesicich jsem ji vymenil ze stareho manika tam jsem mel alamat a spokojenost ta je stara asi 5let a maka dobre.ten intek nic moc ja to taky stale nemohl vystelovat.
úte dub 28, 2009 1:01 pm

Machala
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 16, 2009 7:13 pm
Bydliště: Valašské Klobouky

Příspěvek

Ja sem ji kvuli tomu šumu asi před pul rokem reklamoval a pak chvílí fungovala, prodejce mi tvrdil, že sem jediný co sní má problémy, tak nevim,, ale díky za příspěvek,asi nechám zpravit starou presidentku
úte dub 28, 2009 5:25 pm

Uživatelský avatar
Čonkin
Příspěvky: 991
Registrován: sob srp 02, 2008 11:47 am
Bydliště: hl.m.P.

Příspěvek

A nemůže být spíš problém v anténě, pokud vím, každou je potřeba taky odladit.... ?
Chodí to dobře, ale neseje to...
www.bm-autocross-team.euweb.cz
úte dub 28, 2009 5:54 pm

Machala
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 16, 2009 7:13 pm
Bydliště: Valašské Klobouky

Příspěvek

Anténu už mi ladili tři lidi, podle nich je to v pořátku a tvrdí, že s tím raním šumem anténa nemá nic společného. Díky za radu Martin :P
čtv dub 30, 2009 6:07 pm

bonnek
Příspěvky: 25
Registrován: stř bře 04, 2009 5:33 pm
Bydliště: Praha-Hostivař

intek

Příspěvek

Tak ten šum nemusí být problémem ve staničce. Muže to rušit něco v autě. Jinak seřízením antény to určitě nebude,to má vliv jen na příjem a vysílání. V nejhorším případě shoří koncový stupeň staničky. Určitě jsou i kvalitnější stanice než President nebo stejně srovnatelné a tyké levnější např. Elix 77 S. Já bych koupil odrušovací filtr napájení, který stojí pár kaček a vidělo by se. Kdyby to nepomohlo asi bych reklamoval(možnost studeného spoje nebo závada squelche na té stanici je také ,ale vzledem ,že je rok stará....)
CB President George, anténa 1/2 SIRIO GPS 27
úte kvě 05, 2009 9:38 pm

Machala
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 16, 2009 7:13 pm
Bydliště: Valašské Klobouky

Příspěvek

Díky za radu, koupím ten filtr a uvidim, čau
pon kvě 11, 2009 2:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů