Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Exekuce

Příspěvek

Dost casto se setkavam s pozadavkem dopravcu,ze nechteji ridice co ma jednu nebo vice exekuci.Muze mi nekdo z dopravcu,ne ridicu,osvetlit tuto skutecnost?
sob úno 14, 2015 12:31 pm

delivio

Příspěvek

Není důvod,aby exekuce měli samostatné vlákno.Dej to sem
http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=286&start=5445

Pokud máš řadu dotazů,bylo by vhodné to psát do svého vlákna, nebo dohledat již existující vlákno, které se hodí na tvůj dotaz.
sob úno 14, 2015 12:39 pm

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Příspěvek

Samostatné vlákno exekuce zde na webu není.Nemám otázky či dotazy.Zajímá mě jen ten jeden konkrétní který jsem tu zadal.
sob úno 14, 2015 2:18 pm

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

splintet1 - je to většinou z důvodu náročného zpracování mezd a složité administrativy s tím spojené.
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
sob úno 14, 2015 2:29 pm

delivio

Příspěvek

Už se to zde někde řešilo.Odpovím ti jako řidič......je to administrativní zátěž pro dopravce a to v takové míře že si musí hlídat přeposílání financí, které jsou nutné k uspokojení exekučních řízení, nebo věřitelů. Zájmem dopravců není hlídání finanční gramotnosti,povinných odvodů nad rámec zákona u fyzických osob (řidičů), ale zcela jiná činnost.
Stačí ti to? Dopravci ti odpoví v podobném směru.
Laicky řečeno je to to samé, jako by jsi ty hlídal, aby měl soused zaplacené všechny povinné odvody, poukázky,složenky atd.Taky tě to nebude zajímat a bude mít jen práci navíc.
jinak platí co jsem psal předtím
sob úno 14, 2015 2:30 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Duvod?

Jediny! Ze takoveho cloveka ktery ma ten nejaky skraloup, jako treba je i exekuce, tak uz ta nase vazena spolecnost takoveho cloveka ani za cloveka nepovazuje, tim padem takovy clovek je odepsany!

Jinak firmy takove lidi nechteji, nakolik exekutori jsou doterny a tak jim chodi vyhledavat dluzniky do firem a jim tam zneprijemnuji zivot! Co nikomu neni potreba resit cizi problemy!
Takze asi tolik proc!
sob úno 14, 2015 2:30 pm

romus145
Příspěvky: 881
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

je dluh a dluh. Ano chtěl bych si nechat operovat třeba oči, ale nemám prachy tak si teda už pučím. Splácím, splácím a není důvod mít exekuci na krku. Ale může se stát cokoliv, že. Ale pořád je to menší procento lidí než jiní.
Další důvod je drtivá většina dementních lidí co si půjčí na vánoční dárky, na dovolenou. Ale protože úroky skáčou a nemají na splacení tak si vezmou další splátku a splácí tím tu předešlou. Pak jim chodí exekutoři do baráku. Takových lidí z praxe znám dost, že ani se 40tis měsíčně neuměli hospodařit. A abych řekl tak popravdě bych člověk s exekucí taky nezaměstnal, je to velké riziko. Jednak jak řekl Arktik exekutoři je pak nahání všude možně, ale další riziko je takové, že Franta co dluží 20klacků a jdou po něm exekutoři tak se bude snažit nějak rychle schrastit prachy. Takže když už půjde na kamion tak bude čórovat naftu. Takový lidi to většinou nemají v hlavě v pořádku ono mít půjčku je jedna věc, ale splácet je věc druhá. A jedna věc je snažit se jí splácet a né na to prdět
sob úno 14, 2015 2:51 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Nafta se kradla od nepameti, co je ridic ridicem, a auto ma nadrz, tak se nafta kradla furt! :lol: Takze dneska toto uz je jenom vymluva dopravce! Nafut kradou vsichni bez ohledu maji nebo nemaji exekuce!
Ja jsem v tom uz tak rozjetej ze si stahuju naftu ze svy vlastni tatry! :lol: Kdyz to tak reknu! :lol: A jako dopravce, kdyz se neumim uhlidat, tak mam smulu jako ridic!

Obrázek Obrázek

Se jedna o to ze ten dopravce nevi kolik ten ci onen ridic zamestnanec ma tech exekuci, a je fakt ze nekteri jsou umelci a maj toho dej panbuh a tak do te firmy pak ti exekutori chodi jak lidi do marketu po vanocich na vyprodeje!
A ono to tak nejak i kurva otravuje!
sob úno 14, 2015 3:23 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

No stojí to nějaké peníze za učetní navíc.Furt chodiš na poštu jak blbec pro pohledy s pruhem a pak jim píšeš taky s pruhem že za dotyčného platíš jinejm a nic nedostanou bo minum mu sebrat nemužou.To všechno krát několik zaměstnanců,je to opruz ale dá se to přežít do doby než přijedou dvoumetrová hovada z Jeseník,vlezou do domu kde je sídlo firmy a začnou obtěžovat vaši sedumdesátiletou matku.To všechno za to že zaměstnáváte lidi a řádně vše platite.Pak se dopravcum nedivte.
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
sob úno 14, 2015 3:51 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pát dub 24, 2015 11:16 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned úno 15, 2015 9:23 am

Romeousek
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 04, 2015 11:53 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

Tak teď trošku pohledu druhýma očima. Já jsem podnikal a asi nejsem ten správnej podnikatel s vilou a bmw. Mě zbyli jen dluhy a oči pro pláč. Nic méně jsem vše ukončil a nechal se zaměstnat. Mám spoustu exekucí ve stylu 2500kč nezaplacená pojistka +2600 soudní výlohy +21000kč odměna exekutora. Suma sumárum asi 1,5mega které ročně roste o 7%. Kdo umí trošku počítat zjistí ,že kuli mizerným zákonum v čr a laksní vládě je tohle problém na hodně dlouho a člověk se buď zastřelí nebo to začne házet za hlavu a jezdit s kamionem ,protože minimální mzdu a diety vám nikdo nevezme. To ale neznamená ,že jsem špatný člověk. Jezdím 3roky a zaměstnavatel využívá mého problému, tak dělám za pár korun holku pro všechno. Skáču mezi kartovým a kolečkovým autem a kolečka pak zahazuju. Nocuju v autě když čekám na nakládku a nic za to.Vozím přeložené auto, protože šéf to má prej lépe placené atd. Nikdy mě ale nenapadlo mu krást peníze nebo naftu nebo mu jinak škodit. Jsem rád ,že mám práci, tak makám jak šroubek k plné spokojenosti a ani nedutám ,protože se snažím uživit rodinu. Neházejte všechny do jednoho pytle.
sob dub 18, 2015 9:50 pm

clovek
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 13, 2013 5:34 pm
Bydliště: domov

Příspěvek

Romeousek, možná nejsi špatný člověk, ale jsi vůl co to v dopravě taky kurví.
ned dub 19, 2015 7:07 am

Karel334
Příspěvky: 1601
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Nestrádá hlady o to jde.Hej ČLOVEK co ty jsi v životě dokázal???
ned dub 19, 2015 9:54 am

Romeousek
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 04, 2015 11:53 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

V dopravě taky?? Tak o tom nic nevím :D Asi nejsem takovej profi řidič jako člověk :D :D
ned dub 19, 2015 11:10 am

johnyyjohn
Příspěvky: 34
Registrován: pát zář 17, 2010 7:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

clovek

Příspěvek

Romeousek, možná nejsi špatný člověk, ale jsi vůl co to v dopravě taky kurví.
------------------------------------------------------------------------------------------

clovek, ty jsi teda super člověk. A naprosto bezchybnej. A co jako má Romeousek dělat? Má přepadnout banku, benzínku nebo zatřelit sebe? Když za celý jeho problém stojí hlavně to, že neokrádal na daních, byl bílej a snažil se nebýt závislí na státu? To víš... cikán nikdy nebude beznomovec a nebude mít nikdy ani exekuci.
pát dub 24, 2015 7:42 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti