Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

jako naši politici, bude radit jak se to má dělat, přitom sám odkláněl jak mohl :clap:
pon led 29, 2018 11:36 am

153
Příspěvky: 1144
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne stř led 19, 2022 2:10 pm, celkem upraveno 1 x.
pon led 29, 2018 11:49 am

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Pro 153 , tak tady jsem založil téma o dopravcích a o jejich slušnosti či neslušnosti. :D :cry:
Pár lidí se mi raději na toto téma ozvalo SZ, nechtějí se tady dohadovat s takovými, jako jsi například Ty 153ko!!

Nevím proč, se například Ty snažíš řešit mé firmy, za dobu mé minulé podnikatelské éry, před mým důchodem ? Dávno nepodnikám, chci mít klídek v důchodu. :D
Kromě toho, jsem tu již psal, že já žádnou autodopravu jsem neměl !
Plácáš tady, něco o doložení o mém podnikání. Dokládej si co chceš, je mi to naprosto jedno !! Nemám co skrývat a za co se stydět. Nikoho jsem neokradl.
Nic jsem neodkláněl, jak tady mele Vašek.
Nikoho jsem nedřel, jak tady psal další chytrák. :D
Kromě toho, u mě nikdo nedělal nějaké 13 - 15 hodinové směny a za základ !!! Jako je tomu bohužel často u kamionů. :cry:

Vyvrcholením Tvé přehnané aktivity 153ko je, hledat v inzerci a plácat něco o přítelkyni.
Tady je kopírovaný originál z inzerce:
Hledám: Kamarádku či kamaráda , jízdy na kole přírodou ...........
Vloženo: 30.12.2017, 16:19h
Lokalita: Tábor


Sice nevím,co Tebou uvedená informace tady má co společného se slušností či neslušností u dopravců, na tomto vlákně, ale alespoň si se přesvědčil, že ve volnu nesedím v hospodě a nechlastám pivo !!
Kromě toho, již nikoho na kolo nehledám, protože již mám !! Tedy Ty či Tvá žena, máte smůlu, je obsazeno !! :D

Kromě toho, ještě každoročně dávám dohromady 10 člennou posádku, na námořní jachtu, také na 14 dní. Tentokrát na souostroví Lipary. Ale Tebe rozhodně na loď nevezmu !! :dance:

Také dávám dohromady lidi, na příští zimu, jedeme obytným autem na celou zimu do Řecka, nebo Španělska. Tak hledej v inzerci, šmudlo ! :D

Jsem přesvědčený, že Ty nejsi řidič, ale nějaký potrefený dopravce, mým tématem tady o dopravcích a nemůžeš to překousnout. :D :dance:

Tak tedy já si udělám čas a najdu si zase Tebe. Za označení 153 se nelze schovat !! :shock: Není to anonymní. :doh: :dance:

tak se měj 153ko :hand:

Přikládám foto, jak mě vítají na Kubě děvčata. Tam Ti doporučím jet, tam je jiná přátelská atmosféra ! :D :dance: :hand: :housle:


Obrázek
Naposledy upravil(a) jeď bezpečně dne stř led 31, 2018 8:32 am, celkem upraveno 1 x.
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
úte led 30, 2018 8:34 am

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

jeď bezpečně,
Správně to je anonymní, viz.: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.p ... ani=prefix

Nebýt těch dvou vlajek v oknech za vámi, tak bych si tipl spíše na Litvínov než Kubu :D
úte led 30, 2018 6:19 pm

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Der Sankte, děkuji za poučení. Hrozně se omlouvám, čitatelům těchto stránek. Opravdu to je má nehoráznost, na těchto stránkách se dopustit takové fatální chyby ! :oops: :cry:
jsem rád, že to čteš a prohlížíš pečlivě.
Tak alespoň nějaké foto, mé relaxace, pro ulehčení tématu.

Slávek

Obrázek

Obrázek
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
stř led 31, 2018 7:50 am

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Někdo si zde spletl vlákno, možná forum. Tady je to o nákladní dopravě, ne o letadlech a romských děvčatech.
stř led 31, 2018 8:55 am

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

tak ho někdo konečně pochvalte jak se má, jak je šikovnej
stř led 31, 2018 10:45 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

vraťme se k tomu platu, vždyť ono je to tak jednoduché: kdybych měl zaměstnat řidiče jako že nechci, tak určitě ne v dnešní době stylem, hele tohle je páska a zbytek do ruky, páč chápu že máš svoje trable a pro mě je to celkem výhodné. Ale...svět není černobílý a neštěstí nechodí po horách, ale po cestách. Při první příložitosti !!!!, kdy dojde na průser a dostaneme se do lehké konfrontace, je majitel vydíratelný, a to vždy!!! Utahují se šrouby a jestli chce někdo rychle skončit nebo se pořád hádat s šoféry, tak do toho. Ekonomika autodopravy je v totálním rozkladu a poloha majitel šofér stojí na hlíněných nohách jakéhosi kamarádšoftu na bázi symbiózi, tohle ale není profesionální. Na druhou stranu mě jako solitérovi to vyhovuje, postupně jak větší odstavují vozy já sbírám ty kšefty, akorát mě to stojí energii vysvětlit zadavateli, že ten chuj co mu to jezdil před tím za guláš už má na hrobě :?:
pát úno 02, 2018 5:14 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Jeď bezpečně: to jak ses zmínil o tom, odkud berou dopravci peníze na výpatu "bokem", tak by nutně nemuselo jít od účetní podvod v případě, že by majitel bral peníze ze zisku (záloha na tantiemy jednatele), ty zdanit a zbytek vyplácet řidičům měsíčně jako dar, ale kolik autodoprav má v rozvaze zisk, že? Takže tyto peníze jsou vykryty fiktivními doklady (servis, nafta atd). Jedná se o klasický trestný čin krácení daní, (boužel výplata pro řidiče bokem není omluvou v případě daňové kontroly) no a pokud to za 5 let udělá nějaké mega, tak to dokonce smrdí teplákama a náhrada škody nejde za sro, ale za FO jako jednatel, čili totální likvidace jedince a jeho rodiny. Teď mám jednoho ptáčka co mi dluží a až zpětně jsem zjistil že jede na bílého koně...to je vrchol, že i v dnešní době lze založit autodopravu na bílého koně se vší legislativou co k tomu patří, no vychutnám si ho !
pát úno 02, 2018 5:58 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

A dělat falešný faktury v dobách kontrolního hlášení je vůbec možné?
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
pát úno 02, 2018 8:51 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Asi ne , finančák faktury páruje ( kontrolní hlášení)ale že ti někdo nezaplatí to je stále normální
pát úno 02, 2018 10:51 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

jeď bezpečně :
Nevím proč se tady rozčiluješ na uživatele 153,já jsem naopak rád že sem přišel a ukázal nám co jsi vlastně za člověka...
Kážeš vodu,ale dříve jsi pil víno :)

Sám tady nadáváš na podnikatele nehorázným způsobem,ale přitom jsi sám dřív podnikal,obcházel zákony,dělal všelijaké kličky,jen aby jsi z toho vytřískal co nejvíce,dlouhodobě podnikal se "ztrátou",a posílal firmy do likvidace a nečinilo ti to žádné problémy,aby jsi na nás teď dělal ramena se svým důchodem a skrýval své chvástání za "pomoc řidičům" ...

Myslím že o pomoc v takovéhle formě tady moc lidí nestojí,prakticky nikdo a patříš k jedněm z "rozesíračů fora",kvůli kterému se tu akorát lidi věčně hádají.

Pokud vím,výplatnici,která se zmiňovala tuším v jiném tématu,kde ses navážel do ATW a ostatních,jsi stále neukázal,tudíž se musím domnívat že to co tu tvrdíš o svém současném zaměstnání,a výši výplaty na pásce versus odpracované hodiny,je také lež.

Osobně proti tobě nic nemám,ale nepůsobíš na mě jako seriozní člověk,narozdíl třeba od uživatelů do kterých se tu navážíš. Ti tu byli dávno před tebou a ukázali že se umí normálně bavit s ostatními a nevyvolávat konflikty :wall:

Už jen například kvůli tomuhle : Tvrdíš že jsi nikdy žádnou dopravu neprovozoval a neměl,jen bagry...

http://www.venkovskatrznice.eu/krajina- ... av-sro-426

Copak je tam uvedeno za obor činnosti?
Oblast činností: Doprava a přeprava, Nákladní doprava, Stavebnictví :oops:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob úno 03, 2018 12:26 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

@kuntík, no to je zajímavý postřeh, že fiktivní doklady do účetnictví od zavedení kontrol. hlášení je (bude) problém. To se někde projeví a asi bude více slibů ze strany majitele než skutků po odvedení práce. Prostě už bude muset být vše ofiko a to bude pro mnohé problém!
sob úno 03, 2018 4:05 am

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

DriverBrno, Naprosto s Tebou souhlasím.
Vzhledem k současné době, děláš dobře, že děláš sám na sebe a nestojíš o řidiče.
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
sob úno 03, 2018 9:08 am

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

JiRaY, a ty jsi naprosto mimo mísu !!
Za prvé jsem žádné zákony neobcházel.
Černé peníze jsem neměl a nikomu nevyplácel.

A dopravu jsem nikdy neměl a ani bych ji nechtěl. Konečně jsem to tady psal.
A to co tady vyškrabuješ, o údajných činnostech ? To je jenom citace živnostenských oprávnění, tedy možných činností na ŽL. Tedy to co můžeš případně vykonávat. Ale zdaleka to neznamená, že to ve skutečnosti vykonáváš.
Ale některým lidem je marné něco vysvětlovat.

A žádnou firmu jsem nedával do likvidace, tedy do úpadku, že by krachovala, tedy někomu dlužila. Pouze jsem ji nechal zrušit, aby jsem nemusel podávat pravidelné , i když nulové hlášení.
A poslední firmu v současnosti také ruším, jen proto, že nehodlám podnikat do smrti, víš ?
Stejně jsem již léta nepodnikal a užívám si klidu a cestování. A to při podnikání dost dobře nejde.
Tak nevím, co máš Ty a někteří další tady za problém !!

A to mnou založené téma o dopravcích ? Jaké navážení ? To je prostě pravdy a veřejně se to ví. Tak nevím, proč takové překvapení od některých rypáků tady ?

Tedy vy mnozí dopravci. Udělejte si laskavě pořádek a plaťte lidi slušně a legálně, nebo to raději zabalte.

Ještě poznámku, toto téme jsem založil především pro řidiče a zatím tady do mě rejí dopravci. :dance: :doh:
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
sob úno 03, 2018 9:19 am

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů