Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

MartineCZECH
Příspěvky: 27
Registrován: ned črc 21, 2013 9:13 pm
Bydliště: Krkonoše

AETR polopate

Příspěvek

ahoj, mohl by nekdo uvest podminky aetru jako kdybych byl petilety dite? sedim nad tim od rana a nemuzu tomu prijit na kloub. a potom by se to tady dalo zamknout aby to nebylo zasrany milionem kecu :) diky
čtv črc 10, 2014 8:34 pm

delivio

Příspěvek

Napsal bych ti ještě si hrej máš dost času :lol:
čtv črc 10, 2014 9:01 pm

dami0001
Příspěvky: 11
Registrován: čtv zář 05, 2013 6:50 pm

Příspěvek

Včera jsem dělal profesák. No nechci se prsit / trochu teda jo /, ale uděláno na 96%. Nechci se nijak dotknout profíků, ale ví o tom takřka hovno. Ne chlapi, přestaňte se čertit. Vy máte praxi, ale tohle je teorie. A mám kolem deseti kamarádů tiráků, a když jsem se jich zeptal co je Kanbanová karta, systém Just off Time, případně plovoucí den....tak nevěděli nic. Já vím, že to na silnici je prd paltný, ale my cucáci si tím musíme projít, a naučit se hromadu pitomostí, který nám budou stejně k ho... tedy naprd. Kdyby profík přišel na zkoušku v plném znění, tak ho tam podle mě do půl hodiny jebne. Ptej se. Co budu vědět, poradím. A mám doma knížku AETR do kabiny. Tak se taky lecos dohledá.
Na životě mě baví to, že mě každý den nasere někdo jiný.
čtv črc 10, 2014 9:05 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

tak nevím co řidič má společného s kanbanovou kartou. to se spíš týká logistika. off time....znám pojem in time(asi nebudu ten správbnej profík) Plovoucí den je jeden ze základních pojmů nařízení 561 a kdo ho nezná, tak není šofér, ale operátor nákladního vozidla. Ještě se s něčím poprs :)
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
čtv črc 10, 2014 9:13 pm

delivio

Příspěvek

Taky se neprsím,jen nechápu proč opět další téma AETR? Pak už je jen otázkou, jestli jde o samotné znění AETR nebo nařízení EU 561/2006 jelikož to je v určitém směru rozdílné. Třeba ten plovoucí týden jedno z nařízení nemá. Začněte třeba vůbec první lekcí , co to je a o čem to je.druhá, kde se uplaňuje AETR a kde 561. To máte tak na jeden večer.
A ten Just in Time nepatří do doprav taky. Japonec by spáchal harakiri, kdyby věděl kolik to zabilo lidí.
čtv črc 10, 2014 9:16 pm

dami0001
Příspěvky: 11
Registrován: čtv zář 05, 2013 6:50 pm

Příspěvek

kuntík:to je přesně o čem mluvím. V praxi je ti to k hov... k ničemu. Ale chceš profesák, tak se to nauč.
Na životě mě baví to, že mě každý den nasere někdo jiný.
pát črc 11, 2014 8:49 pm

dami0001
Příspěvky: 11
Registrován: čtv zář 05, 2013 6:50 pm

Příspěvek

delivio: tak Just in Time je v textových otázkách na profesák. Sám jsem jí tam měl. Jesli je to ale k něčemu v praxi.....
Na životě mě baví to, že mě každý den nasere někdo jiný.
pát črc 11, 2014 8:52 pm

delivio

Příspěvek

V testech na profesák :shock:
To je mazec jak se snaží vymývat mozky.Asi neumí lidi naučit rozumnému ježdění. Vymyslel to Japonec "na matičky a šroubky" a joudové to převedly do dopravy páč se jim to nehodí momentálně na skladu, zabírá to skladovou plochu řidič to má dohnat. Pak se máte kvůli tomu pozabíjet.
Přitom v rádiu jak frčí lidi na dovču tak odborníci tvrdí, že si máte odpočinout a dělat kratší přestávky.Neriskovat,osvěžit se, popřípadě se prospat.To taháš násobek 2 tun....při násobku 40tun to už neplatí ?
Jo v praxi na time jak kdy a kde.
pát črc 11, 2014 9:18 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

delivio to myslí tak, že to nemá v dopravě co dělat, že je to prasárna. A ne že by to tam nepatřilo. Ale bohužel snižování výrobních nákladů a způsob dnešní výroby so to žádá.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
pát črc 11, 2014 9:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Po lopate-jak to blika,zastav na 45mnut jakto blika podruhe stuj apon 9;00 tam sviti :shock: .Kam to vyslo vubec neres.Pokud sviti v levo dole 90;00,tak zastav...Mas to po lopate.
Neřeším...
pát črc 11, 2014 9:35 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

a pak, že tady není sranda... :lol:
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
pát črc 11, 2014 9:43 pm

delivio

Příspěvek

Se to učte normálně a nepřemýšlet u toho jak to obcházet. Pak to budete mít nováčci jednoduché.Všude po internetu jsou linky,grafy,obrázky..atd.
Až to nastudujete tak dojděte s jedním zásadním dotazem a ne tím, co jde polopatě pochopit.
Pak zakládáte pořád dokola to samé téma stokrát a máte v tom chaos.Sledujte posu, Vlčáka,tacha,kuntika a další
Pak nebudou padat dotazy jako, co to znamená C+E jak se ptají na jiných stránkách....prostě čtěte a čtěte a až načtete tak se zeptejte.
Dřív internet nebyl a frčelo se. Trošku samostatnosti a bude to cajk.
Taky vezměte v potaz, že jste mezi sebou konkurenti. Některé věci nejdou naučit ze dne na den a nikdo neví všechno.Některé se schovávají i před kolegou a poví se jen pár lidem. To jsou ty cenné infa. Informace je dnes zlato. To neznamená, že vám nikdo nic neřekne, ale pořád jako na kolotoči je to zbytečné.
Velká část je všude po internetu.
Něco se tají i před dispem páč ten to vytroubí, nebo zneužije.
pát črc 11, 2014 9:46 pm

delivio

Příspěvek

Kam to vyslo vubec neres
To jich neuč. To by pohořeli třeba v IT,NL, GB,
pát črc 11, 2014 10:14 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo jo co potom taková romantika na S.O.S. v D ... Není WC, voda a vůbec nic. Sakra co mi to jen připomíná?! :D
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pát črc 11, 2014 10:23 pm

lukasV

Příspěvek

Mne to pripomina to, ze na to, ze tam nie je voda sa mozem vykaslat. Skor mi ide o to, bezpecne zastavit.

K teme: AETR ti v EU bude na nic ... Zacni zakladmi, lebo sa budes nakoniec ucit predpis o dodrzovani prestavok v leteckej doprave.
pát črc 11, 2014 10:54 pm

Zamčeno

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů