Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

delivio

Příspěvek

propan nebo butan je to jedno.Prostě se nemusíš probudit, nebo to rozpárá kabinu auta.Někde fotky jsou jak to vypadalo.Z tohoto titulu to budou také pozuzovat.
Prostě nezajištěný náklad......mohl by v případě havárie způsobit to a to .....sazba je za to mám dojem větší.
Riskovat větší pokutu, nebo ne?
Zde je max sazba
Der Halter und der Beförderer haben gemäß § 9 Abs. 12 Nr. 7 GGVSE im Straßenverkehr dafür zu sorgen, dass der Fahrzeugführer über die erforderliche Ausrüstung zur Durchführung der Ladungssicherung nach Unterabschnitt 7.5.7.1 ADR verfügt. Diese nach § 10 Nr. 16 Buchstabe e) GGVSE bußgeldbewehrte Vorschrift zieht einen Regelsatz eines Bußgelds in Höhe von 750 € nach sich.
http://www.cd-anwaltskanzlei.de/index.p ... eldkatalog

a podle čísel 3.6.1 , 3.6.2 , 3.6.3 to máš za jeden bod.
stř led 28, 2015 8:29 pm

bleeesk
Příspěvky: 65
Registrován: ned říj 30, 2011 2:49 pm
Bydliště: okolí Prostějova

Příspěvek

delivio: já jako nepopírám že sem ji tam neměl, mám ji tam i teď... bohužel ji nemám kam jinam dát. Je tedy fakt že už ji vždycky zašroubuji tou originál zátkou a mám ji upevněnou proti pohybu...

hold asi zaplatím to co po mě chcou než aby se pokuta vyšplhala jestě víš, aspoň si to budu pamatovat pro příště :roll:
stř led 28, 2015 11:17 pm

delivio

Příspěvek

bleeesk
Neřeším jak to máš dělat.Jen jsem ti uvedl část faktů.Nic více,nic méně.
stř led 28, 2015 11:40 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

jo kolega od nás to měl za 300 EUR a neudělal nic ...
sob dub 11, 2015 8:23 am

rochuss
Příspěvky: 96
Registrován: pát úno 07, 2014 7:14 am
Bydliště: Budweis

Příspěvek

Měl jsem za min.7let tak 10kontrol kdy mi v A+D vlezl polda či BAG do kabiny a vařič s PB bombou viděl v kabině(protože vařím v kabině) a ač nebyl nijak zajištěný neřekli na to nikdy nic.
ned dub 12, 2015 7:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů