Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

strap
Příspěvky: 77
Registrován: čtv srp 01, 2013 8:38 pm
Bydliště: valachy

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Jed bezpecne.... Davam ti ve vsem za pravdu pracoval sem ve vice fyrmach a vsude je neco ale pracovat za 11000 hrubeho muze jen magor a pk sme u te dovolene nemocenske ani nemluve chlap sotva leze ale maka proto ze si nemuze dovolit marodit za nic ja mam kazdy rok 3 tydny dovolene v kuse a na vyplate to nejak nepoznem jelikoz mam 1500 na den a to uz je solidni. Ale take nase fyrma nema nouzi o ridice neustale plny stav. Tak ze je na kazdem co snese a kolik mu nadelili rozumu.
sob led 13, 2018 4:18 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

dalo by to na román.... tak souhlas s " bezpečně" ovšem ne bezvýhradný .... poznal sem kurwy, křiváky, šmejdy i solidní pány majitele, kteří byli rádi, že žijou a bincali se od faktury k faktuře .... ovšem málo kde byli vztahy a pod, tak na urovni jako např v DK , N a pod . prostě ta "východní nátura" ojebat , co se dá je zažraná v každým, ať si to připouští, nebo ne ...... ze zkušenosti bych řekl jedno : dovolí si k Tobě jen tolik, co jim dovolíš Ty sám...... a pokud si někdo nechá srát na hlavu , jeho boj .... slušný Fa u nás jsou, ne že ne , ale proč se dělit o blahobyt vícx, než je nutný v jednom případě , a v druhým... přeci nebudu kurwit basu že ??? :mrgreen: a pokud tu chce nějakej dopravce ronit slzy , jak moc je to těžký a jakej je chudák, doporučuji :
1- spočítat si svojí režii ...o kolik jako kus rozháže víc oproti průměru
2- přečíst si zákoník práce ... viz ..přenášení odpovědnosti....
3- pokud na to nemá a jezdí třikrát přeprodaný mrdky za hovno, že nemá ani na gumy..ať se na to vysere
..jistě jednoduše se to napíše .... trh je tak pokřivenej a zdeformovanej že je z toho na blití ..... ale kdo s tou deformací a křivárnou začal že :think: .....přesto i v tý východní kurvárně se najdou solidní a prosperující dopravci ..... stačí se zamyslet .... ..... a dost ... a dobře Vám tak ...bude hůř a moc hůř ... a smát se budem my ...... co kdo zasel, to si taky vyžere ... je na čase postupně ten zasranej chlív vyčistit ...a nejen u nás ..... ale nejsem naivka , to se nestane ...dnes už bohužel ne , ale solidní nakonec vyhrajou .... to je duležitý
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 13, 2018 4:43 pm

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Pro Vaška a karla 334, vážení pánové, rádo by podnikatelé !
Naopak, já mám pro vás dobrou radu.
Pokud neumíte podnikat a neumíte vydělat na solidní autopark, solidní servis, solidní zajištění asistenční služby na trase a solidní výplatu pro řidiče. Řidiči kteří na vás a vaše většinou nepracující a náročné paničky vydělávají, tak vy se na takové zoufalé podnikání raději vykašlete !! :clap:
Přeci se žádný řidič k vám nevnucoval !! Byli jste to právě vy, kdo dáváte inzeráty, hledáte a slibujete řidičům dobrou práci a slušné zacházení a slušné peníze. To všechno přeci jste právě vy podnikatelé, napsali do pracovní smlouvy, kde se oháníte zákoníkem práce, kde garantujete dovoleno, kde na základě zákoníku práce garantujete příplatky za noční, přesčasové, za soboty a neděle za svátky a to vše za dodržování bezpečnosti práce. :shock:

Tak Karle 334 neříkej řidiči, že má skončit, který jen požaduje to, co jim majitel a dopravce sliboval a napsal, podepsal v pracovní smlouvě !!! Co vyčítáš řidiči, že se ohání odborářskými výhodami, vždyť se každý z vás k tomu na začátku smluvně zavázal !!!!! :D :wall: :doh:
Však vám chytráci N E S L U Š N Í dopravci, to martin440 napsal naprosto jasně, sice poněkud razantně, ale na vás zřejmě platí jen velký bič a malý dvorek, že ? :D :clap: :banana:
Tak raději zalez Karle334 někam do koutka a šoupej nohama. Ty budeš jistě jeden z mnoha hnusných parchantů, co ? Ožebračovat řidiče, řidič je pro takové podnikatele pouze spotřební zboží. Použít, zneužít, vsát a odkopnout. Další pánové na řadu, že ?

Tak to tedy ne !! Pokud přijmeš řidiče, který je oprávněně nespokojený, díky mafiánským praktikám, u takových jako Ty, tak žádný vyhazov. Ale hezky koukej splnit všechno, podle zákona, tedy podle platného zákoníku práce, který je oboustranně podepsán !! Pokud tomu takoví jako ty nebudou chtít rozumět, tak máme odbory, inspektorát práce tedy SUIP, soudy. Pokud je řidič pojištěn u pojišťovny právní ochrany, například DAS , ale je jich víc, tak to řidiče nestojí žádné peníze a může to vše jenom svěřit smluvnímu právníkovi.
Kromě toho, ze zkušenosti řidičům doporučuji, o všem si vést svou agendu. Pracovní výkony, spotřebu a tankování, závady a opravy, pro sebe si nechat stahovat svou docházku z karty TG. Nejednodušší je si všechno fotit a doma ukládat do PC. Většinou se to časem hodí. Nezapomínejte vy řidiči, že případné doplatky můžete nárokovat 3 roky na zpět !!! :D :clap:
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
sob led 13, 2018 8:45 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

jseš fakt mimo/ asi máš nějakou depku, ale za to já nemůžu :-)



řidiče nehledám, hlásí se sami, gumy origo, servis autorizák nebo univerzální na jednodušší věci a návěsy, asistenčky mám v maxi verzi, plat v hodinovce, premie, věrnostní, co se domluví to platí, manželka pracuje, osobák já 2002, žena 2009

řek bych že někteří šofci mají na účtu víc než já.....

škoda že nemůžeš u nás nastoupit a předvést jaký jsi frajer, z kterého každý sedne na zadek :-)
sob led 13, 2018 9:12 pm

strap
Příspěvky: 77
Registrován: čtv srp 01, 2013 8:38 pm
Bydliště: valachy

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Pro Vasek... Nic ve zlem ale priklad chtel bych videt toho vola ktery v dnesni dobe bude hlidat a branit naklad nebo vuz tebou mi svereny. Nenecham se zmrzacit nebo zabyt kvuli nakladu nebo blbe nafte at si to zlodeji vemou. Jine je kdyz mi leze do budy a su pri vedomi to mi ver ze to hnd tak nerozdycha ale venku ten zlodej neni sam tak bych chtel videt vaas vazeni sefove jak byste se chovali v situaci k dy vite ze vam nekdo sklada naves na parkigu,max tel.policie stejne to je pojistene jen vy v kanclu mate jine nazory amysleni ste mimo realitu a ze soferu delate kokoty a nedivim se ze nemate ridice.
sob led 13, 2018 10:11 pm

Karel334
Příspěvky: 1601
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Už to přestaň hulit odborářská buňko!
sob led 13, 2018 10:19 pm

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Pro Vaška, napsal jsi mi:
......jeď bezpečně nemůže sundat sníh z plachty, vyměnit kolo, v noci aspoń naoko pohlídat náklad, prostě nemůže skoro nic, snad jen dát ruky na volant a točit ......

Píšeš co všechno máš a jak se řidiči mají. Nenašel jsem stále, jak řidiči u Tebe Vašku mají legálně a hlavně bezpečně sundat sníh a led z návěsů ?
Ty to nezajistíš a po řidičích to chceš ? Asi jak to mají provést ?
Mimo jiné, po preventivní konzultaci na přestupkové komisi, v případě problému, řidiči nemají platit pokutu, ale nechat to dát na přestupkovou komisi. Pokud prokáží, že jim zaměstnavatel nevytvořil legální podmínky na odstranění sněhu a ledu, Tak zodpovědnost nese právě zaměstnavatel a ne řidič !!! To samé v případě zranění třetí osoby, může i zaměstnavatel skončit u soudu !! řidič nese zodpovědnost, pokud je vybaven na toto odstraňování sněhu a ledu a hlavně musí být i řádně vyškolen !!!
To je stejné, jako kdyby kuchař u Tebe v restauraci měl vařit, Ty do kuchyně koupíš značkový sporák, ale nekoupíš hrnce !! Ha ha ha !! :D
Nebo by si chtěl po kuchaři, aby kromě vření, ještě po práci servisoval, tedy opravoval vybavení kuchyně !! :mrgreen: :wall:

Abych u Tebe nastoupil, to ani raději nechtěj, možná by ses divil, co všechno by jsi musel doplnit a vylepšit !! :cry: :shock: :shock:
Kromě toho, já mám své dávno odpracováno, nyní jen tak přicmrndávám v důchodu. Ale za aktivního produktivního života jsem naštěstí s kamionem nejezdil.

Vy mnozí dopravci obecně, vykořisťujete řidiče, hlavně v MKD. Dáváte minimální platy, řidiči musí často nakládat a vykládat v rozporu se zákonem, místo odpočiku - BP 0:45. Často požadujete při takové nakládce dát na TG postýlku. :cry: :twisted: :doh:
Tak se nečerti, dobře víš že to tak běžně chodí !! :doh:

Však bych byl opravdu rád, kdyby tady seriozně řidiči napsali, své vlastní zkušenosti, jak to ve skutečnosti chodí. Myšleno ne jen řidiči u Tebe, ale obecně.

Osobně Ti věřím, že nejsi nejhorší dopravce, ale rozhodně nejsi 100%.
Tak se tedy pochlub, kolik mají u Tebe řidiči hrubou mzdu na pásce ?
nevymlouvej se na nějaké tajemství, přeci se tato informace běžně uvádí i v inzerci, že ?
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
ned led 14, 2018 7:19 am

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Karle 334, tady je vidět, co jsi zač, Ty podnikateli! :mrgreen: :twisted:
Hrozně Ti vadí, když se někdo ohání platnými nároky, dle ZP , ke kterému jste se vy podnikatelé v pracovní smluvě zavázali. :cry: :twisted: :roll: :shock:

Neboj se, nehulím žádnou drogu, ani cigarety, nejsem tetovaný, nemám v hubě cvoky, prostě nejsem moderní ! :D :shock:
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
ned led 14, 2018 7:25 am

Karel334
Příspěvky: 1601
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Prosím, najdi si nějaký jiný objekt k navážení.Třeba tvojí starou ,když to vydrží?
Admine, omlovám se!
ned led 14, 2018 11:10 am

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Karle 334, to jsou přesně ti rádoby mnozí podnikatelé.
Sami nedodržujete kde co, řidiče buzerujete, strháváte za kde co peníze a když konkrétně Tobě dojdou argumenty, tak začneš nadávat a urážet.
Já jsem vždy začal oprávněnými argumenty a slušně, a mé argumenty které se vám podnikatelům nelíbí a začnete postupně prudit. :mrgreen:
A já tady založil toto téma a o nějakém Karlovi 334 jsem neměl ani tušení. Byl jsi to právě Ty, kdo se tady vyloupl a začal jsi se do mě navážet. Pokud se ozvu, tak se cítíš dotčený ! :twisted:
Vy mnozí dopravci obecně , chovejte se k nám řidičům slušně, plňte ujednané povinnosti, dobře a v čas nás plaťte, před započetím zahraniční služební jízdy, bez doprošování a keců, vyplaťte cca. 80% diet na ruku a budeme si vás vážit, jako dobrého šéfa. :clap:

Ale za stávající situace, kdy se většina dopravců chová hnusně a povýšeně a odrbávají nás na každém kroku, tak se nedivte dopravci, že se občas někdo veřejně postaví těmto vašim zažitým praktikám!! :pray: :D

A pokud se náhodou některý řidič začne domáhat svých oprávněných požadavků a dopravce na to nechce ani reagovat, tak se bohužel takový řidič musí bránit právní cestou a SUIP. Ale na to zřejmě nejste moc zvyklí, a tak tak začnete vykřikovat něco o udavačích atd. :shock:

Je opravdu nejvyšší čas, aby se lidé, ne jen řidiči, ozvali a nenechali si všechno líbit !! :clap:
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
ned led 14, 2018 1:29 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Jsou to všechno podvodníci!

Příspěvek

jeď bezpečně: Tak ti nevím, jestli nepláčeš na špatném hrobě. Tady to je fórum vykořisťovatelů, šmejdů a nenažranců. Okrádaní šoféři se schází na fóru Úřadu práce... :wink:
ned led 14, 2018 2:38 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

ATW...měl jsem tě za inteligentnějšího, vlastně i vaška a karla. :(
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
ned led 14, 2018 4:16 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

ATW service ... ne že bych se chtěl nějak hádat .....ona pravda je na obou stranách , ale mohl by jsi mi ukázat někdy ty, co jsou na tom úřadu ???? rád si nějakýho trubku vyberu a vyzkoušim , páč oni totiž došli i naprostí debilové, kteří co tejden, to tejden dělaj jinde.. paliči špalíků, trhači plachet a pod :mrgreen: :think: :think: :think: :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 14, 2018 4:19 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

kuntík i Martin440: Sorry hoši za trochu té nedělní ironie, je to jen můj způsob boje s "věčnou blbostí"... :wink:
ned led 14, 2018 4:29 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: Je většina dopravců slušných, či jsou často podvodníci ?

Příspěvek

Slávek má pravdu, má pravdu, má pravdu, ale taky má svou formu, která nemusí někomu vonět. Ale taky se dokážu dívat na problematiku i očima dopravce. To jaká je situace všichni víme, kdo ji zavinil víme taky a řidiči to určitě nejsou, ti nerozhodují o obchodních modelech podnikatelů. Musím říct, že začínající dopravce to nemá vůbec jednoduchý pokud vemu hlavně ty co by to chtěli dělat řádně...v zásadě tak, jak píše slávek. Řada z nich bud velmi brzo skončí, nebo sklouzne tam, kam ostatní, aniž by vlastně chtěl, protože ho situace donutí. Ale tady jsme zase u toho, že slávek má zase pravdu...pokud na to nemáš, podnikat podle právních norem a předpisů, tak nepodnikej. Nebo aspoň nevykřikuj a neurážej ty co to oprávněně kritizují. Podnikat by měl jen ten, co je schopen dodržovat platnou legislativu včetně jejich důsledků a těžkostí.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
ned led 14, 2018 4:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů