Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

tak od 1.1 16 je to v platnosti. Nevím jak to zaměstnanec očistí, když práce ve výšce 4m by se měla provádět dle BP jen jištěním a snad možná nelze vůbec provádět.Rampy u silnic nikde, co na to česmad a ostatní dopr.odborníci?
sob led 23, 2016 9:47 pm

Uživatelský avatar
Matlafousek
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 11, 2011 8:56 pm
Bydliště: Valachy

Karel 334

Příspěvek

Zahlíd jsem někde na netu (můžu na přání poslat i odkazy, ale asi bych to delej hledal :D ) vyjádření od samotného ministerstva dopravy a podobných "ctihodných" institucí. Všechny ve smyslu: "Nás to nezajímá, je problém zaměstnavatele zajistit k tomu dostatečné podmínky." Tož tak nějak. Já osobně začínám šichty kolem 4 ráno, na buse to těžko okřápu zevnitř a než na to začne zabírat topení, tak mám ranní várku odvozenou a dávám si šlofíka na pětce :lol: Rozhodně ale nehodlám dělat hrdinného stachanovce s žebříkem s vědomím, že když z něho padnu na hubu, pojišťovna vyplatí leda kulový a ještě budu poslouchat blbý kecy, že jsem tam neměl lízt.
Karosa mi umřela, dali hnuSORku ... hnuSORku mi sebrali, dali Yutonga ... Yutonga sebrali, nedali nic ... já se na to můžu tento, koupil jsem si raděj Scenica aby bylo aspoň za volantem to samý, co na kapotě
sob led 23, 2016 10:16 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

naši vládní kokoti jsou " velmi chytří" ..... ale na řidiče se můžou vysrat , ten ať se třeba zabije že ??? :savle: seru na ten čuráckej předpis a mám je v píči

https://www.youtube.com/watch?v=1ZNi2YnaiR8

https://www.youtube.com/watch?v=gmoNSxNbDPA

a jiných vychytávek je mraky ... ale to stojí prachy že ??? to by politický vymrdanci nesměli krást jako straky kurwy zasraný....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 23, 2016 10:28 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

u jednoho němce jsem viděl vzduchovej vak mezi plachtou střechy a příčkama, bohužel ne v akci
ned led 24, 2016 11:01 am

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

venca R

Příspěvek

Jj, je to taková dlouhá nohavice mezi příčkama střechy a plachtou. Ale taky jsem to zahlíd jenom nepoužitý. Nevím jestli se to nafoukne a led sjede na boky nebo se to fouká večer a na šikmý střeše se voda nedrží a nezmrzne? Protože jezdit s tím nafouknutým asi nemůže kvůli výšce, ne?
Prostě spokojenej řidič kamionu.
ned led 24, 2016 2:10 pm

Uživatelský avatar
Matlafousek
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 11, 2011 8:56 pm
Bydliště: Valachy

Medvěd_09

Příspěvek

Nafukuje se to na stání, aby stékala voda pryč a nedělal se led. Dřív měly plachty šikmé střechy běžně, pak se někomu zdál dobrý nápad udělat rovnou střechu, aby se pod ni víc narvalo a včil můžem znovu vymýšlet dávno vymyšlené :roll: Celkem by mě zajímalo, kolik ta nafukovací žížalka stojí, bo pochybuju, že by se dopravci mohli kolektivně přetrhnout, aby tím auta dovybavili. Leda si to koupit za svoje.
Karosa mi umřela, dali hnuSORku ... hnuSORku mi sebrali, dali Yutonga ... Yutonga sebrali, nedali nic ... já se na to můžu tento, koupil jsem si raděj Scenica aby bylo aspoň za volantem to samý, co na kapotě
ned led 24, 2016 2:32 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Já jsem si alespoň zvednul plachtu takto, ještě to protáhnu do boku-
Obrázek
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
ned led 24, 2016 5:06 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
úte led 26, 2016 11:21 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Kuntik - keby len pisali, ale tie komentare pod tym.. :savle: :wacko: :wall:

http://www.novinky.cz/diskuse?id=431030 ... ectionId=8
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte led 26, 2016 1:06 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

Naposledy upravil(a) sof dne čtv kvě 16, 2019 10:01 pm, celkem upraveno 2 x.
úte úno 16, 2016 6:03 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

a kolim těch ramp na každým parkovišti bude? Ráno mezi 5 až 8hod. odjíždí skoro všichni. uklid trvá hodinu a na place bude 30 souprav. :lol:
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
úte úno 16, 2016 6:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů