Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Špatné odstavení auta

Příspěvek

Ahoj,zajímá mě Váš názor...odstavil jsem auto(kamion) na pauzu v chomutově,konkrétně přes silnici naproti baumaxu,směr od Mostu,hned za prvním kruháčem.Je tu pruh,tak 3.50 široký,který není nijak značený,jak značkou,tak není na zemi ani šipka a ani nejsou nakreslený žádný čáry,prostě nic,co by nasvědčovalo tomu,že je to odbočovací pruh,jen po x metrech je na konci benzínka..jo ještě ten pruh je oddělen jen tlustou přerušovanou čárou...nikomu nepřekážim,zatáhnu závěsy a hurá do říše snů...za 4 hodky rány jak palicí a policijé,tak odhrnu a prej ať mastim pryč,říkam že nemůžu,že pauza,ale to by ještě klaplo,říkal že mi dá razítko,ale dal sem před spaním v dobrý víře pivko,tak sem fakt nemoh..postěžoval jsem si,že není kde zastavit a jak je to nevděčná práce,že mě chápe,ale ať prostě jedu,to ještě nevěděl o tom pivu..tak říkam,že co jsem vlastně porušil,a on že to je odbočovací pruh,tak říkám že tu není žádná značka ani šipka prostě nic,tak se otočil,hledal nějakou značku a nikde nic,a pak teda že na silnici první třídy nemam co dělat,tak že to teda nafotí a bude se to řešit jinde a jinak...no nakonec mě teda nechali pauzu dodělat a vše jen domluvou,že zas nechtěj abych tu jezdil s pivem..teď mě zajmá,jestli jsem fakt zastavil špatně,nebo ne,ale vypadal nasraně,tak si myslim,že by mě jen tak bez placení nenechal..dík..
úte úno 18, 2014 4:59 pm

úte úno 18, 2014 7:09 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

taky bych rek ze to je odbocovaci pruh k benzince
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
úte úno 18, 2014 7:50 pm

Karel334
Příspěvky: 1601
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

To je Chomutov!Nikdy se tam s nikým nemažou.Na tom 4pruhu se neparkuje, nikdy jsem tam nikoho neviděl max nákup v kaufu a valíš dál.Zrovna tam 200 m pod kruháčem směr na Most se jukni levá do sídliště a tam uvidíš Lidl a u něj je plac jak stadion na nákup do lidlu 50 m.
stř úno 19, 2014 8:19 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

jo přesně tam,hned na začátku...já si to myslel že to je odbočovací pruh,ale nikde ani jediná značka,ani značka benzínka,nic,vycházelo mi to na minuty,přes den udělat devítku a mastit dál,tak sem to tam zapích a myslel že to bude dobrý když to není nijak označený,tak sem to vzal jako pruh odstavnej...ale příslušník se vytočil když sem se zeptal co sem vlastně porušil když tam není žádná značka,ale nechal mě tam pauzu dodělat a to se cení...
stř úno 19, 2014 2:44 pm

Karel334
Příspěvky: 1601
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Příště to na tom kruháči pod benzinkou otoč zpět na Most a na prvním sjezdu odboč a následně přez viadukt přejed 4pruh a tam už uvidíš ten plac u Lidlu.
stř úno 19, 2014 8:30 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

Jj stáváse před kruháčem u toho Lidlu tam nikdy není problém a placu je tam háfo.
stř úno 19, 2014 8:33 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

V přerově máme zákaz parkování nákladních vozidel na uzemí města v nočních hodinách.Nemají to tam taky třeba?Je to značený na všech příjezdech do města.
pát úno 21, 2014 12:53 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

to nevim,to sem se nevšiml ani,stál sem tam od 12 hodin s tím,že ve 21 hodin prásknu do koní..nevim co sem porušil když tam není žádný značení co by značilo jakoukoli odbočku nebo sjezd,ani ta benzína nebyla značená,ale jak říkam,nechal mě dodělat pauzu,tak nevim co by se dělo,kdyby to nafotil jak říkal a šlo to dál,určo bych si to ale vyfotil taky :D
pát úno 21, 2014 7:40 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

No můžou to mít bez časovýho omezení :wink:
pát úno 21, 2014 7:44 pm

lukasV

Příspěvek

Chod vratit vodicak a preopakovat si pripajace a odbocoviace pruhy :roll:
pát úno 21, 2014 7:46 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Jsem si to přečetl důkladně a tenhle pán má asi pravdu :oops:
pát úno 21, 2014 7:49 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dle fotky z toho googlu je to jasne ze to je odbocovaci pruh kor kdyz vidim v dalce benzinku. nevim proc by musel byt oznacen zanckou. koneckoncu to dopadlo dobre a soudruzi te nechali doodpocivat a moh si jet dal :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
pát úno 21, 2014 7:54 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

zas tak jednoznačný to myslim není,když bude ten pruh kilák dlouhej,tak tu benzínku ani neuvidíš,průser je asi ta přerušovaná čára nu,ale dobře to dopadlo :D
pát úno 21, 2014 8:08 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no kdyby tam byla plna tlusta tak tam klidne zajedu a odpocinu si,ale za prerusovanou bych asi neodpocival
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
pát úno 21, 2014 8:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů