Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

doprava by se měla ideálně rozprostřít do celého týdne

tzn žádné omezení žádné zákazy, kvůli kloboučníkům co chtějí v sobotu najet na autobahn a bojí se kamiona


u nás je extrem zákaz o prázdninách v pátek kvůli pražákům co chtějí na chatu, úplná debilita, mělo by se to zrušit
ned pro 16, 2018 9:37 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

Kdyby nebylo nedelnich zakazu, tak jen u nasi firmy by to dekalo takovych min. 20 kamionu, co by v sobotu neoxidovalo na nemeckych parkovistich, ale jeli by jsme az v nedeli kolem obeda, takhle musime ject v sobotu, aby jsme v pondeli rano byli na vykl.Mame to tak vetsinou 800km,obcas 1000,nekdy 1400,ale to moc casto nebyva.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned pro 16, 2018 11:39 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

Ačkoliv se zákazem jízd úplně nesouhlasím, pochopení pro to mám - ačkoliv jsme tranzitní zemí při pohledu na mapu - naše silniční sít tomu neodpovídá.

Jako proč D1 není min. 3proudá - to mi prostě hlava nebere
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon pro 17, 2018 8:45 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne pát kvě 10, 2019 3:41 pm, celkem upraveno 1 x.
pon pro 17, 2018 3:17 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Česká infrastruktura

Příspěvek

Kurva chlapi; nejsme přeci v Maroku, aby se tu vlaky proháněly třístovkou a do každýho většího města vedla dálnice...
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon pro 17, 2018 4:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

Neebo ve spanelsku.Ti jak vlezli do unie tak zas staveli tak vehementne ze dnes bezne jedes po neplacene Autovia,co vypada lepe nez nase dalnice a soubezne vede celou dobu placena Autopista...
pon pro 17, 2018 7:53 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Španělsko

Příspěvek

Tak tohle může dneska Španělsku závidět celá Evropa. Po AP náklaďáky, businessmani a pendleři mezi Afrikou a Francií, nebo Belgií. Domácí dálkové jízdy po Autovía a místní provoz po N.
Já jim závidím, že všechno můžou budovat nové, můžou se opřít o cizí zkušenosti, na všechno dost místa, stavařinou
neničí ekosystém tolik jako je to kdekoliv jinde v Evropě. Mohou se rozmáchnout, vymýšlet píčovinky.
A že to mají hodně naddimenzovaný? Jezdíš skoro dvakrát tak dlouho, než já. Tak víš mnohem líp, než já, že v Evropě dálnice a parkoviště, které byly kdysi tak prázdné, že ses tam až bál, tak dneska se tam nevejdeš pomalu ani s malou Fiatkou. No tak mají Španěláci fóra. Ony se jim ty silnice brzy zaplní...jenom moje malá osobní vzpomínka; byl jsem na učňáku v Praze a když jsme se šli ožrat na Smíchov, tak jsme v jednu ráno hráli fotbal na úplně prázdném Barranďáku. Byla v té době postavená jenom jedna strana a po té přejela jednou za pět minut dročka tam a za pět minut nazpět.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon pro 17, 2018 8:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

Jako ja?Neznamena ze jsem dva krat chytrejsi,tak to urcite neni.Ja se jen asi koukam vice nez ostatni(necumim na filmy za jizdy,namam FB atd)koukam jen.Spanelsko je fakt dobre vystavene,silnice paradni.Osobne vzdy jak muzu jedu po autovia,neplacene,nikdo me ktomu nenuti a neresim maut,mam krabici,ale kvuli pumpam treba.Na aitovii je to klasicke spanelsko,plac bez lajn,uvnitr klasicka knajpa,autopista me uz nebere,pochcany nalajnovany beton.
pon pro 17, 2018 9:05 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne čtv kvě 09, 2019 5:29 pm, celkem upraveno 1 x.
pon pro 17, 2018 9:18 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Závist

Příspěvek

A nám nezbyde, než závidět tomu Africkému Maroku.
A znáte tuhle? Skamarádí se Ťok s Marockým ministrem dopravy a přijede k němu na návštěvu. Je uveden do luxusní vily s velkým bazénem v atriu, zvěřincem plným šelem, maročan ho seznámí se svou sbírkou sporťáků. Ťok se diví, kde na to marocký ministr vzal, že tohle se z platu ministra nedá pořídit. Maročan mu rika: "vidíš tu dálnici za barákem?" "No vidím, proč?" "Tak já jsem navrhnul, aby byla o půl metru užší proti plánům a z toho, co se ušetřilo jsem dostal 10% jako odměnu a z toho se mám tak dobře."
Potom jede marokánec navštívit Ťoka a kouká: luxusní zámek, za zámkem přistávací dráha, na ní soukromý tryskáč, vedle přístaviště na jezeře s luxusní jachtu. Tak se překvapeně Ťoka ptá: "kdes na to sebral???" "Vidíš tu dálnici za barákem? "Nevidím.." "No tak vidíš..."
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon pro 17, 2018 10:17 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

V Maroko jsem nikdy nebyl ale klidne bych tam jel.Spanelsko na me pusobi jako nejlepe postavene,zacinali podstate od piky ,mista plno na stavby takze klobouk dolu.Po nich ted PL,co oni predvadi a v jakem tempu to kazdemu spadne celist(sprcha a tepla voda na pwc,osvetlene komplet)bezny ukaz tam.Na koncu rebricku jsme,my,CZ,nepostaveno temer nic,parkoviste nepostavane ani jedno,naopak zavrene vsechny puvodni.Ostuda nase zeme.
úte pro 18, 2018 5:36 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

https://www.novinky.cz/clanek/poslanci- ... u-40263360
tak je to jasny, uz je to tu, to bude 🚛🚚🚛🚚🚛🚚🚛🚚🚛🚚🚛🚚🚛🚚
...rád se svezu s čímkoliv...
sob pro 22, 2018 8:00 am

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

No jo no, nejde to po dobrým, půjde to po zlým....
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
sob pro 22, 2018 8:26 am

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

typický přístup vrchnosti, oni dokurví co můžou ale ve výsledku se to hodí na kamiony, dodělat dálnici je totiž složitější než vydat vyhlášku :clap:
sob pro 22, 2018 10:41 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Zákaz předjíždění kamionů

Příspěvek

Vytvořil jsem trošku osvětující video, co myslíte?
https://youtu.be/3fQS8i0TuPs
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned pro 15, 2019 8:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů