Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Re: jizda ve trech v kabine

Příspěvek

Tak, napr. ja mám v technicaku 3miesta napisane. Renault Premium
sob čer 10, 2017 3:08 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: jizda ve trech v kabine

Příspěvek

pučnages: Já ačkoliv pivo nepiju a lemtání piva neuznávám, tak mě jedno pivo nerozhodí (když si jednou za měsíc příležitnostně dám). Nevím, v Evropě 0 není moc obvyklá a nemyslím si, že by se v těch daných zemích děli na silnicích jatka
Rozhodně je více závažných věcí, co způsobují DN a jsou tiše tolerovány, nebo je na ně sráno... Do osobáků vidíme, a specielně v Praze mi přijde, že pomocí mobilů se osobní auto řidí - a lidi se nestydí mít telefon pod palubkou, ani když před nima jede policejní auto v barvách manšaftu.... Nebo stačí se dívat na jízdní styl rodinné Octavie, která právě vyjela od "McDrive" a její řidič se přehrabuje v pytlíku a loví cheesebruger....
Kriminilizace poobědního piva mi nějak nepřijde normální
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon čer 12, 2017 5:19 am

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Re: jizda ve trech v kabine

Příspěvek

Keby dovolili trebars 0,05°% v krvi tak verim tomu že by to nebolo dobře. Teraz ked je nula aj tak najdu sa vodici jazdiaci so zbytkovym, alebo aj taky co tjedli marhulovy kompot.
Takesto s rychlostou. Naco 130, obmedzit na 100 a havarky na dialnici klesnu na polovicu. A uz
stř čer 14, 2017 3:34 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: jizda ve trech v kabine

Příspěvek

Nebezpečná je nepozornost ne rychlost.
sob čer 17, 2017 7:21 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: jizda ve trech v kabine

Příspěvek

Asi tak. Rychlost nebezpečná sama o sobě není - raději potkám na dálnici auto jedoucí 180, kde se řidič věnuje řízení, než tam potkat blondýnu v SUV co jede 120, a věnuje se telefonu....

A většina nehod se stává nepozorností/nedodržením bezpečné vzdálenosti. Další je nepřiměřená rychlost - ale nepřiměřená rychlost nemá s nepovolenou nic společného
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob čer 17, 2017 7:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kasty a 12 hostů