Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jirka382

Příspěvek

Ano spal, prože jsem nechtěl ženu tahat v 11 v noci z postele. Ale nikdy bych se nesnížil k magnetu a jiným praktikám. Tím bych to uzavřel, nikoho nechci urážet, ale dotazy typu kam dát magnet, jak ojebat to či ono prostě neberu.
ned črc 07, 2013 12:31 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Možná , že by stačilo u práce trošku přemýšlet nebo tak něco :oops:
ned črc 07, 2013 12:39 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

Jirka RE

Příspěvek

Nechápu co se tady vztekáš jiriku vždycky ti největší moralisti sou ty největší hovada já taky neříkám že sem svatej,ale Frank se normálně zeptal a ty mu hned začneš nadávat asi si nasranej protože zatím co Frank příjel na víkend dom tak ty někde stojíš s Rumunama na parkingu. :twisted:
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
ned črc 07, 2013 12:42 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Koukám,že i při psaní by se mělo přemýšlet :lol:
ned črc 07, 2013 12:44 pm

jirka382

Příspěvek

jo s Rumunama :lol: :lol: já už 4 roky spím denně vedle manželky. Ale co vám to povídám, když stejně o moje příspěvky nestojíte. Až ti takovýhle hovado s mgnetem 100 m od chalupy zabije dítě, tak mu taky půjdeš říct nic si z toho nedělej, hlavně, že jsi dojel domů? Asi ne co.
ned črc 07, 2013 12:49 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek

Tady nejde o to.že bys jezdil na magnet,ale když máš třeba najet na rampu 100 m tak si nebudu rozmrdávat přece kartu.
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
ned črc 07, 2013 12:54 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Já se už fakt poseru......a kolik dětí se povraždilo když jsme měli ještě tacháče na bowden???Demagogický kecy nemaj cenu....každej je snad dospělej a musí počítat s následky,to je normální život.To už by si musel chodit i srát podle zákona,aby to náhodou někoho nepohoršovalo.Celý 561 a podobný věci jsou k hovnu-jsme jen lidi.Můžeš spát deset hodin a po pár kilákách budeš mít krizovku,jindy stačí 3hodky a jseš king.Nedá se objektivně nacpat každej člověk do nějakejch paragrafů.Máš jet když se na to cejtíš-a pokud to lámeš přes koleno a uděláš průser,nechť jsou za to porádný pálky.Proč pořád kradou byrokrati lidem mozek z hlavy a dělaj z nás hovada?A kdo to lámal bez karty,láme to i s ní,jsme prostě jen lidi,s tím žádný paragraf nic neudělá.Omlouvám se ale nešlo to říct jinak než jadrně....
TTN
ned črc 07, 2013 2:29 pm

jirka382

Příspěvek

Já neměl na mysli, že ten co to dítě srazí s magnetem na převodovce, že musí bejt zákonitě unavenej, ale v momentě kdy se dozvíš, že vyšetřování nehody ukázalo na použití magnetu kvůli tomu aby řidič nemusel pauzovat 10 km od domova, tak pro něj budeš požadovat co nejtvrdší postih ne-li rovnou kulku do hlavy. Zkuste konečně pochopit o čem tu je řeč.
ned črc 07, 2013 2:56 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

Jirka
Ale vo tom to je......seru na to co má na kartě.Pokud přejede dítě svou vinou,at dostane pálku jako kráva.Prostě vyvolat v lidech odpovědnost a povědomí a přísných následcích.Aby přemýšlel co se může stát,a co mu to může udělat se životem.Aby přemýšlel o následcích a ne o zasraný kartě.Vem si,a hovado co přijede na zátach z dovolený třeba v Itálii a navíc veze rodinu nikdo nemá šanci zkontrolovat.To za chvilku přijde nějakej chytrák z Bruselu a začne vymejšlet školení a tachografy do osobáku.A skončíme s čipem pod kůží jako čokli.... :D
Jen ještě doplnim že magnet nemám a nikdy jsem ho nepoužil.Ale svatýho nedělám,když zavážím fabriku sklápěcím návěsem,občas použiju z čáry na nakládku 40min a 40min zpět žolíka.Nikdo mně nenutí a já pak mám hotovo už ve čtvrtek večer a pátek mám volnej.Ale když prostě cejtím padat hlavičku a ručka cukne volantem,jdu na faulenc třeba v pravý poledne.Kolikrát stačí hodka a je vše v ažuru.A paradoxně nemít toho žulíka tak si to kvůli výkonu nemůžeš dovolit.Tak co je bezpečnější? :D
TTN
ned črc 07, 2013 3:16 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

TTNandy

Příspěvek

A skončíme s čipem pod kůží jako čokli
nebuj ty nic i to už je připravený-je to jen otázka času :wink: :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned črc 07, 2013 3:31 pm

delivio

Příspěvek

Damagogická debata je dělat, že toto téma je úplně v pohodě a proč si trhat řasy,když na západě od nás je to stavěno na úroveň trestného činu podvodu,veřejného ohrožení atd podle důsledků.
Nějak nechápu smysl této sekce.
krást umí taky každý a dělá to jen pár lidí a rozhodně se k tomu nehlásí a nemají na to forum, aby si předali poznatky jak to dělat.Nechápu to prostě.

neumí si řidič spočítat výkon nebo jízdu tak ať nejezdí.
neumí to spočítat dispo tak to nemá dělat
neumíte to oba dva tak ať nedělají v dopravě oba dva.

Školení by se poté mohlo zrušit, protože je v tomto případě bezpředmětné a to samé nějaké druhy zákonů a nařízení. Ve finále s toho bude divoký západ zas jak byl a už ani ty peníze nebudete dostávat a začnete se střílet pro pár korun, aby jste přežili.

Proč nadávat na politiky, že podvádí a zaměstnavatele ,že neplatí když je to tomu člověku fuk, že podvádí sám.
Jinak se tomu říká nerovné postavení na trhu.Řidiči to mají ohledně 561 a magnetů a dopravci ohledně sazeb za kilometr. Cizím slovem dumping.

více policajtů,více kontrol,více pokut a klidně i větších a čím dříve tim lépe. všechny auta na keramickou vložku a digi tacho. Online kontrolu tachografu (mimochodem bude brzy) a kontrolovat-pokutovat a nonstop.

proč to asi tak hlídají?- protože to každý chce obejít a proto máme tisíce zákonů.

Tam se starejte aby jste byli řádně placení a nemusíte tam sekat magnety a dopravci se zas nemusí podlézat s fakturací, protože si to pak sejme na řidiči.
dispo ať se naučí počítat a nelezou do dopravy,když umí jen řeči.
Jednou ujede řidič 100m na rampu a pak 5000 krát na tu rampu bude muset najet, aby zaplatil to jedno najetí 100 m a dostal se z dluhů.
Tak si užijte debatu jak vyzrát nad keramickou vložku. Až se vám to podaří tak zavedou online kontrolu tachografu a zas můžete přemýšlet nad online systémem.
Hodně štěstí.
ned črc 07, 2013 5:40 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Někde jsem četl že zámky jsou k vuli poctivejm lidem aby byli dál poctivý .protože lumpa zámek nezastaví . :!:
pon črc 08, 2013 12:08 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Tak jeden víkend na prochcaným parkovišti, a mohu pedrosovi poradit. Takže rada. Oběhnout vrakoviště, a vymontovat plechovou kritku a první co je když přijde nové auti na dvůr, vyměnit krytky na čidle. Běžná to praxe. :D Doufám že to zde nečtou výrobci aut, a není v plánu pozměnit díl krytu náhonu tachografu :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte črc 16, 2013 5:52 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

víte,on jirka382 je tak chytrej a geniální člověk až je to neuvěřitelný,podle něho je každej blbej,hloupej a podvodník.stačí se podívat na pár jeho příspěvků a zjistíte to.takovejch tu je taky několik ale tento genius je tak inteligentní že mi dovede posílat soukromé zprávy a cpát neslušně ty svoje hovna do mý hlavy.
2x Nissan atleon 210
úte črc 16, 2013 9:56 pm

jirka382

Příspěvek

nápodoně tomíku
úte črc 16, 2013 10:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů