Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

no ale hlavně by měl vědět co to znamená úhrnem...
ned říj 06, 2013 6:05 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a sakra, nejake cizi slovo? ze by nove tema :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 6:14 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

za prve nevim co to je a za druhe me to urazi :lol: :lol: :lol:
Zijte dlouho a blaze.
ned říj 06, 2013 6:16 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

za prve nevim co to je a za druhe me to urazi :lol: :lol: :lol:
Zijte dlouho a blaze.
ned říj 06, 2013 6:16 pm

cerealis24
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 04, 2013 2:35 pm

Příspěvek

dovol abych ti napsal že jsi OBERKOKOT, co ti je do mně, já se ti tu ty šulínku pětkrát snažil něco vysvětlit a ty jsi stále jak kolovrat a tudíž jsem nabyl dojmu, že pokud nezvládneš vypsat předtištěný kolonky a nebo se zeptat v práci, tak nemáš co dělat ani za tim kulatým čemu se říká volant. Tak se laskavě sklidni. Já ve svým věku nemám zapotřebí se dohadovat s nějakým usmrkancem.
No do tebe mi není nic, stejně jak by tobě nemuselo být nic do mě.
Co si se mi snažil vysvětlit fakt nevím? Informace zeptej se na firmě mi byla evidentně k ničemu a ty si to jel jak kolovrat, tak co na to říct?
Kdybys mi nespamoval v tématu, tak si tě ani nevšimnu.
Evidentně se v práci zeptat nemůžu, což už jsem taky psal, takže je mi to k ničemu.
A chtěl bych vidět jak ty máš celou puťovku vyplněnou, to by tady možná pobavilo víc lidí, jak můj dotaz.
Nicméně k tomu, k čemu jsem se chtěl dopracovat už jsem docela dopracoval i díky lidem, kteří se mi ozvali přes soukromou zprávu a nepotřebují se tady dohadovat v tématu...
A jasně, člověk, který se chce zeptat jak vyplnit pár kolonek nemá za volantem co dělat, jo, ta tvoje logika mluví za vše...
Když to nemáš ve svým věku zapotřebí, tak se nedohaduj, nepiš sem, nečti to tady, uklidni se, vykašli se na blbce a je to, to už jsem ti ale psal několikrát, však ty na to postupně sám přijdeš.
No a ten tvůj věk by mě taky zajímal, jestli máš ve svém věku zapotřebí používat jenom nadávky, tak no comment...
Díky všem, co se mi ozvali a snažili se pomoc, hlavně přes soukromé zprávy, jestli mi bude ještě někdo chtít poslat, jak to dělá on, budu rád...


Jinak vůbec nechápu většinu ostatních, tady psát jenom samý spam.
Já xkrát poprosím, aby mi tady nikdo nepsal, jen ti, co by mi chtěli poslat to co hledám a stejně se najde hromada lidí, co mají nutkání sem psát ty svoje zmatky, takže já si pořád melu to svoje a vy to svoje, jeden kašle na to co chce druhý a druhý na to co chce první, hlavně že si každý jede to svoje, takže mě nenadávejte že pořád dokola píšu bludy, když vy jste úplně stejní.

Mmch. po několika posledních příspěvcích už vím, proč tak málo lidí je ochotno mi pomoc, je to hlavně z toho důvodu, že ani většina tady není schopna vypsat celou puťovku pořádně.
ned říj 06, 2013 6:32 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a tomu se rika za dobrotu na zebrotuta taky jedno klasicke prislovi :wink:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 6:38 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

my to přijde takovy to: "vy jste idioti, ale já jsem letadlo!" :twisted:
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned říj 06, 2013 6:41 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

HAD

Příspěvek

no ale hlavně by měl vědět co to znamená úhrnem...
ted mě napadlo....dohromady? nebo celkem??? :wink:

To cerealis24........

ono nějak Ti schází smysl pro humor ......místo aby jsi sem dal scren Tvý stazky, kterou, jak je vidět luštíš jako křížovku...(ne že by to byl špatnej nápad)
tak se ptáš furt dokola na evidentně jasný věci...tak se pak nemůžeš divit, jakých se Ti dostává odpovědí....kdyby si sem dal "vzor" tak se tu nekydaj hovna o 5-ti stranách a měls to hned zpátky vzorově i vyplněný.... :wink: :D :D :D :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned říj 06, 2013 6:44 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak gepas pise letadlo,ale ja jsem z toho buldozer

prosim paneboze ja uz opravdu bud psat putovky popravde hlavne at mam klid :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 6:53 pm

RADO71

Příspěvek

Málokoho tady poslali do zádele...většinou se snaží poradit a poradí,to si ostatně vyčteš ve všech tématech.Ale přemýšlej,jestli jsi se správně ptal.Mně to trochu připadá,jako....řekněte mi číslo svého účtu...na otázku proč to potřebuješ ..není odpovězeno.S tím číslem nic nenaděláš,ale proč ?Teda promiň,jestli jsi to někde nepsal..kromě toho že nejsi zaměstnanec.Každou další otázkou jsi jen dokázal,že se v tom vůbec neorientuješ,ale pořád nepodáváš vysvětlení proč ?Kdyby sis radši vymyslel...jsem student,mám to jako domácí úkol na Dopravní škole ...blbost?No jo,ale neumím si představit,že by Ti někdo nadával.Tyhle odpovědi jsi si vykoledoval...
ned říj 06, 2013 7:06 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

a já třeba ani žádnou nepíšu :-D

ale tak aspoň už víme, že jsme všichni úplně blbí, že jsme mu vlastně pomoct nechtěli.

Můžu se pane Cereální teda zeptat, klidně do SZ, k čemu, když evidentně pro nikoho nejezdíte atd, Vám to bude?

Jinak je další věc, že v dnešní době třeba za pomoci www.euro-sped.cz a jimi distrubovanými pda se softwarem (GPS a komunikátor) stazek netřeba, bo je ten soft tvoří sám, stejně tak to spočítá řidičovi dietu, podle toho kde a jak jel. Podle zadanejch tankování to spočítá spotřebu.
ned říj 06, 2013 7:11 pm

trucker rob
Příspěvky: 306
Registrován: čtv čer 23, 2011 9:53 am
Bydliště: Ostrava

martin440

Příspěvek

Myslím,že odkaz na vzor je součástí jeho příspěvku číslo 3 :D Nicméně co jiného čekal od tohoto tématu na diskusním fóru?A reakcemi a poukazováním jak trávíme svůj volný čas v kabině auta tomu taky moc nepřidal.K tomu nějaké víkendové pivko a je o srandu postaráno :P . sorry za OT
řidičem se nestaneš,tím se musíš narodit
Scania R 420 Topline r.v.2011 minulost
Volvo FH 420 r.v.2015
ned říj 06, 2013 7:12 pm

jk
BAN
Příspěvky: 187
Registrován: sob srp 31, 2013 9:45 pm
Bydliště: kaplice

trucker rob

Příspěvek

vystih jsi to přesně, já jako blbec se hned z kraje snažil zjistit o co mu jde a po té mu pomoct a nakonec to dopadlo tak, že já jsem za toho největšího tupce a snad i dítě školou povinné a hlavně negramota, protože jsem se dozvěděl, že ani neumím napsat do předepsaný kolonky čas odjezdu např osmičku a k tomu dvě nuly

To HAD

ten pan Cereální mě dostal, řežu se ještě teď
ned říj 06, 2013 7:19 pm

cerealis24
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 04, 2013 2:35 pm

Příspěvek

ono nějak Ti schází smysl pro humor ......místo aby jsi sem dal scren Tvý stazky, kterou, jak je vidět luštíš jako křížovku...(ne že by to byl špatnej nápad)
tak se ptáš furt dokola na evidentně jasný věci...tak se pak nemůžeš divit, jakých se Ti dostává odpovědí....kdyby si sem dal "vzor" tak se tu nekydaj hovna o 5-ti stranách a měls to hned zpátky vzorově i vyplněný.... Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mě ani tak neschází smysl pro humor, jako spíš udivují ty nadávky od jk.

A máš pravdu, to jsem měl udělat hned na začátku, hodit sem co mám a zeptat se, co se dělá jinak a hotovo.
Bohužel jsem počítal s tím, že se najde někdo, kdo si to vyplňování nechal na víkend, tak to vyplní, oskenuje, hodí sem a hotovo za 10minut.
Kdybych věděl co bude všechno následovat, tak se radši seberu a jedu za známým, zaplatím mu dvě pivka a za 20minut by nebylo co řešit, chtěl jsem ušetřit 100km, tak jsem se zeptal tady a nebýt některých uživatelů, tak bych ještě litoval, že jsem se vůbec na něco zeptal.

Teď už v tom mám alespoň trochu jasno.
Chtěl jsem tady založit ještě téma s pár technickýma otázkama, ovšem jak to tady pozoruju, tak by odpověď byla, že mám použít červený šroubovák a modré kleště.
Už jsem pochopil, že tady nemá cenu něco řešit, ideálně napsat, že jsem na kopci potkal lolka a pod kopcem bolka a jakékoliv ostatní otázky psát někam jinam, protože i když se pro většinu lidí jedná o absolutní prkotinu, tak v momentě kdy to jeden neví, tak je mu akorát vynadáno.
Já jsem se s tímhle na jiných forech teda zatím nesetkal. Všude vidím, jak člověk dá hodně hloupý dotaz, ale nikdo ho tam neuráží, nezesměšňuje, maximálně mu napíše, že už se to řešilo 100x a přidá k tomu odkaz, kde najde odpověď.
Tady jsem dal dotaz, odpověď: řekni si šéfovi, napíšu že tu možnost nemám a krom urážek a posměšků od většiny, se člověk pomalu pomoci jakou potřebuje nedočká.
Já sllibuju, že už tady žádné další téma zakládat nebudu a ani nebudu komentovat jiné témata zde na foru.
Evidentně tady nikdo o takového blbce jako jsem já nestojí a já nestojím o tom se zase dohadovat tady s ostatníma.

P.S.
Kdo stál o vysvětlení, proč to sháním mi napsal přes soukromou zprávu a já napsal odpověď (To jsem také uvedl v několika příspěvcích)

A o co mi šlo? Šlo mi o to, jestli mi někdo může poslat oskenovanou puťovku.
Bylo mi úplně jedno, jestli si to vycucá z prstu, nebo jestli to bude podle pravdy.


jk:
dopadlo to tak jak to dopadlo, protože si mě začal urážet, kdyby si napsal to co si chtěl a já přesto chtěl vidět oskenovanou puťovku, tak ses na mě měl vyprdnout a nevšímat si celého tohoto tématu.
Kdybys to udělal, nemusel si dopadnout tak, jak si dopadl.
ned říj 06, 2013 7:27 pm

jk
BAN
Příspěvky: 187
Registrován: sob srp 31, 2013 9:45 pm
Bydliště: kaplice

Příspěvek

Já sllibuju, že už tady žádné další téma zakládat nebudu a ani nebudu komentovat jiné témata zde na foru.
Evidentně tady nikdo o takového blbce jako jsem já nestojí a já nestojím o tom se zase dohadovat tady s ostatníma.



to budeš hodnej

co se týče mě, tak nevím jak jsem dopad, ale já tě mám v PRDELI
ned říj 06, 2013 7:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů