Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

Já zhruba vím, že se píše místo odjezdu, místo nakládky, přejetí hranic, místo vykládky, místo nakládky, přejetí hranic, místo vykládky a návrat.
Ale chtěl bych to vidět, jak se to celé zapisuje.

k tomu ještě dopíšeš kilometry a nezapomen na svoje jméno a datum.
jinak se to celé zapisuje nejlépe modrou propiskou.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
ned říj 06, 2013 12:31 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

myslim ze by uplne stacilo zeptat se zamestnavatele co a jak chce vyplnit a ne tady vymejslet chujoviny.

i kdyz ja putovky vest nemusim,ale mam udelany jen pro sebe a staci mi taky ze ridic nepochopil co tam ma psat :lol:
nevim jak bych to sem vlozil kdyz to mam v excelu
Naposledy upravil(a) Tom-Oaza dne ned říj 06, 2013 1:05 pm, celkem upraveno 1 x.
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 12:51 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

Jasný u jednoho sme měli puťovku na téden a psal si tam jen A-D,D-A, km a kolik si natankoval a bylo,buď neumí číst a nebo se bojí šéfa zeptat
ned říj 06, 2013 1:01 pm

cerealis24
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 04, 2013 2:35 pm

Příspěvek

Já to sem prostě nechci rozepisovat, některé věci si tady vyloženě někteří cucají z prstu a nevím, kde na ně přišli?
Jak jsem psal, jestli někdo chce nějaké vysvětlení, proč je mi jedno, jak to bude vypadat, tak ať se ozve přes soukromou zprávu, tam mu to klidně vysvětlím.
Jestli má někdo pocit, že se tady snažím někoho nasrat, vůbec nechápu, proč mi tady něco píše, nebo proč do tohoto tématu vůbec chodí?
Já jsem poprosil, jestli by mi tady někdo nevypsal papíry, které on vypisuje a odevzdává vedení.
Ano jeden příspěvek byl ok, kde bylo vypsané, co je potřeba, ale další jsou jen spam, který mi nijak nepomůže a když mě máte za takového blbce, tak proč sem vůbec píšete?
Je zcela evidentní, že nějaký důvod, proč prosím o naskenování je a taky je zcela evidentně důvod, proč neřeknu nějakému šéfovi, jak se to na firmě vypisuje a ne nikoho se nebojím.
Tak už tady prosím bez zbytečných dalších komentářů, které mi stejně nijak nepomůžou.
Já jsem si myslel, že poprosím, jestli by mi někdo nenaskenoval svoji puťovku a on mi sem někdo hodí svojí, já se na to mrknu, řeknu ok, tak rozumím všemu, nebo řeknu prosím a jak si došel např. k tomuhle, on mi to vysvětlí, třeba se ozve ještě jeden, co mi napíše, hele já to píšu takhle, je to vlastně to stejné, jen s tímhle navíc a hotovo, vyřešeno.
Už to mohlo být od té doby 5x vyřešené, ale tady prostě ne, tady kolem toho bude hromada řečí, které mi nijak nepomůžou.
Hromada dohadů o tom, jak to mám nebo nemám, ale jen samé vaše dohady o ničem.
Proto znovu prosím, už mi sem nic nepiště, jedině přes soukromou zprávu, tady už jen ti, kteří jsou ochotni mi poslat to, co potřebuju.
Na vaše posměšky a dohady si založte jiné téma a věřte, že vám tam já spamovat rozhodně nebudu.
Děkuji

Prosím, nenašel by se někdo, kdo by mi naskenoval svoji vyplněnou puťovku?

Díky.
ned říj 06, 2013 2:29 pm

jk
BAN
Příspěvky: 187
Registrován: sob srp 31, 2013 9:45 pm
Bydliště: kaplice

Příspěvek

já už na to taky nemám nervy a tou modrou propiskou to fakt rozštíp, nevím co jako na tom furt chce vidět, 5x se zeptá, 5x mu to vysvětlíš a on se stejně zeptá po šestý znova jak nedostatečnej, tak co na to říct?
ned říj 06, 2013 2:32 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

co na to rict? nasraaaaaat :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 2:41 pm

jk
BAN
Příspěvky: 187
Registrován: sob srp 31, 2013 9:45 pm
Bydliště: kaplice

Příspěvek

proč, proč, proč?????? protože jsi asi úplný hovado a do ted jsi to nepochopil, nevím proč by jsme ti mněli skenovat svoje papíry, když to stačí vysvětlit a to už jsme udělali 5x, takže si laskavě svoje výlevy nech pro někoho chytřejšího, když my jsme takový blbci. Co furt na tom chceš vidět? Jsou kolonky odkud, kam, čas příjezdu, odjezdu, doba nakládky, vykládky, km, nákup PHM atd. a tam snad píšeš to co je potřeba už mi připadá, že neumíš číst a potřebuješ se to naučit nazpaměť, co je hergot na tom tak složitýho? Sory, ale větší 3,14čovinu tu ještě nikdo nesháněl.
ned říj 06, 2013 2:43 pm

cerealis24
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 04, 2013 2:35 pm

Příspěvek

Ty už na to neříkej vůbec nic prosím, nebo říkej, ale v jiném tématu, vůbec neznáš důvod, proč tady hledám někoho, kdo by mi to poslal, nevíš nic.
Ale okamžitě jsem ve škatulce, že dělám někde u firmy a bojím se zeptat a neumím nic vyplnit apod a přitom to není pravda, jenže tebe ta pravda vůbec nezajímá, ty už sis tu svoji pravdu našel.
Já jenom nechápu, jak se můžou najít tak nedostateční lidi, co na požádání, jestli se nenajde někdo, kdo mi sem hodí naskenovanou puťovku bude pořád dokolečka dokola psát to svoje, i když je to evidentně k ničemu.
Naskenovanou puťovku mi sem evidentně nehodíš, tak už tady prosím nic nepiš, opravdu ti budu vděčný, už na to nemám nervy se dohadovat s někým, kdo si z prstu vycucal to svoje a hotovo, přes to nejede vlak.
Taky tě neotravuju svojema pravdama v tématech, které sis založil ty, tak to prosím udělej úplně stejně.
Díky.

Prosím, nenašel by se někdo, kdo by mi naskenoval svoji vyplněnou puťovku?

Díky.
ned říj 06, 2013 2:49 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

twl,takovyho zamestnance co shani nekde po forech jak vyplnit putovku bych teda chel :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 2:54 pm

cerealis24
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 04, 2013 2:35 pm

Příspěvek

Ale já nejsem zaměstnanec, já nevím, kde jste to vzali.
Proto znovu a znovu prosím, už mi sem nepiště ty vaše pravdy, buď se někdo najde kdo pomůže, nebo ne, ale tyhle zbytečnosti si piště prosím jinam.
Ty mi nepomůžou.

Prosím, nenašel by se někdo, kdo by mi naskenoval svoji vyplněnou puťovku?

Díky.
ned říj 06, 2013 2:58 pm

jk
BAN
Příspěvky: 187
Registrován: sob srp 31, 2013 9:45 pm
Bydliště: kaplice

Příspěvek

skoč mi na vrták, to je fakt ty ani zaměstnanec bejt nemůžeš, za volant můžeš nejdřív v 18-ti a to tobě evidentně není....
ned říj 06, 2013 2:59 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak kdyz nejsi zamestanenc tak pak by me zajimalo co teda jsi? zamestnavatel asi ne,to by sis udelal putovky dle svyho.
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 3:05 pm

cerealis24
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 04, 2013 2:35 pm

Příspěvek

Nj, jenže tahle odpověď mi zase nijak nepomohla a je to zcela zbytečný spam.
Proč mi to tady píšete? To si piště někam jinam, ne sem, tady je už od začátku zcela jasné, co potřebuju.
Tady člověk o něco slušně poprosí a skončí to urážkama a posměchem, tak co na to říct no, asi nic.
Vám to tady strašně vadí, tak toho blbce ignorujte a nic mu sem nepiště, díky.

Prosím, nenašel by se někdo, kdo by mi naskenoval svoji vyplněnou puťovku?

Díky.


Tom-Oaza: Napíšu přes soukromou zprávu, jestli o to stojíš.
ned říj 06, 2013 3:08 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já používám k dodacímu listu (popřípadě CMR) tuto malou puťovku...

Obrázek

vypisuju odkud a kam, co vezu, jak sem to nakládal, kolik tun, doba nakládky a čas odjezdu... to samé na druhé půlce, čas příjezdu, doba způsob vykládky, váha vyloženého nákladu, doba vykládky.... potom doba jízdy a plné kilometry...

a razítko si beru jen od příjemce zboží...

edit: už vyplněné...
Naposledy upravil(a) Gepas dne ned říj 06, 2013 3:37 pm, celkem upraveno 1 x.
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned říj 06, 2013 3:29 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no to si mu to poslal hezky, ale on chce vyplnenou :lol: :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 3:33 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů