Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No to je ale pračurákovina :? To si nedovedu dost dobře představit tímhle polepovat boky na shrnovačce,vždyť ta páska bude brzo celá rozpraskaná a bude slejzat dolů :roll:
No a teda jako že budu muset dělat rovnej pruh na kulatý kabině Ajveka,to je vyloženě hnus,kdyby to šlo alespoň udělat z těch kostiček,a do oblouku,ale takhle :shock: :evil:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
ned úno 06, 2011 9:57 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

:D :D :D jůůůů já si stím polepím stěny abych trefil v noci na záchod :mad: no to je zase chujovina,to sem nežral proč nás neustále trápěji s takovejhlema kundovinama 100 let jsou na autech vodrazky a najednou prostě zase to někomu vadí.zachvilku budeme muset mít i nějáký kosmický světla
2x Nissan atleon 210
ned úno 06, 2011 10:21 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

jěště že stihnu udělat technickou než to vzejde v platnost,určitě tam po tom půjdou
2x Nissan atleon 210
ned úno 06, 2011 10:41 pm

MartinT.
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 16, 2010 7:33 pm
Bydliště: ZC

Příspěvek

páni vidím, že riešite dilemu, ktorá je u nás na SK dávno vyriešená - od 1.1.2011 to na autách musíme mať... mám skriňové Iveco takže nebol problém s lepením, horšie bolo vzadu, keďže tam je hydraulické čelo. Na zhrňovačky plachty, alebo celkovo na plachty sa má dávať tá prerušovaná fólia, aby to dlhšie vydržalo. A myslím, že vydrží, je to celkovo dosť hrubá páska, takže sa to hneď len tak neošúcha a neoderie. Však za tú cenu, aby aj hej - 1m okolo 2 - 2,50€ :shock: My sme na firmu objednávali cca 150m tak si viete predstaviť tú faktúru :D

PS: foto pridám dodatočne, nemám to nafotené
pon úno 07, 2011 3:28 pm

BUBENIK
Příspěvky: 532
Registrován: čtv dub 29, 2010 5:34 pm
Bydliště: doma

Příspěvek

Hlavní důvod je aby si někdo namastil kapsu,bezpečnost je až pak.
Pane Tohle není vobyčejnej nákladák To je TATRA

A teď šroubovákem tady to udělátko takhle pošoupneš...no....takhle...no a je to v prdeli
pon úno 07, 2011 5:11 pm

karlosv8
Příspěvky: 399
Registrován: pát led 01, 2010 4:53 pm
Bydliště: vimperk

Příspěvek

Pred 100 lety urcite nebyl takovej provoz! Co tu furt brecite, je to jedna z mala veci ktera je aspon k necemu dobra. V okolnich statech je to uz samozrejmosti....
pon úno 07, 2011 6:44 pm

soulcheck
Příspěvky: 625
Registrován: čtv lis 05, 2009 4:02 pm
Bydliště: Hostim

Příspěvek

já mám na návěsu ty kostičky,ale jsou z tvrdšího materiálu než plachta a tak když ji shrnu a ohne se,tak ty kostičky se odlepí. už asi čtvrtka mi jich chybí
pon úno 07, 2011 6:55 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já si myslím taky že je to prospěšné pro provoz, ale zas si říkám že budem za chvílu blikat při jízdě čtverkama, protože mi připadá že lidstvo degeneruje a má dost čato vyplej mozek :-(!!!!! největší zabiják je al nepružnost provozu, ale to už se moc rozepisuju... sem si urval zástěrku pondělí jak sviň!!! :-D
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
pon úno 07, 2011 6:58 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

sory ale když někdo dokáže přehlídnout nákladák tak je slepej jako patrona a na silnici nemá co dělat.jako ok,zas tak debilní ta věc neni,je to další věc za co zase můžou jebat,navíc je to pěkně drahá sranda a na spousty aut nerealizovatelná a nedomyšlená,jen se zase nějákej kretén chtěl zviditelnit
2x Nissan atleon 210
úte úno 08, 2011 11:43 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Když se nad tím zamyslím... Proč by nákladák měl bejt líp přehlídnutelnej, než osobák?

Když pominu vraky, většina nákladních aut má mnohem lépe řešený osvětlení (hlavně počtem různých světýlek)
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte úno 08, 2011 3:56 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ale zase je pravdou, že je líp vidět, když je někde nedobře odstavenej při odpočinku (známe plné parkoviště)...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte úno 08, 2011 3:57 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

nerozumím tomu jak může bejt v zadu možnost žluté barvy a z boku bílé barvy,to je přece nesmysl,a už vůbec nevím kam to mám dát,když budu chtít jezdit bez sajten s holým platem.
2x Nissan atleon 210
úte úno 08, 2011 7:49 pm

karlosv8
Příspěvky: 399
Registrován: pát led 01, 2010 4:53 pm
Bydliště: vimperk

Příspěvek

Presne tak az budes nekde na krajnici tocit devitku tak te asi moc videt nebude. Podivej se kolem sebe(myslim okolni staty)jak to maj resene, co je na tom k nepochopeni? V noci to nema konkurenci. Proc kazdej jen za tim vidi to ze si nekdo namasti kapsu? Prirovnal bych to k vistrazne veste kterou musi mit dnes kazdy v aute.
úte úno 08, 2011 8:27 pm

Štolfa V.
Příspěvky: 574
Registrován: ned říj 05, 2008 8:22 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

karlosv8: nejde o to nalepit to na někam na auto ,ale o to když to tam je aby to splnilo účel. Vím co dokáže udělat cementové mléko, dokážu si představit co s tím udělá balená, potom to pozbývá smyslu, a když to budu brát jako ty, tak by to mělo být na tahačích napříč čelním sklem a víš proč, protože mě se to netýká!!souhlasím s tím co tu napsal Tomik
úte úno 08, 2011 8:38 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Debilovina nejhrubšího kalibru aneb aby bylo co vyrábět,prodávat,předražovat a za co jebat stejně jako slavná Áčka :roll: :mad: Jsem zvědavej kdo mi to bude v zimě umývat aby to bylo vidět po každém průjezdu skládkou nebo lomem,kdyby radši našli nějakýho rozumnýho výrobce registračních značek,aby se z těch písmen a čísel neztrácela ta černá barva po pátém umytí !!! Ještě bych dodal,proč někdo nedá do zákona takové nálepky povinné pro cyklisty a chodce,ty sou mnohem míň vidět a zároveň mnohem zranitelnější než náklaďák,jenomže to by asi někdo začal ohledně lidských práv.....
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte úno 08, 2011 9:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostů