Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Vysokorychlostní kontrolní vážení

Příspěvek

Jaké máte skušenosti stímto vážením , tolerance sankce. Diky za info.
úte zář 23, 2014 9:40 pm

Uživatelský avatar
Fojcek
Příspěvky: 770
Registrován: úte zář 23, 2008 9:27 pm
Bydliště: Třebíč

Příspěvek

Tohle už někde v čr funguje?
Není důležité za každou cenu pracovat, ale být u toho když se rozdává
ned říj 12, 2014 8:25 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

v Lochkovským tunelu jsou určitě směrem k D1, kolegu stály 4 tuny navíc 5tis, 3 body a překládal
ned říj 12, 2014 8:50 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

pravidla jako u jiného vážení.akorát tady je to expresně
:lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
úte říj 14, 2014 6:42 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Podle toho co píšeš ale ty váhy fungují jen na vyhlédnutí toho, co je přetížený a hned ho zastaví. Průser bude, až bude chodit jen účet....
úte říj 14, 2014 8:03 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo v kolíně to funguje , asi první v republice ( proč zrovna já) , ridič za bura , já jako zodpovědný dopravce za 21 . Dojdou papiry i se složenkou , žadný jednání na úřadu , žadná tolerance ! Sankce jako pri nizkorychlosním vážení 6 váženi 7 za kazdou t a litr spravní poplatek.
úte říj 14, 2014 10:46 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tolerance je vždy 3%
problém je že plno řidičů,firem si myslí tolerance 3% naložím 43 200 kg jo ale tím si podepíše ortel :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát říj 17, 2014 6:47 pm

Tudle
Příspěvky: 537
Registrován: ned bře 01, 2009 1:41 pm
Bydliště: Studénka/ Křivsoudov

Příspěvek

Roade, není pravda! Mě to pokaždé vyšlo :D a další problém bych viděl v tom, že se nemůžeš odvolat do správního, tam si myslím, bude nějaká klička v zákoně.
Židle a telefon :-)
pát říj 17, 2014 7:12 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

jak máš devítky tak bodet by ne :lol: :lol: no měl jsi :lol: já už mám protokol,že můžu vozit 48 tun :-D ještě mě pochválily že mám jen 41 tun :-D
nemožnost vždy musí být možnost,se odvolat,bránit atd atd atd.to pak se nějaký samosoudce rozhodne,a ty půjdeš na 15 let do vězení??
:lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát říj 17, 2014 7:35 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

Tak soudně můžeš napadnout jejich rozhodnutí,ale je to jak na vojně-napřed to všechno zaplatit,plus bodíky a sankce.Pak se léta tahat po soudech,jde o to zhodnotit zda jde určitou věc vůbec vyhrát.....Ale u nás si spoustu správních orgánů věci zjednodušuje,a přes plnou hubu demokracie se opět zavádí bolševická praxe.Ne že oni musí prokázat žes spáchal-oni rozhodli žes spáchal a ty dokazuj že lžou.....Podívejme se například na boj národa s něčím takovým jako je ČKP.Není to ani státní instituce,jen existuje s jeho souhlasem ale šikanuje,ohání se zákonem který sama nedodržuje a není zatím síly která by ten moloch zlikvidovala.Byrokrat je ,,někdo",a ty šoupej nohama.Co není byrokratem dovoleno,je podle něj prostě zakázáno.I když víme že existují určité skupiny obyvatel které si s ničím hlavu nelámou a vše jim tak nějak projde-byrokrat nemá rád plnou kancelář páchnoucích,řvoucích a vyhrožujících individuí.Kteří díky svému ,,pracovnímu nasazení" mají spoustu času mu toto povyražení předvádět každičký den.V těchto případech věřim že by se zjistilo,že váha měla asi nějakou poruchu... :D
TTN
sob říj 18, 2014 12:20 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je tam lhuta asi 15 dní na odvoláni a do 30 dní zaplatit.co nás vážili posledně v Hradci tak na vlek by se dalo naložit 8 tun ale auto bylo prelozeny o 600 kg . Na papíry co poslali jedině odborník na váhy , odborník na zákony a pravník , teď hlavně musím vyřešit zadrenej motor na tga , upadl sací koš .
sob říj 18, 2014 9:02 pm

petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ivane můžeš mi poslat lístek? Připravují se na jednání s MD (snad to ddopadne) ohledně vážení a odpovědnosti odesílatele. P.vysoky@seznam.cz dík.
stř pro 10, 2014 8:07 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Chtěl bych tady poděkovat za podporu v boji s uředním šimlem panu ing. Jiřimu Vysloužilovi z firmy Tenzováhy s.r.o. Našel spostu nesrovnalostí a nesprávných postupů jak pri vážení v Kolíně tak v Hradci Králové. Odvolal jsem se a uvidíme . Ještě jednou díky a můžu doporučit!
čtv led 08, 2015 7:18 pm

Uživatelský avatar
embo
Příspěvky: 887
Registrován: stř led 14, 2009 4:14 pm
Bydliště: BRTNICE-OPATOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jestli tomu dobře rozumím, tak v Kolíně jsou funkční vysokorychlostní váhy a po průjezdu vám za čas přijde flastr? Nebo tam váží na těch jakoby odpočívadlech na obchvatu klasickejma nápravovejma váhama?
Dříve MAN teď Slepice R420,R450
pát led 09, 2015 11:04 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vysokorychlostní váženi je zabudovany v silnici pri výjezdu z Kolína směr TPCA u hřbitova v Sendražicich.( teda jestli to není tajný) :roll:
pát led 09, 2015 10:49 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti