Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

clovek
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 13, 2013 5:34 pm
Bydliště: domov

Příspěvek

Karel334, to ukáže čas. zatím jsem odešel z dopravy, jelikož nemíním dělat za ty ušmudlaný prachy za který si někteří libují. Jo, základ a diety, to je terno. Dělám 8-9 hodin denně, mám 20 brutto a do dopravy se vrátím až budou odpovídající mzdy.
johnyyjohn, nejsem bezchybný, ale znám svou cenu. A pokud by ji znali všichni, tak to v dopravě nevypadá, tak jak nyní.
pát dub 24, 2015 8:58 pm

Romeousek
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 04, 2015 11:53 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

Johnyyjon takhle nějak to vidím i já. Jít na pracák a žít jen z dávek ale nechci a střílet se zatím nehodlám :D Mám svoji hrdost. Já na tohle jen stručně odpověděl v tomhle vlákně ,protože mě naštvali komentáře ve stylu "já bych takového taky nechtěl" nebo "stejně by kradl naftu". Když to nechá někdo dojít tak daleko a skončí v pasti ze ,které se jen tak nevyhrabe a kdo ví jestli vůbec ,tak je opravdu vůl jak psal Clovek. Lidé jsou ale omylní a chyby děláme všichni. To ale neznamená ,ze si takový smolař nedokáže vážit práce nebo ,že okráda zaměstnavatele který mu dal šanci se ukázat. Spíše naopak. Je to asi v lidech.
pát dub 24, 2015 9:36 pm

johnyyjohn
Příspěvky: 34
Registrován: pát zář 17, 2010 7:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Romeousek

Oni si tihle lidé myslí, že na ně exekuce nemůže. K té ale může každý přijít ani neví jak. Známý bohužel zavinil nehodu v tom, že v noci srazil neosvětlenýho cyklistu. Poliši dali vinu jemu pro nepřizpůsobení rychlosti....atd. cyklista ho žaloval pro náhradu škody, bolestný, hospitalizace a pod.. Kámoš na to samozřejmě neměl protože se jednalo o velkou částku. Tak mu udělali exekuci, rodičům u kterých bydle sebrali barák a ještě to bylo málo. tak jezdí na MKD a je rád, že může nějakým způsobem dluh umořovat.
Když by ho nikdo nezaměstnal, tak už by to bylo na provaz. A o to se může stát každýmu a kdykoliv. No a o tom to je.....
pát dub 24, 2015 11:08 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

Tak prvně neměl celou vinu nechat na sobě, když na tom kole jel neosvětlený blbec...
a za další se taková škoda snad řeší s pojištění motorového vozidla ne?
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
sob dub 25, 2015 10:24 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2143
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zas nemůžeš věřit úplně všemu, co tu kdo napíše. Řešení té situace je poněkud zajímavé...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob dub 25, 2015 11:40 am

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

Romeousek
Jo,máš pravdu.Dělal jsem soukromně přes 20 let dopravu.Pak jsem to rozprodal a dělám rádiovku.Taky mě dostihly ještě nějaký kostlivci ze skříně.Všechno jsem poplatil.Důležitý je vědět sám před sebou,že prachy o který tě škubou jsou dluhem jen z mála procent-zbytek je naopak bezostyšná zlodějina soudů a exekutorů.Nad tím by měli lidé odplivovat.Ty víš že jsi třeba radši zaplatil naftu,mzdu lidem,než splátku na pojistku,nebo židáckej odvod státu.Pokud jsi v tomhle před sebou zůstal rovným chlapem,na to co kecaj mluvkové co znaj svojí cenu,se prostě vyser..... :D
Kde byli a jsou soudy a exekutoři když jsme je potřebovali a neplatili nám za přepravy?To nešlo to,nemohlo se vymoct ono....Ale z malýho udřenýho blbce s baráčkem a nějakým majetečkem se to vyklepe snadno než z velký firmy.To se dá na malý pohledávce pěkně napakovat.Poslat dopísek s upomínkou a chtít za tu ,,dřinu" tři,šest,nebo i deset tisíc atd.
A v průseru se může octnout každej,než se naděje.Vzpomente si na případ pana soudce Berky z UL.S pomocí pár týpků na základě falešných pohledávek připravil nejednoho fabrikanta o podnik,statkáře o grund a navíc je uvrh do exekucí.Ty lidi se nikde nedovolali o pomoc.A co jim kdo vrátil?Kdo je odškodnil?Kolik neštěstí se stalo?Těch lidí co přišlo a práci-a taky třeba spadli do exekucí.A ,,pan soudce "strávil jen noc ve vazbě a vše šlo jako vždy do ztracena.......
TTN
pát kvě 01, 2015 5:48 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2143
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Exekuce

Příspěvek

Pecka, hned jsem si jich pár sjednal
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pon srp 28, 2017 5:14 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Exekuce

Příspěvek

na virtuálku ti taky nemusí vydat koncesi a ještě větší je problém s přihlášením na DPH
čtv říj 04, 2018 8:02 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti