Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

trucker rob
Příspěvky: 306
Registrován: čtv čer 23, 2011 9:53 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

stalinrio To je vážně až tak rapidní rozdíl?
řidičem se nestaneš,tím se musíš narodit
Scania R 420 Topline r.v.2011 minulost
Volvo FH 420 r.v.2015
ned srp 28, 2011 11:15 am

Edmond
Příspěvky: 7
Registrován: úte kvě 24, 2011 11:49 pm
Bydliště: kamion

Příspěvek

Už jsem to taky slyšel že se dá kredit koupit na pumpě ještě jsem to nezkoušel kupuju přímo v Aldi,tím dobitím přes telefon jsem měl na mysli to že s O2 modemu není přístup k dobití kreditu,proto dám kartu do tel.a dobiju dle návodu který je přiložen ke každé kartě.Aby jsme si rozuměli!Jinak v O2 modemu to mám už 2 měsíc a frčí to bez chyby.Dal jsem to sem protože,není potřeba kupovat zvlášt modem.Kdo má modem český (jde to i do vodafone,T mobile)tak to může použít,je tam jen malé nepohodlí při dobíjení.Ale 40 éček doma za to stojí ne? :D
VMMPP
pon srp 29, 2011 3:15 am

Edmond
Příspěvky: 7
Registrován: úte kvě 24, 2011 11:49 pm
Bydliště: kamion

Příspěvek

Jinak já net od Aldi mám cca 2 roky a za tu dobu se pokrytí rapidně zlepšilo,dneska už je rychlý připojení i mimo města.Do O2 modemu jsem to narouboval protože mi starý modem ještě za 59,90e někdo ukrad. :mad:Dostal jsem radu že to jde vyřešit takhle tak jsem to tak udělal.Jenom jsem si musel zjistit to APN u poskytovatele tzn.u E plus.Nechá se tímto způsobem nainstalovat jakýkoliv net jenom je potřeba zjistit u poskytovatele APN.
VMMPP
pon srp 29, 2011 3:32 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

kdo chce přenechám modem i se sim ..aktivovanej na monatflat ...15 eur/měsíc a 6 giga limit do zpomalení....normal net jede dál bez problemů na rozdíl od t-debile v cz, asi už to nevyužiju ..novej modem maj v aldi za 39,90 tak za nějakou tu kačku ....nejsem charita :wink: ........zaklad je tam mít min 15 eur před dalším zučtovacím obdobím , pak se tarif obnovuje automaticky....roaming je cca 1megabajt za 0,50 eur... na icq to stačí bez videa a fotek... :wink:

sem to opravil ten roaming..napsal sem ho blbě
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob říj 29, 2011 11:05 pm

Uživatelský avatar
Bejček
Příspěvky: 115
Registrován: stř led 05, 2011 5:42 pm
Bydliště: Netřebice (Český krumlov)

Příspěvek

Čaudy tak aldi má táta a jde to jakš takš ale je prej eště jeden v německu že se to dá koupit někde u pumpy a tam se to i dobíjí má to jeden kluk od nás a říkal že top je lepší něž tak aldi ale nevim kde se to dá sehnat nevíte někdo ?
čtv pro 29, 2011 8:04 pm

austik
Příspěvky: 33
Registrován: sob pro 05, 2009 8:27 pm
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek

Mobilní sítě

O2 - O2online.de
Hlasová schránka:
Zavoláním na ##002# se vypne hlasová schránka na mobilu (ne ta na homezone)
Zavoláním na 1010 si můžete nastavit přesměrování pevné linky v Homezone na mobil nebo uplne vypnutí hlas. schránky
Zavoláním na **004*te.číslo hlas. schránky# se zapne hlasová schránka
Nepřijaté hovory přesměrovat se zpožděním: **61*tel.číslo hlas. schránky**25# nebo *5,10,15,20,25 o 30#
Callya tarif Loop (bez paušálu) má první rok každý měsíc zadara 10 sms.
BASE - Base.de
T-mobile - T-mobile.de (D1) -> T-mobile.de/shop
Vodafone - Vodafone.de (D2)
Debitel - Debitel.de -> Debitel.de/shop
Eplus - Eplus.de -> Eplus-shop

Virtuální operátoři - pronajímají síť od výše uvedených operátorů
Tchibo-Mobil - Tchibo.de
ALDI-Mobil - Medionmobile.de
Simyo - Simyo.de
Blau.de - Blau.de
Klarmobil - Klarmobil.de
easyMobile - easyMobile.de - (Dreifacher Testsieger bei Stiftung Warentest!)
Penny Plus - Pennymobil.de


Osobne mam blau.de a spokojenost.

Internet-Optionen
Internet-Flat 100 MB 30 Tage 4,90 Euro
Internet-Flat 1 GB 30 Tage 9,90 Euro
Internet-Flat 3 GB 30 Tage 14,90 Euro
Internet-Flat 5 GB 30 Tage 19,80 Euro
Tages-Flat 24 Stunden 2,40 Euro
stř led 04, 2012 4:12 pm

Chorche1
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 08, 2014 8:30 am
Bydliště: praha

internet z Aldi ve Francii a Spanelsku?

Příspěvek

Ahoj, neviš náhodou jak zaktivuji internet kdyz nejde volat mam predplaceno 10 Euro a koupil jsem ho vcera funguje to ve Spanu nebo Francii

Dekuji nebyl by na tebe nejaky tel kontakt Diky
ned led 11, 2015 11:33 am

Chorche1
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 08, 2014 8:30 am
Bydliště: praha

internet z Aldi ve Francii a Spanelsku?

Příspěvek

Ahoj, neviš náhodou jak zaktivuji internet kdyz nejde volat mam predplaceno 10 Euro a koupil jsem ho vcera funguje to ve Spanu nebo Francii

Dekuji nebyl by na tebe nejaky tel kontakt Diky
ned led 11, 2015 11:35 am

pumix
Příspěvky: 11
Registrován: úte led 06, 2015 10:30 pm
Bydliště: plzensko

Příspěvek

ja jedu pres penny . internet na 30 dni 15 E a spokojenost. sice mam jen tri G ale filmy nestahuju a tak me to na brouzdani staci...
úte led 27, 2015 7:57 pm

Pavel191
Příspěvky: 11
Registrován: pon dub 02, 2012 8:19 pm
Bydliště: vysočina

aldi talk

Příspěvek

Kredit se dá koupit na každé pumpě... Aldi talk = eplus... Prijdes na pumpu,reknes, eplus kredit....nepotrebujes ani cislo ani nic...Vyblije ti to papir s kodem a je to! Na pumpe je minimum 15e a v aldi je minimum 5e... JE TO EPLUS!!! To znamena, ze si kredit na aldi talk muzes koupit i v Lidlu, nebo kdekoliv kde najdes EPLUS. Ja osobne pouzivam internet na 24h = 2e kreditu. No a dalsi vyuziti je, ze si proste simku z modemu das do mobilu a volas temer zadarmo v cele eu ( jen EU ne CH ). Simka stoji myslim 11e (10e kredit) + ten usb modem 24e ... Posl. poznamka...doporucuji si nastavit jen 3g sit (blika resp. sviti MODRA dioda) protoze s 2g siti ( ZELENA dioda) to nema vyznam sepripojovat.
sob srp 29, 2015 2:50 pm

Pipec
Příspěvky: 19
Registrován: pát led 02, 2015 4:28 pm
Bydliště: Ostrava

Internet EU

Příspěvek

http://simcard.spainsur.com/orange/11-o ... redit.html
http://simcard.spainsur.com/orange/11-o ... redit.html
Funguje odskusane super cena nepotrebujete ziadne dalsie sim karty do daneho statu
pát úno 12, 2016 9:00 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti