Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

22.5m bez,ale tušim že max mam něco přes 20
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
úte bře 16, 2010 3:10 pm

Uživatelský avatar
CErin
Příspěvky: 760
Registrován: pon lis 03, 2008 7:44 pm

Příspěvek

Ok, dííky. Ony lafety mužou mít lehce přes 20m délky strandartně.
úte bře 16, 2010 5:03 pm

PedroKV
Příspěvky: 543
Registrován: čtv bře 13, 2008 5:23 pm

Příspěvek

co pánové řešíte? V povolení zvláštního užívání máte povětšinou kontakt (telefon) na vydávajícího, v Praze zejména paní Kovářová z MDČR, tak jí brnkněte a dozvíte se detaily, tj. kdy doprovod atp.

V8: to jsi mě pobavil s tou mladou štěknou. :-) To byla určitě podobná téhle: http://prima.stream.cz/zpravodajstvi-pr ... a-15-03-10 - na začátku je paskvil zpráva o počtu zkontrolovaných aut (dejte si pauzu v místě, kde se objeví čísla-počty a na chvíli se zamyslete, zda dokáže policie za týden zkontrolovat 9000 náklaďáků a jak kontroly asi probíhaly) a v jednom místě je záběr zezadu na kamion, jako ho oblejzá buchta v policejním a čučí na rám návěsu před trojnápravou. Copak tam asi hledala a copak tam najde? :D Nicméně se u toho tváří velmi, velmi důležitě, pozor.. :shock:
pát bře 19, 2010 10:23 pm

MadMax3
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 10, 2014 12:06 pm
Bydliště: Plzen

Doprovod s BF3

Příspěvek

Zdravím, koukal jsem po internetu po nějakém stručném a srozumitelném materiálu, ze kterého bych se mohl naučit na testy pro BF3. Samozřejmě v češtině. Německy sice umim, ale spíše hovorově, než tou odbornou hantýrkou. Koukal jsem že uživatel Helena je s předpisy pro BF3 celkem slušně obeznámen, tak se zde obracím pro pomoc najít nějaký materiál, kde je stručně vše... paragrafy, rozměry, mosty, policajti, dopravní značky atd. Mam sice oficiální učebnici, ale samozřejmě v Němčině. Jak ale říkám, lépe by se mi to učilo v češtině.
Předem děkuji
pát led 10, 2014 8:30 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Jestli nerozumíš tomu, co je německy psané v učebnici, nemá smysl na ty zkoušky ani jezdit :wink: testy jsou celé v němčině, dva dny teorie taky a jakmile se jim nezdá, že bys rozuměl úplně vše, klidně si tě vytáhnou, přezkouší a pošlou domů... a když už bys to třeba nějakým zázrakem udělal, z NJ si tě (jakožto řidiče z východu) rád přezkouší každej druhej policajt.. .a že jich při doprovodech v D potkáš do sytosti
pát led 10, 2014 11:53 pm

MadMax3
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 10, 2014 12:06 pm
Bydliště: Plzen

Příspěvek

Ale já německy umim, s policajtem si klidně pokecám a testy klidně složim, ale lépe by se mi to učilo v češtině....
sob led 11, 2014 9:45 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Německy sice umim, ale spíše hovorově, než tou odbornou hantýrkou.
ok, jestli myslíš, že třeba terminologii konstrukce mostů ti do testu přepíšou do hovorový němčiny, tak držim palce :lol: :lol:
sob led 11, 2014 1:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů