Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
mirra3
Příspěvky: 12
Registrován: pon srp 20, 2007 6:40 pm

EEG,psychotesty,atd.

Příspěvek

Ahoj,zdravím všechny na foru.
Chtěl jsem se jen zeptat jak to vypadá na těch testech+EEG,jestli dělají nějaké problémy nebo je to jenom formalita (nerad bych narazil na někoho,kdo si bude na mě dělat kariéru :wink: ).Dík
stř srp 22, 2007 9:26 pm

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No já jsem problémi neměl a psicholožka dokonce občas i někomu poradila ale museli jsme být ukáznění a nezlobyt (už toho měli taky dost) no a když jsem se s ní potom bavil tak prý to většina lidí udělá pokud člověk není psichopat no a neuroložka to byla moc pěkná a také příjemná paní :wink: a s EEG nic neuděláš jen si na dvacet minut lehneš. Nevím dle mého názoru záleží na člověku se kterým to budeš dělat ale myslím že nemají potřebu nekoho dusit páč jim projde rukama tolik lidí :D
čtv srp 23, 2007 7:24 am

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je to ruzne, zalezi na koho narazis, u nas prosli neschopni ridici bez problemu a ridic - profik - jezdi jen cizinu skoro neprosel.
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
čtv srp 23, 2007 7:27 am

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Bohousek1 píše:Je to ruzne, zalezi na koho narazis, u nas prosli neschopni ridici bez problemu a ridic - profik - jezdi jen cizinu skoro neprosel.

Chystám se k tomu.... ale nevim nevim ....občas si připadám divně...
pát srp 24, 2007 3:31 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Já si připadal divně akorát u naší hasičské psycholožky - dodnes nechápu, jaktože není zavřená někde k klecovém lůžku - ta ženská není normální :alien:
pát srp 24, 2007 3:48 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Povidej přeháněj co Ti provedla....?
pát srp 24, 2007 3:58 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

No když nám před časem přijela poskytnout "psychosociální pomoc" na stanici potom, co se nám oběsil kolega, málem jsme jí museli zavolat záchranku, protože nějak nerozdejchala hasičskej humor... Pak tam byla ještě jednou jen tak a ujela po deseti minutách... Na to, že je to psycholožka HZS a měla by pomáhat i u hromadných neštěstí dost smutný jev... Když k ní někdo jde na vyšetření, děsí se, aby ho nevylili z práce, ona je nevyzpytatelná a úplně neschopná... Říkáme jí - jak jinak - Kudláková.
pát srp 24, 2007 4:07 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

dobrý tak k ní pscho dělat nejdu..... :o :oops: :wink:
pát srp 24, 2007 4:19 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Ahoj všem.Já už mám za sebou obojí.K psychotestům jsem už tady někde něco psal,teď si nevzpomenu do jaké rubriky.Na EEG jsem byl minulou sobotu a jak už tu bylo řečeno,trvá to nějakých 20 minut,nasadí Ti gumovou čepici s nějakými čidly,připojí Tě na VAG :lol: a pak jen ležíš.Občas Ti řekne ať dýcháš zhluboka pusou,pak nosem,pak pro změnu ať nedýcháš a nakonec Ti před zavřenýma očima bliká taková lampa,něco jako stroboskop (asi jakej máš předstih).Bliká to různou intenzitou a rychlostí,zažil jsem i příjemnější věci ale o nic nejde.Akorát ten gel co Ti nakydá pod ty snímače nejde pořádně umýt,člověk paqk vypadá jako by se vrátil z buzerantské párty :lol:
pát srp 24, 2007 7:26 pm

tommas
Příspěvky: 67
Registrován: ned zář 03, 2006 12:57 pm
Bydliště: Děčín

Příspěvek

Ahoj,co si myslíte o tom jestli ty zdravotní testy zrušej nebo ne? Abych je nedělal a neplatil zbytečně.
pon zář 17, 2007 4:43 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

když se ptáš co si kdo myslí , tak asi takhle. tenhle zkorumpovanej stát nikdy nezruší to z čeho má někdo prachy. pouze to budou dělat specializovaný pracoviště a za ty razítka někdo těžce zaplatí. takhle to vidim já . platit, platit , platit, platit...................................

a tohle téma tu skutečně někde je už jsme tam všelico popisovali
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pon zář 17, 2007 6:11 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

mates píše:když se ptáš co si kdo myslí , tak asi takhle. tenhle zkorumpovanej stát nikdy nezruší to z čeho má někdo prachy. pouze to budou dělat specializovaný pracoviště a za ty razítka někdo těžce zaplatí. takhle to vidim já . platit, platit , platit, platit...................................

a tohle téma tu skutečně někde je už jsme tam všelico popisovali
jedna veliká banda :savle:
pon zář 17, 2007 6:48 pm

1180
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 27, 2007 4:51 pm

Příspěvek

EEG - v pohodě, nijak to neovlivníš, takže nemá smysl se stresovat.
psychotesty - nic těžkýho, blikají barevná světla a ozývají se vysoké a hluboké tóny a ty musíš zmáčknou správnou barvu nebo správný pedál, postupně se to zrychluje. potíž spočívá v tom, že máš jediný pokus. když nebudeš mít den a třeba to neuděláš, tak ti řeknou nashledanou za rok
neurovyšetření - z větší části je to založeno na otázkách, takže prostě nepřiznáš, že pár lidí v rodině má epilepsii, nebo že ztrácíš cit v noze
Nejkrásnější pohled na svět je přes hvězdu Mercedes-Benz.
čtv říj 04, 2007 6:01 pm

mirra3
Příspěvky: 12
Registrován: pon srp 20, 2007 6:40 pm

Příspěvek

Dík za odpovědi,vyšetření mám za sebou a je to tak,jak jsi to popsal.
čtv říj 04, 2007 9:23 pm

Uživatelský avatar
Levisek
Příspěvky: 34
Registrován: čtv říj 04, 2007 1:12 pm

Příspěvek

poradte nekoho, kdo dela psychotesty v brne

uz jsem našel http://www.neurops.eu/
pon říj 08, 2007 11:14 am

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti