Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Paru09
Příspěvky: 8
Registrován: sob úno 28, 2009 12:53 pm

Příspěvek

...samo, že stačí, ale divil ses proč si píše papír na "9", vyznělo to tak že, že ty "9" ničím nekládáš, promiň, omlouvám se. Pravda je, že na "9" nemusí vypisovat papír ani když jezdí na kolečka, prostě to do nich dopíše ručně když je tam nenechává celejch 24hod.
Ještě jednou se omlouvám.
čtv bře 13, 2014 10:53 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte kvě 14, 2019 11:47 am, celkem upraveno 1 x.
čtv bře 13, 2014 11:46 am

Paru09
Příspěvky: 8
Registrován: sob úno 28, 2009 12:53 pm

Příspěvek

...tak schválně, jmenuj jeden až deset. To není ironie, spíš sranda, ale nenapadá mne jediný důvod... ....hledat to tady nebudu.
čtv bře 13, 2014 11:51 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte kvě 14, 2019 11:47 am, celkem upraveno 1 x.
čtv bře 13, 2014 12:23 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Doplnit to umím a taky doplňuji ale Vám co si nepíšete papír na 9 h pauzu a máte kartu venku tak nepřeji natrefit na podobného policistu co dal borci 300e za to že ten papír neměl ale přitom měl kartu v tachografu!!!
Stál 4 dny a stalo se to v Rakousku. Já nemám tu odvahu a éčka na to tretit na podobného co bude chtít papír i na hodinu co jsem přesedal z auta do auta.
Kolega u nás měl doplněno,ale na papíře se spletl o den,čas souhlasil na minutu.Šel do správního řízení tak proč to já mám riskovat?
Já píšu papír na vše a ještě navíc doplňuji,nic to nestojí a mám klid,Vy si to samozřejmě dělejte jak chcete.... :D
čtv bře 13, 2014 2:04 pm

Paru09
Příspěvky: 8
Registrován: sob úno 28, 2009 12:53 pm

Příspěvek

..."ad SOF". Ozaj pozri, esli robím či nerobím machra musíš posoudit ty, já to o sebe neviem pavedať tak zodpovedně ako ty a něviem to povedať ani o těbe, ale poviem Ti tak... ...psal jsem, že když se na autě nestřídám, kartu nevyndávám, jestli ty máš kámoše co ti popojíždí autem po place jen aby ti udělali problém, je mi to líto. V každém případě mi to co píšeš přijde jako: "raději nebudu chodit ven protože padají meteority". Vezmi rozum do hrsti, netahej mě za slovo a nehledej problémy tam kde nejsou. Jestli máš teď odpoledne volno, jako já, můžeme spolu sepsat deklaraci vyjadřující nesouhlas s obsazením Ukrajiny a dáme si spolu panáka, nemyslíš že to bude duchaplnější?
Rozdíl mezi námi dvěma co se karty týká je ten, že auťák mi stojí na dvoře je můj a to si piš, že mi s ním nikdo nepopojede, nikdo ani nebude řešit zda jsem v práci či ne apod.
Co tam máš dál?
čtv bře 13, 2014 3:48 pm

DanRaven
Příspěvky: 50
Registrován: úte pro 06, 2011 7:54 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvek

Ve francii lze dostat pokutu za to že je karta měsíce v tachografu. Já teda každý víkend doplnuji a nikdy sem neměl problém.Jezdit každý víkend na firmu to by mě asi trefilo.Navíc je to moje karta a nebudu ji nechávat v autě protože nikdy nevím co se stane a někdo by musel za mě.
sob dub 12, 2014 10:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostů