Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
emsik
Příspěvky: 21
Registrován: úte črc 27, 2010 10:28 am
Bydliště: hoštka

repase čtyřcestného ventilu

Příspěvek

Zdravím všechny, nevíte kde dělají repase čtyřcestných ventilů a na kolik to tak může vyjít?
čtv dub 21, 2011 10:10 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

repase stojí za prd..teda stávala nevim jak ted ..radši novej :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv dub 21, 2011 10:47 pm

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

Záleží od jakého výrobce ale Wabco a Knora dělá firma Diagnostika Rýdl z Jablonce nad n. z vlastní zkušenosti mohu doporučit bezva firma.
čtv dub 21, 2011 10:57 pm

Uživatelský avatar
Meggy
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 21, 2009 5:16 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Pošli mě VIN na co to chceš, repas se už nevyplatí.
slevy na náhradní díly LKW a PKW
stř kvě 04, 2011 6:18 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

JJ neoplatí sa to.. Do pol roku ti to zase rachne..
Opel Combo Tour (Doprovodné vozidlo)
Volvo FH12 + Kogel A18

___________________
Transporting Company
www.euroexpress.sk
stř kvě 11, 2011 8:28 pm

Uživatelský avatar
dave1988
Příspěvky: 129
Registrován: stř kvě 18, 2011 11:04 am
Bydliště: Košice

Příspěvek

nazdar mne poradil kolega v servise to poriadne vycistit ako sa to len da a namazat to cim jemnejsou vazelinou najlepsie z centralneho mazania... vyskusane funguje... robota pol hodka...
stř kvě 18, 2011 8:21 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

my máme tady jednoho vzduchaře, co opravuje ventily samodomo, ale je to machr, 90% ventilů dělá výměným způsobem - otevře skřín, zahrabe a najde a když je nějaký atyp, tak jej rozdělá, vyčistí, vymění co je špatné a zas složí :-) služba za pár stovek a opravuje ventily za desetitisíce :-) On je fakt, že zárujka na to není.... ale jestli dám za opravu 500Kč a vydrží mi 2 roky, nebo koupím ventil za 10.000 a za 8-10let je stejně v háji, tak pořád mi vychází výdělek :-)
čtv kvě 19, 2011 3:07 pm

Uživatelský avatar
Čonkin
Příspěvky: 991
Registrován: sob srp 02, 2008 11:47 am
Bydliště: hl.m.P.

Příspěvek

Ono taky záleží, co s tím uvnitř je. Vzhledem k tomu, že 4-cesťák bývá první na ráně za vysoušečem/separátorem oleje, většinou v něm končí všechem bordel, který ten vysoušeč nepobere. To pak znamená přezezlé pružiny, vyrezlá jejich sedla, protržené membrány...tam žádné vyčištení a promazání vetšinou nepomůže. V podstatě je to jednoduchý - ať si to každý rozebere (cca 8-16 šroubků)a uvidí. Kdo si s tím chce hrát, ať si sežene díly a hraje si. Kdo chce jezdit, ať si koupí 4-cesťák a jezdí.
Chodí to dobře, ale neseje to...
www.bm-autocross-team.euweb.cz
čtv kvě 19, 2011 9:29 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Byljsem u Rýdla na sladění tahače s návěsem.Dělal jsem tyhle věci nějakou dobu ale nemám počítač, tak jsme museli do servisu.Přišel týpek a řekl :Jo DAF?To nepůjde.Vytáhl komp,našel v tabulkách hodnotu,tu nastavil a bylo hotovo.Samo, že návěs skoro nebrzdí.My v bejvalý práci jsme vzali manometr,nasadili na žlutou hadici,točili kolem,začalo brzdit,opsal se tlak z manometru,nastavili v jednotce, znalí ví.Tak jestli opravujou čtyřcestáky jako nastavují brzdný tlaky, žádná výhra to nebude.
pát kvě 20, 2011 9:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů