Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

ještě nám řekni kam nastupuješ ať víme kam ti nejchytřejší chodí jezdit
čtv pro 17, 2015 2:57 pm

Stanik70
Příspěvky: 63
Registrován: stř úno 12, 2014 8:27 am
Bydliště: Země krále Chachara

Příspěvek

Romus,projevil jsi se tady dvakrat,dve nesouvisle vety,podle kterych usuzuji,ze budes jednoduchy vesnican a ty chces komentovat moji uroven inteligence?No budiz..

Libi se mi,jak jste vsichni tak spravedlivi,myslite na mou rodinu i na tu pani s kocarkem,kterou asi brzo,totalne unaveny,prejedu a pak jeste nekolikrat..mam rad,tyhle vase pokrytecke nazory..a ted vazne,jak tezke je pro vas cist?Lopaty,neptal jsem se na vase nazory a pivni kecy,ale uz si na to zvykam.Pokud nemate odpoved na otazku,nebo pokud ji nerozumite,zeptejte se nekoho at vam s tim poradi a vysvetli vam,kdy se projevit a kdy drzet hubu..
Chovate se,jako bych svindloval nekolik let,udelal pruser a ted volam o pomoc..byla to jen otazka na vec,se kterou nemam zkusenost..
čtv pro 17, 2015 3:33 pm

Uživatelský avatar
ostrovak
Příspěvky: 96
Registrován: čtv zář 09, 2010 3:10 pm
Bydliště: Ostrov KV

Příspěvek

Pánové dejte sem vaše zkušenosti (jako co jste slyšeli od jiných řidičů) a ať si udělá obrázek sám co ho čeká . Nějaké osočování a urážení ukazujete jen svoji inteligenci .

Kód: Vybrat vše

http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/podvodnici-jezdi-na-cizi-karty-ceka-je-tucna-pokuta-20140603.html

Kód: Vybrat vše

http://www.auto.cz/ridici-kamionu-jezdi-casto-bez-odpocinku-i-16-hodin-v-kuse-82216
čtv pro 17, 2015 4:26 pm

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Stanik70 - zaměstnavatel se na tebe vykašle. Nemá to cenu riskovat problémy. Nedávno jsme řešili umrtí řidiče kamionu v zahraničí a dopravce nechtěl ani zajistit a zaplatit převoz těla zpět do ČR. A pro takové dopravce ty chceš riskovat?
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
čtv pro 17, 2015 4:41 pm

Malča
Příspěvky: 126
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:00 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

ostrovak dobřě jsi to napsal :thumbud: romus145 :down: každopádně jízdu na cizí kartu neschvaluji.
čtv pro 17, 2015 4:48 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

Taky sem párkrát jel přes. Do školy vstávat na praxi v 5 ráno dojít ve 2 a ve 3 sem letěl do Tetčic pro vyvážečku. Odtud za Liberec tam složit a pak k Benešovu naložit Robur a pak do Velkých Pavlovic a pak dom. Byl sem zmačkaný jak hajzlpapír a usínal, dovolenkový papír sem si napsal rukou po cestě když sem dával nové kolečko, to sem ještě nevěděl, že to musí být psané na PC. Další zkušenost byla ta, že jsem jel nakládat stroj do lesa cca ve 12hodin, kamionu odešlo dobíjení tak se opravovalo a já se dostal domů až večer. Ráno sem vyrazil a vezl sem druhého řidiče, který pak ale jel domů na Slovenko osobákem. Na místě skládání Lichkov u Polských hranic nastal problém při sundávání kdy udělal strojník chybu. Tam bylo zdržení 4 hodiny. S kolegou sem se střídat nechtěl protože s kamionem jel naposledy před 10 lety a neměl ho v oku a sám mě řekl, že jestli to zvládnu tak ať jedu, že když bude nejhůř tak se vystřídáme. U Svitav mě začala padat hlava, ale dalo se to. Tuším, že u Blanska sem aspoň co si tak pamatuju mě padla hlava už úplně ale díky bohu zamnou jel náklaďák a ten zatroubil a to mě probralo, tak nějak mě to říkal Luboš co seděl vedle mě. No pak už začalo svítat a bylo to dobré to mě probralo. A od Brna domů sem to už zvládl. No každopádně klepal sem se jak ratlík a cesta vůbec neubíhala ba naopak. Paradoxně den předtím sem se pohádal doma s mamkou a tak nějak sem si uvědomil, že už mohlo být po nás. Díky, ale tohle už zažít fakt nechci. Pokud mě teďka vezme únava tak si lehnu a pak až pojedu dál. To mě ty peníze za to fakt nestojí. Švindloval sem pořád, hlavně když byla potřeba vozit dřevo. Měl sem normálně v autě papíry o dovolené s razítkem a podpisem a jen sem si doplnil datum a čas a svůj podpis, fakt díky ale tohle už nikdy. A navíc když si vzpomenu jak mamky spolužačka takto přišla o své dvě vymodlené děti kdy jim Polák co snad týden nespal rozstřelil auto, není to nic příjemného. Neříkám poposkočit někde z fabriky ven na cizí kartu, ale jet takhle po silnici tak si blázen.
čtv pro 17, 2015 5:14 pm

Stanik70
Příspěvky: 63
Registrován: stř úno 12, 2014 8:27 am
Bydliště: Země krále Chachara

Příspěvek

To uz je jina debata..ja v zamori lital sedm let 20hod denne,tak vim,co to obnasi..tady jde udajne jen o nejaky ten dojezd,prejezd,ne o nonstop kvuli vydelku.Firma mi potvrdi nejake veci pro urady,proto tam jdu,samozrejme,pokud to bude neunosne,pujdu o dum dal..nechtel jsem,at se tady navzajem urazime a stekame po sobe :wink:
čtv pro 17, 2015 5:43 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

tak ono furt je zažité a furt to je, že jsou lidi co valí na magnet po dálnici a vůbec je to nesere že, rovnou na parkovišti tam lezou a dávají to. Je to tvůj boj, něco podobného mě říkal pan Zeman v Japu v Brně, díky ale nechci. Aspoň to řekl na rovinu. Může ti to takhle vycházet rok, ale nebo tě taky můžou čapnout hned druhý den. Mě by to za to nestálo, ale každý svého štěstí strůjce.
čtv pro 17, 2015 5:50 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Stániku...čt prosinec 17, 2015 4:33 pm : Chovate se,jako bych svindloval nekolik let,udelal pruser a ted volam o pomoc..byla to jen otazka na vec,se kterou nemam zkusenost..
čt prosinec 17, 2015 6:43 pm: ja v zamori lital sedm let 20hod denne,tak vim,co to obnasi..

:think:

Vážně věříš tomu, že zaměstnavatel, který tě nutí do takovéhoto přímého porušování zákonů, je takový charakter, že se tě v případě jakéhokoliv průseru zastane? :roll:
čtv pro 17, 2015 6:23 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

http://www.novinky.cz/krimi/385867-ridi ... adani.html
Aby jsi to nemusel číst celé, přečti si poslední odstavec jen. Tam je odpověď na tvoji otázku. A zkus se zeptat šéfa, zda ti přiveze tu kauci celou, aby mu nestálo a nevydělávalo auto. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv pro 17, 2015 7:40 pm

Rob82
Příspěvky: 235
Registrován: úte říj 15, 2013 6:11 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

Romus145 - nic proti tobě nemám, ale nelíbí se mi když tady mladej sopel, kterej nemá nic naježděny nadává starym chlapum do dementů. Trochu pokory by to chtělo :wink: .
A k těm předtištěným papírům s razítkem a datumem dopsanym rukou - no nevím - policajti a celníci by z tebe měli radost.

Stanik70 - ať máš s tím budoucím šéfem jakýkoliv závazek, tak se na to vyser. Taky jsem dřív lítal se sklopkou bez karty a na dvě karty (kolikrát skoro 700 km kolem komína s pískem), ale aji když nebyl naštěstí žádnej průser, tak už bych do toho nikdy nešel. Teď po tym hodně jdou, a nechtěj platit toho flastra, co za to je.
čtv pro 17, 2015 8:07 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

Rob82

Taky jsem dřív lítal se sklopkou bez karty a na dvě karty.... a ještě k tomu přetíženej jako kráva....... :D
čtv pro 17, 2015 8:26 pm

Rob82
Příspěvky: 235
Registrován: úte říj 15, 2013 6:11 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

Jo, tak přetížení jsme jezdili tak max o tunu možná dvě. Nejhorší bylo, když mě v Přerově na celnici stáhli na váhy a já jsem měl prázdnej tachograf :roll: . Kua to byl pocit, kterej už nechcu nikdy zažít :D . Váhu jsem věděl, že mám dobrou, ale sralo mě, že nemám kartu v tachografu :pray: . Naštěstí šli jenom po těch váhách.
čtv pro 17, 2015 8:55 pm

BUBENIK
Příspěvky: 532
Registrován: čtv dub 29, 2010 5:34 pm
Bydliště: doma

Příspěvek

Stanik70

:wall: :down:
Pane Tohle není vobyčejnej nákladák To je TATRA

A teď šroubovákem tady to udělátko takhle pošoupneš...no....takhle...no a je to v prdeli
pát pro 18, 2015 12:47 am

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Rob82

Příspěvek

sorry,já vim,že to žádná prdel neni,ale tvůj poslední příspěvek mě fakt dostal do kolen... :valetsesmihy:

"Nejhorší bylo, když mě v Přerově na celnici stáhli na váhy a já jsem měl prázdnej tachograf.."
MAN=(M)ínusy (A) (N)egativa
pát pro 18, 2015 10:51 am

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů