Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no jo ale přes kopec :D :D :D a na traktor dobrý
ba ne bral jsem ho od horoměřic kolem letiště až ke sjezdu řepy :?: asi tak a už mlčím :D :D :D
čtv čer 04, 2009 10:28 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jak rika globe, na strechu, dat pod tapec poradnej plech a prosroubovat skrz. Zrcatka jsou o nicem. A na haubnu od motoru bych to uz vubec nedaval.
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
čtv čer 04, 2009 11:52 pm

bonnek
Příspěvky: 25
Registrován: stř bře 04, 2009 5:33 pm
Bydliště: Praha-Hostivař

Příspěvek

Tak na tom zrcátku to není uplně nejhorší. Když jsem měl TGAčko, tak to šlo líp na zrcátku, než na té laminátové střeše. Ta síťka ,co je tam jako protiváha..... nic moc. Dávat do zánovního traktoru nezi střechu a tapecírung plech metr na metr ,asi taky není to pravé ořechové - vrtání,zatékání.............. Koukni na stránky prodejců CB a určitě narazíš na antény(moc jich není),které jsou určeny přímo na laminát. Používájí se na lodě a fungují v pásmu CB. Jinak existují i antény ,které mají vlastní protiváhy(vodorovné tyčky u paty antény) a tam by neměl být problém s funkčností při uchycení na držák zrcátka. Jo a z vlastní zkušenosti. CB prodejci prodávají - jejich hlavní úkol. Nabízejí hlavně to, čeho se chtějí zbavit. Když zajedete na Rudnou nebo Průhonic a budete chtít poradit, zaručeně vám doporučí CB TTI 880 a anténu z řady Turbo od Siria. Já se nechal zlákat na TTI 880 a za 14 dní jsem kupoval bazarového Presidenta George. Nebe a dudy.
CB President George, anténa 1/2 SIRIO GPS 27
sob čer 06, 2009 11:47 am

Uživatelský avatar
riderstan
Příspěvky: 124
Registrován: ned říj 08, 2006 9:00 pm

Příspěvek

Právě, nebudu rozdělávat kabinu u půl roku starého trakoru. Zkusím se poptat tady u prodejce u Břeclavi, je tam truck-shop, uvidím co mi poradí.
sob čer 06, 2009 11:59 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

já myslím že to stačí dobře ukostřit

Příspěvek

a klidně to můžeš dát na plast.střechu
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned srp 02, 2009 9:46 am

xPavelx
Příspěvky: 48
Registrován: pát úno 16, 2007 10:04 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A co ten plech dát na střechu. Položit a přilepit ho na střechu shora at se nemusí sudavat tapec a vrtat do střechy. Plech pak natřeš do barvy traktoru.
ned srp 09, 2009 3:20 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

xPavelx: Tak to je celkem prasarna, nemyslis? :roll:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
ned srp 09, 2009 9:04 pm

NeverHome
Příspěvky: 238
Registrován: pát črc 03, 2009 7:59 pm
Bydliště: mám.

Příspěvek

Taky přispěju taky troškou do mlýna..
Určitě se nedá nic namítat, že anténa má mít jako protiváhu plech,nejlépe asi jí umístit do středu plechové střechy. Ale z vlastní zkušenosti mi líp CB chodí s anténou přidělanou na kousku železné pasoviny a umístěnou na straně sluneční clony (kšiltu) ,než na střeše,kde je orig.příprava na Volvu a Dafu XF. A to už radši nepíšu,jak to vymysleli v dafu a pár let jí dávaj zezadu na kolmou stěnu kabiny... To by se asi odborníkovi nelíbilo :-((
A používam nejlevnější anténu z německýho autohofu cca za 40eur a asi 15let starou Albrecht 4200....
Nemam problém na 5km, když i kolegovi trošku chodí, samozřejmě se stabilem je to dál.
Nejsem Trucker, dělám to jen pro peníze. O iluze jsem přišel a na dobrodružství starej. Ale neznám lepší práci. Volant je můj svět....
pon srp 10, 2009 2:02 pm

bonnek
Příspěvky: 25
Registrován: stř bře 04, 2009 5:33 pm
Bydliště: Praha-Hostivař

Příspěvek

Proti tomu žádná. Vyjímky potvrzují pravidlo. Nakonec i odborník ti namontuje anténu na zrcátko nebo do držáku na okápek.
CB President George, anténa 1/2 SIRIO GPS 27
pon srp 10, 2009 9:02 pm

Tchmely
Prostřední světla
Příspěvky: 2533
Registrován: stř črc 30, 2008 12:30 pm
Bydliště: Valachian Kingdom

Příspěvek

My s tatou používáme tohle
Obrázek
A faká nám to....máme to na traktoru a bobku a de to do 5km když je rvina!!VYSKOUŠENÉ!!!!Akorát nevím jak na to naladit CB kanály... :cry:
Život je hořký ... BOHUDÍK
úte srp 11, 2009 11:56 am

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to nenaladíš...nebo by to šlo ale nevyplatilo by se to...tyto ručky mají jinou frekvenci
úte srp 11, 2009 12:08 pm

Tchmely
Prostřední světla
Příspěvky: 2533
Registrován: stř črc 30, 2008 12:30 pm
Bydliště: Valachian Kingdom

Příspěvek

No právě ...A tak ..Víš jak nám to stačí....My to používáme třeba když on nakládá balíky na louce a já potahuju nebo tak.... 8)
Život je hořký ... BOHUDÍK
pát srp 14, 2009 6:21 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Tchmely

Příspěvek

tak na to vám to stačí bohatě a je to za pár peněz pořád lepší než po sobě hulákat
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát srp 14, 2009 6:38 pm

Tchmely
Prostřední světla
Příspěvky: 2533
Registrován: stř črc 30, 2008 12:30 pm
Bydliště: Valachian Kingdom

Příspěvek

Přesně tak roadtraine...Akorát mně někdy mrzí když jedem po naší mezinárodce všichni drží vysílačku a já si s nima nemůžu povídat :lol: Ale tak sem rád že vůbec neco mám...
Život je hořký ... BOHUDÍK
pát srp 14, 2009 9:54 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Tchmely

Příspěvek

bud rád že se nebavíš dnes je to samá kur..,pič..,hov..,deb... atd kultůra diskutujicích spadla někde do prvověku
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob srp 15, 2009 9:05 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti