Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
betisa
Příspěvky: 11
Registrován: pát dub 30, 2010 2:41 pm

Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

Zdravím zkušenější...potřebuji radu jak postupovat když jsem při vložení karty na začátku směny zapomněl zadat výchozí zemi??
(šlo o starší tacho. kde se musi po načtení karty vratit do menu a vychozi zemi zadat přes volbu zadání řidič)
Je to velkej problém? Nebo jak to napravujete? Mám si vyjet výtisk a tam napsat že jsem zapomněl,nebo co dopsat na vytisk ?
Díky moc za radu
stř bře 04, 2020 11:21 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

udělej výtisk a napiš zemi k začátku (času) a podpis .... osobně s tím nikdy problém nebyl ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř bře 04, 2020 12:11 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

Jak pise martin,vytisk,napis to tam,datum podpis.pak zalezi koho potkas za vola.polak za to bere sto zlotych,spanel na irunu par tisic e.navic ve spanelsku zadavas i provincii,to je teprv mazec se trefit.ale znam plno lidi co to vubec nezadavaji,serou na to,a jezdi.kolega Prouza urcite nejake zna.
stř bře 04, 2020 1:14 pm

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

Jožin :mrgreen: Hele slyšel sem kde co, já se kolikrát spletu a zadám jinou(tu poslední, bo mi to tam skočí) a normálně ju zadám znova po minutě.. někdy zapomenu, tak ju zadám po 50m, někdy vůbec.. myslím že to není tak horký, když ju zadáš večer a ráno zapomeneš, nedělal bych vědu :wink: Horší jak to někdo nedělá vůbec a pak co jmenoval Jožin, ty španěle a tak.. Normální policajt si toho ani nevšimne, vůbec když se ti to opakuje :wink: Ale taky sem už kvůli přejetýmu výkonu a rychlosti z kopce zadával schválně CZ nebo SK :D No co třeba by byla aspoň sleva :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 04, 2020 1:25 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

No vsak tebe jsem myslel:-).vim ze to tam neresite vubec nejake zeme,zaparkujes,skoci tam postel a mrdat.rano 9h na displeji odjezd. Jeste vetsi frajer ti rekne ja tam zadavam eu:-).
stř bře 04, 2020 4:17 pm

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

EU :mrgreen: Šak na co to tam je :D Jinak u nás se asi zadává poctivě :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 04, 2020 4:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

Kdysi jezdil u vas taky mlady kluk,z vychodniho slovenska.mel actrosa,cerveneho,furt vylesteneho.osobak mel myslim oktavu Rs.a rikal mi,ja zadavam jen zemi start.a to jsem tady jediny na firme,ostatni nezadavaji nic.
stř bře 04, 2020 7:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

To si špatně pochopil, byl asi jedinej, kterej zadává jenom start :mrgreen: Já nevím co dělaj ostatní žejo, jako lepší se nebavit o práci, bo každej má "pravdu" a pravdu mu až na vyjímky nevysvětlíš a taky nejsem neomylnej, ce zdaleka :wink: Třeba dneska sem dojel do Kaplice z východu, na všech odbočkách který vedli přes centrum na hlavní z Budějc zákaz 3,5t.. 2x sem se tam točil přes ruku a už sem myslel, že pojedu po trojkách kamsi jižně nebo z5 Třeboň(kde značení taky na facáka).. ejhle oni tam maj obchvat z jihovýchodu(nevím o něm), ale směrovka nikde a 3,5t s náklaďákem snad 10x :wall: Se to česko snad nenaučím jezdit :D
Mimochodem sem tam na těch trojkách narazil na most, zákaz nad 16t, dodatková jediné vozidlo 18t.. tak šup a proti mě klaďák, 6os a na čepicu :D
A ráno na dálnici(R4 nebo D4 nebo co toje) mě taky pobavila cedula.. letíš 90 a v tom cedula zákaz nad tuším 28t, jediné vozidlo 44t a to přímo na hranici mostu :D Jako bejt těžší, tak co mám dělat?!? Do struhy nebo vzlétnout :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 04, 2020 7:43 pm

153
Příspěvky: 1142
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne čtv črc 21, 2022 5:26 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv bře 05, 2020 10:21 am

Prouza88
Příspěvky: 6725
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zapomenutí zadání výchozí země

Příspěvek

Jj říkám, člověk znalý západu nestačí valit oči :doh: Špíš mě zaráží tvůj přehled o dění na té dálnici :shock: Tři roky sem jezdil A3 po německu a sjezdy například okolo Regensburgu bych ti asi nevyjmenoval :mrgreen: Ale já na to nemám hlavu, spíš si musím představit tu silnici a pak vím(jakási fotografická paměť lehčího charakteru) :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv bře 05, 2020 10:32 am

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 5 hostů