Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

mirazapletal

Příspěvek

Od toho je tady spravní řízení přece.... :wink:
čtv kvě 16, 2013 4:17 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

abych někoho poslal do prdele nepotřebují tunu lejster,stačí mít umytý zuba,a prořízlej jazyk :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát kvě 17, 2013 11:34 am

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Ono jde vždycky o to, že přijdou s capinou kterou člověk nečeká, jak s těma gumama, nalepený na boku štítek kde výrobce nějak opomenul odškrábnout značku že je to návěsový desen, což nebyl, byl to zimní záběrový... A policajt přijde s verzí, že je to označení několikanásobného protektoru a ten smí být jen na návěsu - což je capina, nic takového nikde napsáno není a takto označená může být i úplně nová guma... A to sou policajti co to učí na škole.... prostě "odborníci"
pát kvě 17, 2013 7:33 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

to je jednoduché,když příjde s něčím podobným
tak stačí říci
opravdu,tak mi to ukažte kde je to napsaný a já na místě sjednám nápravu :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob kvě 18, 2013 7:39 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Puvodne jsem se nechtel vubec vyjadrovat na tema magnet.Muj postrech je taky-stojim v nemecku pred skladem,treba Aldi,o pulnoci doleti na parking nekolik nemcu,zatahnou firhany.Vstavam o pul osme a koukam ze jsou vsichni na rampe davno a skladaji.Pak se bud valej pod autem(MAN)nebo natahujou ruce za kabinou(DAF).To neni jeden pripad,staci se koukat kolem sebe,umet pocitat a musi byt kazdemu jasne ze neco nepasuje.Co se deje u nas,myslim v CZ,nebudu vubec komentovat.
Neřeším...
pon kvě 20, 2013 9:02 am

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Příspěvek

Né každej má čas a chuť trávit vejkendy na parkovišti.. Nakládat na magnet je občas nutný, jestli chci bejt v sobotu doma.. Přijedeš v pátek kolem oděda, tam dělaj do 14:00 a pak až od pondělka a tobě skončí výkon, tak nejsem blázen trávit tam vejkend..
pon kvě 20, 2013 5:50 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

JJ,vidim to stejne jak ty.
Neřeším...
pon kvě 20, 2013 8:29 pm

otes
Příspěvky: 492
Registrován: sob čer 13, 2009 8:46 am
Bydliště: teplice

Příspěvek

nevím, co ted učí v Holešově, byla tam cizina, určitě tam neučí dopravku...... možná jenom nějak informativně.. 8)
čtv kvě 30, 2013 7:08 pm

Frank Pedrosa
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 06, 2013 6:38 pm
Bydliště: Horní Rápotice

PROSIM RADU

Příspěvek

Dobrý den,doufám že to tu nevyvolá vlnu odporu.
Poradíte mi prosím na nových Scaniích Euro6 už se dělá keramické nebo plastové čidlo na převodovce a je to ňák spojeno s ABS. Poradte jak to jde vyresit s 561 mimo jizdy na dve karty?? Magnet uz nende.
Jen vsichni nezacnite o tom jak je to nemoralni kazdy se nekdy potrebuje dostat domu kolama dolu Frank!
sob črc 06, 2013 7:04 pm

jirka382

Příspěvek

Jsi idiot? Kdyžtak se stav dám ti po tlamě bez žádosti. Jak takovejhle dotaz může
někdo vyblejt. Prosím admina o smazání témata
sob črc 06, 2013 9:48 pm

hubby
Příspěvky: 62
Registrován: čtv úno 10, 2011 4:29 pm
Bydliště: Znojmo

Příspěvek

Jirka382 můžeš mě vysvětlit proč hned nadáváš? on se jen slušně zeptal. Chápu, pokud s tím někdo jede po dálnici nebo i mimo, že je pro tebe idiot ale bohužel někde večer zaparkuješ a pak za tebou v jednu ráno doběhne dědek že ti tam vrčí frigo a jemu to budí vnoučata,řekne ti jestli by jsi nepopojel, že za 200m je plac a tam to nikoho rušit nebude. Co mu mám říct? ty idiote já nebudu porušovat zákony já tady budu až do rána!!! Asi jsem pro tebe taky idiot ale jsou hold někdy situace kdy je to bohužel potřeba.
ned črc 07, 2013 9:07 am

jirka382

Příspěvek

jo magnetujte chlapci, jste banda zakomplexovanejch trotlů. Bohužel tahle práce vyžaduje určité oběti.A ten příběh o dědkovi, mrazáku a rušení, tak by mně zajímalo jak často se ti tohle stává. Už tady fakt nenapíšu ani řádku. Je to tu jak na parkovišti a na to já nemám žaludek
ned črc 07, 2013 10:36 am

Lajbr
Příspěvky: 60
Registrován: pon říj 26, 2009 9:46 am

jirka382

Příspěvek

....Jako promiň, ale já bych ti rád ukázal moje výtisky a záznamy z TCHG. Jde jen o to co jsi u týhle práce ochoten podstoupit. Jednou jsi se na to dal a s tím musíš počítat. Já bydlím v Kaplici a už jsem spal i v Římově což je 17 km. Takže výlevy typu, že melem hovadiny jsou totál OUT. Kurva kdy už se konečně začnete chovat jako inteligentní lidi????????....

Ještě nám napiš,jestli si myslíš,že jsi opravdu inteligentní,když jsi schopen spát v autě 17km od domova :shock:
ned črc 07, 2013 11:10 am

jirka382

Příspěvek

A proč by ne? Navíc není problem si zavolat domů a ráno si pro auto dojet, ale to už je pro tebe asi moc složitý.
ned črc 07, 2013 11:36 am

Lajbr
Příspěvky: 60
Registrován: pon říj 26, 2009 9:46 am

Příspěvek

Ano,tak jsem to myslel.Ale ty jsi napsal,že jsi spal 17km od baraku.Nekopej kolem sebe a zbytečně ostaní neuražej.
ned črc 07, 2013 12:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů