Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

Jsi pirát a vrah
Holt jednou tahle debilita platí, tak se jí holt musíme držet.. A ještě do toho přibudou zákazy jízd, zejména ten páteční (17-21)
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte čer 26, 2018 5:37 am

Jarroo
Příspěvky: 15
Registrován: pát zář 16, 2016 8:16 pm
Bydliště: Šurany Alovensko

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

Ono je to tak,máme asi troch rumunov,čo chodia nakladať do Basfu v Ludwigshafene,ja som deň pred tým naložil cca o 16.00h.,v Trostbergu Francúzsko,večer som sa dostal cca 200km od Mannheimu tam mi skončil výkon.Ráno o6.00h so vyštartoval do Mannheimu o 10.00 som bol na našom parkovisku /2x Stau/.,ako som už písal na začiatku.Dispečer mi hovoril,odopni budeš mať domov Senicu.hovorim si Ok.,lepšie ani nemohlo byť.No,len asi o 12h na obed mi doniesol z kancelarie chalan inštrukciu ,kde bola nakladka písaná na 18.h30.V Basfe sa skôr nedá naložiť a ak meškame ,tak sú čierne body pre firmu.Ja som urobil za to cirkus,nech mi naložia rumuni do 9h večer urobim 9-nu pauzu,ráno do tretej potiahnem to sa dostanem do Čiech.Do 12h na obed urobím pauzu 9-nu a o 4-5h poobede som v pohode doma,bez priestupkov.Žial spravodlivosť asi neexzistuje,rumuni majú vela nakladačiek musíš si naložiť.A tak som potom urobil čo som urobil.Mám chuť sa na všetko vykašlať a ostanem doma robota je aj doma.
úte čer 26, 2018 7:53 am

Jarroo
Příspěvky: 15
Registrován: pát zář 16, 2016 8:16 pm
Bydliště: Šurany Alovensko

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

David brzdi!!!! Bodaj by každý tak dodržoval AETR ako ja,niekedy sú aj tri turnusy za sebou bez jediného priestupku čo absolvujem.!!! v januari ma zastavili rakusky policajti ani jedna chyba.Pred dvomi týždňami ma zastavili Grécky policajti a nenašli nič.Je pravda ,že to bolo za 7 rokov čo ma zastavili teraz behom pol roka dva krát.
Určite ani Tebe nežiari svätožiara nad hlavou.,že by si bol taký dokonalý?????
úte čer 26, 2018 11:06 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

To Jarroo: :D :D :D David to myslel humorně, on lítá okolo václaváku a taky musí dělat pauzy jako velkej kamion.
A jinak mi to něco připomíná, to chování dispečera, když spěcháš domů, tak si to musíš zasloužit. Jen kdyby jsi jel zpátky do Francie, tak by všechno bylo jinak a šlo by to všechno udělat podle předpisů, zákonů. :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte čer 26, 2018 5:10 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

To Jarroo: Jinak mu to vrať :D :D :D Minulou neděli jeho kolega neudělal pauzu a někde v Praze sežehlil ženskou. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte čer 26, 2018 5:12 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

Jarroo: Ne, dokonalý nejsem.
Opravdu nebudu parkovat pár km před Prahou (a spát nevim kde) jen proto, protože nějaký TG. Vždy zaparkuju na firmě nebo poblíž bydliště a jedu domu.
Něco jinýho je, když jsem mimo Prahu na delší akci samozřejmě

Ale povětšinou karta pracuje 7-18, delší to je vyjímečně při velkých betonáží.


Jinak to s tím pirátem a vrahem byl jen vtip ;) Ona by to tak prezentovala slavná média, pokud by byli u kontroly s PČR.
Každej normální ví, že AETR (561) je kolikrát jen kontraproduktivní. Sice pěkný, že max po 15h to zaručuje, že auto bude min. 9h stát - ale když ho odstavím v poli, tak se za těch 9h nevyspím - takže by bylo daleko bezpečnější dojet domů a spát jako člověk.
Nebo nemožnost si zajet nákladákem nakoupit atd...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř čer 27, 2018 6:03 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

4215: Ono nic moc, v Praze po tom ještě nedávno šli - x mých kolegů slovili, jednoho dokonce opakovaně. A čistě je zajímali karty

Co se tý ženský týče - předpokládám že je to vtip ;) Ono "zapáci" z Kačerova se nevyjezdí. Když si stáhli jeho kartu, tutově tam bylo něco jako 7h stál, 1h pracoval a 1h řízení...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř čer 27, 2018 6:06 am

Jarroo
Příspěvky: 15
Registrován: pát zář 16, 2016 8:16 pm
Bydliště: Šurany Alovensko

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

Volal som šéfovi,mrzí ho to ,že to tak so mnou dopadlo,povedal mi že ak ma chytia policajti ,že s pokutou mi pomôže,je to blbý predpis ,dokonale som si oddychol za tých viac ako šesť hodin pauzy,,odjazdil som aj tak dohromady,len 7h10 minut.,ale z 18 hodinovým výkonom.Bolo to v pohode necítil som žiadnu únavu.Už potrebujem ,len štastie aby ma nechytili do tých 28 dní.
Končím s touto témou. Jaro
čtv čer 28, 2018 11:35 am

raspi
Příspěvky: 57
Registrován: pát lis 24, 2017 1:45 pm

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

Chápu, že to tvého šéfa musí strašně mrzet. Úplně s ním soucítím a teď z toho taky nebudu moci spát. Budu asi muset zavolat svému šéfovi, že ty pendly s autobusem do Itálie nebudu moci z důvodu nevyspání odjet....

To jako fakt věříš, že jen tak vytáhne z kapsy 500éček? No ale proč ne. Však pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Přeci jenom je na tom světě ještě trocha lásky a všeobecné harmonie.
čtv čer 28, 2018 1:42 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

to David29:Jasně že to bylo vše myšleno s humorem. Jinak teď dělám pauzu 20km od bydliště, neb selhala organizace práce a mě to nedalo na 15ti hodinový výkon domů. :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát čer 29, 2018 10:45 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

4215: Jasně, ale ty tam máš třeba postel.
Ale já těžku budu spát v mixu nebo hledat autobus či půjdu pěšky - a to je ta kontraproduktivita a debilita
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob čer 30, 2018 6:38 am

Jarroo
Příspěvky: 15
Registrován: pát zář 16, 2016 8:16 pm
Bydliště: Šurany Alovensko

Re: prekročenie denného výkonu?

Příspěvek

No už to mám za sebou ,nemal som žiadnu kontrolu,od vtedy nemám ani žiadny zápis na karte,vždy po turnuse mi stahuju údaje,karta je ok.,bez priestupkov.
úte zář 04, 2018 4:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 5 hostů