Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

Jožine, sem nějak nepochopil proč si nelodičkoval na tachografu?
Jinak ta rychlost :roll: Že si do tý práce lez, dyť to tam nahoře znáš, sou vyhlášení, ale takle tě hned udělat, sviňě :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 07, 2020 9:12 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

No to je to co říkám, píšu pořád. Na rychlost tě dostanou vždy. A to pozoruji, že už se z kopce jezdí 110km/hod.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 07, 2020 9:44 pm

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

No mě teda neudělali, ale jezdím tu dole, kde sou normální.. Mimo to nejednou sem se setkal s tím že tě polda chtěl opálit a neměl na to právo.. Ty ale zaplatíš a tím se přiznáš(zákon neznáš tak co chceš dělat žejo).. Mě to říkal Bagoun, že můžou snad jen 6hodin dozadu tu rychlost pokutovat a eště to musí být prokazatelně v Německu, měl sem tam skoro 120 v tejdnu a když mě chytli, tak pár kopců do kila tam bylo.. Neberte mě za slovo, on si to každej vykládá jak chce :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 07, 2020 9:52 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

Prouza,co jsem si neudělal??¿Vždy zadávám trajekt,tak tupí zas nejsem,stejně tak otviram ,ukončují cílovou zemi to je snad základ.Nekdy ve Španělsku stim laboruji jaký jsem region ale to řeším tak že jdu za Španělem vedle,ten to ví vždy přesně.Ja nejsem fitipaldy kilem určitě nejezdim a 25 e je srandovní částka.a můžou to hodinu zpětně a to bylo ten úsek toho dne co jsem vstal a vyjel.a ne tři dni zpět nekde v Leeds
sob úno 08, 2020 8:50 am

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

Ne to já neříkám, ale žes tam pak cosi tiskl, na to je přece ten "trajekt", aby sis rozdělil pauzu a neměl průser ne? Výkon nevýkon :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 08, 2020 11:02 am

Krocan
Příspěvky: 844
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Symbol lodička

Příspěvek

Kluci, symbol lodičky (pausa přerušená maximálně hodinu nájezdem na trajekt a výjezdem z trajektu) se smí a má do tachografu zadávat pouze pokud máš za plavby přístup k lůžku.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob úno 08, 2020 12:42 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

tak ked som ja siel cez Nemecko tak som siel normalne plny kotol podľa tacho 90km/h podľa gps 88km/h a ešte sa nasli kamiony ktore mna obehli a ziadny problem ale ma ani nikto tam nekontroloval :roll:
Scania R450
sob úno 08, 2020 1:53 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

Mi došel v lednu dopis z Holandska, že jsem jel po dálnici u Utrechtu 87, po odečtení tolerance 83. Takže to bylo za 38 eur včetně poplatku za dopis. Tak už jezdím po Nl 84...
Jožin: Na A38 právě v okolí Quefurteru si dej bacha, umisťují tam radary za přenosné značky 60 km/h. Sníží tychlost a jebnou za to radar. Už jsem platil 90 eur, že jsem projel 84 ve 3 ráno zbytečné zúžení kuželkama do 1 pruhu. Zúžení mělo tak 100 metrů, nic tam nedělali. Si říkám, že to snad zúžili jen kvůli těm pokutám. Od té doby si dávám bacha a dodržujutu to, ale radary tam vídám. I třeba na tom mostě, kde je teš ta nesmyslná 60 kvůli větru...
pon bře 02, 2020 8:20 am

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

:D To víš, osobáky v NL max 100, tak měřej aj max 80 pro LKW, když emise musej dolu, tak emise musej dolu :doh: Prej aby mohli produkovat naopak větší emise ve stavebnictví a celkový se nezměnili(nějaký ofiko stanovisko) :wall:
Tu fintu s radarama a 60 sem viděl už před letama pod Stuttgartem a u Memmingenu taky.. nikde nic jen 120, 100, 80, 60 a hned radar a 50m za radarem cedula konec omezení :wall: Rejžovačka jak sviňa :roll: Ešte sem neviděl Holanďana s kvítkama letět po A3 míň jak 95km/h a jinde než v levím, zákaz nezákaz, svátek pátek :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 02, 2020 8:27 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

Přijde mi, že si na tom teď východní němci založili bynys. Jezdím do jedněch mrazíren nad Drážďany po těch jejich okreskách a v jedné dědině je tam esíčko, kde je pro kamiony 30 Km/h. V reálu tam jedeš tak 20, víc to ani nejde, ale po esíčku je pravoúhlá zatáčka a prudký kopec už rovně nahoru. značka konec obce a tím i 30 je až po cca 100 metrech v tom prudkém kopci. Tak samozřejmě se tam potřebuješ do toho krpálu rozjet, no a na to tam místní policajti spoléhají. Takže mi před značkou naměřili loni 47 Km/h. Opět dopis za 90 eur plus poplatek. Nemáš tam nikoho jak ohrozit. Je to už v podstatě v poli, ale to je jim jedno, chtějí naše prachy. Kdyby radši měřili třeba před školama...
pon bře 02, 2020 9:21 am

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

Nedá se než souhlasit :doh: Je to ale zbytečná pokuta no..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 02, 2020 9:42 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

Východní Němci sou na to vysazeni je známe. Já jel před 2 mesicema z Burgu do Premnitz a v Genthin 3 radary během 3 minut. Okolo města je 60 tuším a říkal sem si proč ty osobaky jedou přesně 60.... po třetím polizeiwagen se ctyrnozkou u krajnice sem na to přišel
úte dub 14, 2020 12:42 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

Hlavně v každé dedine DDR je 30 kmh 22-6.temer teda.Jak tam najede rak Prouza 70+ kmh vystřelí čočka z obou radaru :D
úte dub 14, 2020 7:18 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

Tak má blizklo, 108, dole bergom 🤘🏻🙈🤷🏻‍♂️ A ešte bez pasu, bo som sa naťahoval pre vodu a s pádom som nedosiahol . Bola tam asi 100, ale ta pre lkw neplatí 😅 takze pocitam že do 88tolerancia a zvyšok straf? Kelo mám očakávať a je to na noty? 🙈
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte dub 14, 2020 10:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Překročení doby řízení,co s tím???

Příspěvek

Klíd kluci :wink: Já jezdím kolem radarů předpisově a mám pokoj 8) Do 30 jen štraf peter :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte dub 14, 2020 10:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti